Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Tzn. że już ci się grepo nie podoba ?
Czy czekasz na nowe ustawienia ?
 

DeletedUser9820

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nadal nic mi to nie mówi... Postaraj się bardziej
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

tu nie ma lepszego bo kupuje czy lepszego bo sprzedaje. Tu są Ci co chcą i mają Ci co chcą ale nie mają i o nich nic nie wiemy i Ci co nie chcą i nie maja i nie chcą a mają kasę na surowce.

Kiedyś żeby zdobyć surowce trzeba było być po prostu lepszym, aktywniejszym graczem, więcej klikac, więcej farmic itp. Teraz te same farmy są nadal ale na rynku.
Po co latać kawalerią po surkę do kolegi obok jak można wejść na targ i handlarze przyniosą.

Ja już tu widziałem gościa który autentycznie grac nie potrafi a ma tyle goldu że ja tyle na oczy nie widziałem. Jak mu się wojsko rozbije to wchodzi na targ wykupuje wszystko od razu :)

najważniejsze pytanie jest - do czego to prowadzi, czy ta gra na pewno da nam tą satysfakcje co kiedyś - a może już czas poszukać czegoś innego.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

najważniejsze pytanie jest - do czego to prowadzi, czy ta gra na pewno da nam tą satysfakcje co kiedyś - a może już czas poszukać czegoś innego.

Opcja kupowania surki za złoto pierwotnie miała inne założenia. Jeżeli nagle gra zamieni się w handel to ta opcja szybko zostanie zdjęta.
I patrząc po tym co się dzieje to sądzę, że nawet nastąpi to wcześniej niż nam się wydaje.
Szkoda tylko, że stracą na tym osoby dla których opcja była dedykowana czyli ludzie zza granicy dla których miało to być ułatwienie.
Cóż, pozostaje nam pogratulować jako Polakom odpowiedniego podejścia do sprawy i życzę miłego handlu dopóki jeszcze można.
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

nie do końca rozumiem Twojej wypowiedzi "opcja była skierowana dla ludzi zza granicy"

co ma piernik do wiatraka. Jak to miało byc dla nich łatwiej a dla mnie polaka nie?

wyjaśnij proszę jak możesz.

Bo wg mnie opcja miała na celu przynieść inno większe zyski - niestety psuje nam grę i tyle. Zresztą odkąd pamiętam wszystko co zostało wprowadzone w grze by przynieść większe zyski dla inno popsuło grę niestety
 

DeletedUser13253

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

żre od rana - 10 za 2000 :)
 

DeletedUser11134

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Opcja kupowania surki za złoto pierwotnie miała inne założenia. Jeżeli nagle gra zamieni się w handel to ta opcja szybko zostanie zdjęta.
I patrząc po tym co się dzieje to sądzę, że nawet nastąpi to wcześniej niż nam się wydaje.
Szkoda tylko, że stracą na tym osoby dla których opcja była dedykowana czyli ludzie zza granicy dla których miało to być ułatwienie.
Cóż, pozostaje nam pogratulować jako Polakom odpowiedniego podejścia do sprawy i życzę miłego handlu dopóki jeszcze można.

a dlaczego to miało być ułatwieniem dla ludzi z zagranicy? w czym im jest trudniej jeśli chodzi o kupno premki, lub zakup surowców na targu???
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

bardzo mnie ciekawi jak to kupowanie ma się do poprzednich zysków. Bo coraz bardziej jestem przekonany że chyba przekombinowali.

Owszem złotnicy mogą sobie teraz poszaleć do woli i to robią. Ale wiadomo że złotnik nie kupi golda za 19,99zł tylko za 319,99zł od razu duży pakiet 25k golda.
Ale przez ten handel zwykli zjadacze chleba tacy jak ja nie kupują złota już od dawna bo po co jak można wyhandlowac. A wiec zyski spadły z takich zjadaczy chleba. A mieli na mnie zawsze co miesiąc 19,99 bo wykupowałem: Zarządce, kapitana i dowódce.

ta sama kasa wpada do jednej kieszeni ale jak łatwo można obliczyc więcej jest kaski z tych małych niż z tych dużych choc i tak ten gold wpada do małych :)
 

DeletedUser19498

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Opcja kupowania surki za złoto pierwotnie miała inne założenia. Jeżeli nagle gra zamieni się w handel to ta opcja szybko zostanie zdjęta.
I patrząc po tym co się dzieje to sądzę, że nawet nastąpi to wcześniej niż nam się wydaje.
Szkoda tylko, że stracą na tym osoby dla których opcja była dedykowana czyli ludzie zza granicy dla których miało to być ułatwienie.
Cóż, pozostaje nam pogratulować jako Polakom odpowiedniego podejścia do sprawy i życzę miłego handlu dopóki jeszcze można.

Była dedykowana dla ludzi z zagranicy, a wprowadzili to u nas... Ciekawy tok myślenia.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

przeciez my dla Niemców jesteśmy zagranica, to co się go czepiasz:)
 

DeletedUser21137

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wie ktoś, czy szykują się jakieś ciekawe wojny?
Są już jakieś koalicje?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Niby czemu dedykowana dla ludzi zza granicy? I czemu ułatwienie miałoby dla nich być? Oni mają już wystarczająco łatwo, dla nich wydanie 100 euro na maksymalny pakiet golda to nic, zarabiają większy hajs. Czemu potrzebują pomocy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

na razie dyplomaci głównie działają, bo walczyć nie ma za bardzo czym ani o co.
A na grepo jak w realu- znajomości się liczą.

no i oczywiście targowica bardzo aktywna, handlarze surką jednak twardo się trzymają- za 10 szt złota ledwo 2, 5k surowca można nabyć.
 
Do góry