Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16352

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris


Czego się spodziewałeś? Pakty układziki itp. ruszy się spokojnie ale jeszcze trochę,na razie dyplomaci rozmawiają a ludzie budują miasteczka byle do podboju
smiley_emoticons_biggrin.gif

W końcu ktoś komuś na odcisk nadepnie to będzie ruch
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

No, jeszcze takiego forum nie widziałem: -) nudy
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

no straszne nudyw
a z resztą na świecie nic się nie dzieje, złotki wraz z naszym liderem atakującym wali całego offa w pół dnia, to nie o to chodzi w tej grze. ech nie wrócą już stare czasy
 

DeletedUser8468

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

no straszne nudyw
a z resztą na świecie nic się nie dzieje, złotki wraz z naszym liderem atakującym wali całego offa w pół dnia, to nie o to chodzi w tej grze. ech nie wrócą już stare czasy

dokładnie że mieć dowódce i kapitana to było już coś a teraz ...
:)
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wszystkie masówki z początku świata już się posypały. Ciekawe jak długo Expendables ze swoimi 3 sojuszami się utrzyma :) Sparta Team chyba też chce występować w najcięższej kategorii wagowej :p Farmy |ciach| co chwilę zmieniają sojusze. Co to się porobiło
smiley_emoticons_panik4.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

a kto się posypał konkretnie?
 
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Loża, bumy i kilka śmiesznych tworów z początku świata. Jeszcze chwila i będzie wiadomo kto rozdaje karty na tym świecie.
 

DeletedUser11623

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

no straszne nudyw
a z resztą na świecie nic się nie dzieje, złotki wraz z naszym liderem atakującym wali całego offa w pół dnia, to nie o to chodzi w tej grze. ech nie wrócą już stare czasy

dokladnie nie ma co biadolic ze kiedys bylo lepiej , przypomina to gadki dziadków na laweczce i gadanie -...za moich czasów..... , pewnie ze nie wróci i trzeba sie z tym pogodzic , teraz tez jest sporo plusów , ale fajnie by bylo jak by teraz zmienic ustawienia i dac te z Alfy , Ksi czy innego starego swiata , ciekawe ilu grajków by zostalo
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Loża, bumy i kilka śmiesznych tworów z początku świata. Jeszcze chwila i będzie wiadomo kto rozdaje karty na tym świecie.
są przecież - i loża i bumbum. może Ci się światy pomyliły:)
 

DeletedUser9983

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Mocno liczyłem na ten świat bo zjawiło się tutaj kilku mocnych grajków pobitych na innych światach a oni mają sporo do udowodnienia.Zobaczymy co będzie dalej bo jak na razie to wszyscy śpią
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

a co można robić- bez wspomagania to miasteczka 2-3 k są, to co tu podskakiwać
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

dziś miałem ciekawą sytuacje. Tak sobie handluje i zarabiam aż tu naglę ktoś postanowił przejąc moje targowisko i mój mały biznes. Wprawdzie nie było żadnych negocjacji fuzji to się trochę zdziwiłem.

pierwsza próba wprowadzenia kolona:
jedynka.JPG

druga próba wprowadzenia kolona
dwa.JPG

no i psychika nie wytrzymała, złoto się skończyło i nastała szarość. Czas do lekcji bo w poniedziałek kolega idzie do szkoły

trzy.JPG
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

wstydziłbyś się koniu stary znęcać się nad jakimiś Dziobakami

z drugiej strony to nick z gwiazdkami więc może być motzno pro ;)
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

jak to - a skąd taka teoria że jak gwiazdki to pro?

ja tam się nie znęcam - fuks jak nic z tym sztormem żeby dwa razy pod rząd walnąć w kolona w ciągu 1h :)
 

DeletedUser13617

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

a co znaczy to ,,pro"?

profesjonalny :) czyli taki co ma gwiazdki w nicku, gra tylko stary system bo nowym gardzi, wioski ma co najwyżej wielkości 7.5k a najmniejsza stocznia ogni ma 300 zapałek oraz trzeba znać do tego tajniki podziału reszty hołoty na słupy i nooby i wiedzieć czym się różnią i potrafić wysłać i cofnąć i wysłać ponownie atak 24 razy pod rząd i potrafić zrobić skłon w ten sposób żeby głowę wsadzić sobie w tyłek
w dodatku wskazane jest prowadzić profil a w nim wpisywać wioski które stracone były jedynie dlatego, że kot akurat zachorował i ogólnie ma tam być cała historia gry (wyjątkiem jest tu Turek z racji, że jego profil to jego FO haha)
wiele wyróżnia graczy pro od zwykłych ale te są najważniejsze ;)

jak to - a skąd taka teoria że jak gwiazdki to pro?

bo często nie można w tickecie zgłosić takiego gracza bo nie odnajduje bb - stary błąd :)
 

DeletedUser24432

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Myślałem że zmądrzałeś ale widzę że ci to nie grozi
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

profesjonalny :) czyli taki co ma gwiazdki w nicku, gra tylko stary system bo nowym gardzi, wioski ma co najwyżej wielkości 7.5k a najmniejsza stocznia ogni ma 300 zapałek oraz trzeba znać do tego tajniki podziału reszty hołoty na słupy i nooby i wiedzieć czym się różnią i potrafić wysłać i cofnąć i wysłać ponownie atak 24 razy pod rząd i potrafić zrobić skłon w ten sposób żeby głowę wsadzić sobie w tyłek
w dodatku wskazane jest prowadzić profil a w nim wpisywać wioski które stracone były jedynie dlatego, że kot akurat zachorował i ogólnie ma tam być cała historia gry (wyjątkiem jest tu Turek z racji, że jego profil to jego FO haha)
wiele wyróżnia graczy pro od zwykłych ale te są najważniejsze ;)



bo często nie można w tickecie zgłosić takiego gracza bo nie odnajduje bb - stary błąd :)

Łoooo matko - a ja se dałam gwiazdki na Akcjum - masakra, ale mi teraz wstyd :D:D:D

Maniek Ty to się chyba w czepku urodziłeś :p
 
Do góry