Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wiadomo ze jest kilku dobrych ale ogolnie ten swiat wyglada do tej pory na taki drugoligowy. : )

to może i lepiej że Ciebie nie ma - bo wtedy wpadlibyśmy już w trzecią ligę i z załamania chyba większość graczy przerzuciła by się bobowanie i przejmowanie nieaktywnych lub opuściła grepolis
smiley_emoticons_candle.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

to może i lepiej że Ciebie nie ma - bo wtedy wpadlibyśmy już w trzecią ligę i z załamania chyba większość graczy przerzuciła by się bobowanie i przejmowanie nieaktywnych lub opuściła grepolis
smiley_emoticons_candle.gif
skad tyle jadu ? Nawet sie nie znamy. No coz niektorzy/re tak maja. Zawsze mnie to dziwi w tej w koncu tylko grze. Jakies zaszlosci z innych swiatow, zale , docinki, urazy. Nigdy tego chyba nie pojme.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

skad tyle jadu ? Nawet sie nie znamy. No coz niektorzy/re tak maja. Zawsze mnie to dziwi w tej w koncu tylko grze. Jakies zaszlosci z innych swiatow, zale , docinki, urazy. Nigdy tego chyba nie pojme.

To po co się o innych wypowiadasz w taki sposób ? nie chcesz grać to nie graj , prosta sprawa.
Jeszcze mi piszesz o żalach
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
. Nie mam o co. Inna sprawa to Twoje głupie komentarze - więc zacznij od siebie, a potem poprawiaj innych Panie niewiniątko.
smiley_emoticons_irre.gif

Historia na forum na szczęście zostaje.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

oj już nie szarżuj z tą wtyką, ja osobiście nic o niej nie wiem. Po za tym kretowisko zawsze i wszędzie było.
Pokaż jakiś dowód, że jakiekolwiek zaczepki szły od nas, a nie rzucaj pustych słów

Na przykład po dwóch rozbitych atakach na moją główną dostałem pma od Papy Smerfa ;>
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

kopiuj wklej po proszę i to jeden przykład (jeszcze nie potwierdzony) , a pisałeś w liczbie mnogiej, łysy czeka.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

To po co się o innych wypowiadasz w taki sposób ? nie chcesz grać to nie graj , prosta sprawa.
Jeszcze mi piszesz o żalach
smiley_emoticons_stevieh_rolleyes.gif
. Nie mam o co. Inna sprawa to Twoje głupie komentarze - więc zacznij od siebie, a potem poprawiaj innych Panie niewiniątko.
smiley_emoticons_irre.gif

Historia na forum na szczęście zostaje.
chyba jakies zle emocje przyslaniaja Ci poglad, pokaz mi gdzie ja kogos poprawiam w moim wpisie ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

chyba jakies zle emocje przyslaniaja Ci poglad, pokaz mi gdzie ja kogos poprawiam w moim wpisie ?

Tak teraz pobawmy się w psychologa....
smiley_emoticons_hexe3b.gif

Nie masz pojęcia o moich emocjach więc zakończmy tą dyskusję i tak będzie najlepiej.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Tak teraz pobawmy się w psychologa....
smiley_emoticons_hexe3b.gif

Nie masz pojęcia o moich emocjach więc zakończmy tą dyskusję i tak będzie najlepiej.
hehe, to po co zwracasz mi uwage i wkladasz w usta rzeczy ktorych nie mowie ? Ok, koniec : ) pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

hehe, to po co zwracasz mi uwage i wkladasz w usta rzeczy ktorych nie mowie ? Ok, koniec : ) pozdrawiam

Ty czytasz w ogóle co ty piszesz ? Najpierw prowokujesz, a potem masz pretensje że ktoś Ci uwagę zwraca ? Zastanów się trochę.
I do tego pamięć masz normalnie wybiórczą.. po tylu światach cisnął, że zapomniał już kiedy i po kim.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ty czytasz w ogóle co ty piszesz ? Najpierw prowokujesz, a potem masz pretensje że ktoś Ci uwagę zwraca ? Zastanów się trochę.
I do tego pamięć masz normalnie wybiórczą.. po tylu światach cisnął, że zapomniał już kiedy i po kim.
oj daj juz spokoj, nikogo nie prowokowalem, odpisalem mojemu koledze Lysemu a Tobie sie nie wiedziec czemu cos sie nie spodobalo. Typowy objaw jakiejs urazy do mnie, nieuzasadnionej bo prawie sie nie zetknelismy, ja Cie kojarze tylko ze Sparty i to raczej z wpisow kiedy juz tam nie gralem. Pewnie gdyby to co ja napisal jakis Twoj kolega to reakcja bylaby zupelnie inna, lub zadna. Dajmy juz na luz.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

ja Cie kojarze tylko ze Sparty i to raczej z wpisow kiedy juz tam nie gralem. Pewnie gdyby to co ja napisal jakis Twoj kolega to reakcja bylaby zupelnie inna, lub zadna. Dajmy juz na luz.

Myślę, że wystarczy poczytać forum Sparty oraz kilka poprzednich światów. Masz niezwykłą umiejętność udawania niepoinformowanego i niekompetentnego i do tego stosujesz to z pełną premedytacją - jakbyś uważał, że w tej grze to grają ludzie którzy chyba nie myślą i nie czytają.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Ty mnie akurat dobrze znasz i ja Ciebie też. Bardzo mnie cieszy, że oprócz Twoich głupich zagrywek i komentarzy nie byłeś w stanie niczego ani zrobić ani zdziałać. Także powodzenia na Zakrosie i mam nadzieje, że następnym razem się zastanowisz.
A jeżeli nie to pewnie to podsumuje.
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Myślę, że wystarczy poczytać forum Sparty oraz kilka poprzednich światów. Masz niezwykłą umiejętność udawania niepoinformowanego i niekompetentnego i do tego stosujesz to z pełną premedytacją - jakbyś uważał, że w tej grze to grają ludzie którzy chyba nie myślą i nie czytają.
smiley_emoticons_baby_taptap.gif

Ty mnie akurat dobrze znasz i ja Ciebie też. Bardzo mnie cieszy, że oprócz Twoich głupich zagrywek i komentarzy nie byłeś w stanie niczego ani zrobić ani zdziałać. Także powodzenia na Zakrosie i mam nadzieje, że następnym razem się zastanowisz.
A jeżeli nie to pewnie to podsumuje.
smiley_emoticons_biggrin.gif
mysle ze przeceniasz siebie, mnie i pamiec : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

sin123 się nie podlizuj swoim "gracz roku" wszystkich z poza sigmolców- popaprańców chętnie byś powyzywał..chciałbym widzieć jak pięknie podbijasz miasta gmarta twój licznik wynosiłby -n
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

sin123 się nie podlizuj swoim "gracz roku" wszystkich z poza sigmolców- popaprańców chętnie byś powyzywał..chciałbym widzieć jak pięknie podbijasz miasta gmarta twój licznik wynosiłby -n
smiley_emoticons_hust.gif

Już ty się nie martw, ciebie by też pojechała
smiley_emoticons_lol.gif
a kto ty wgl jesteś ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif

grzesiek bez złota tak głośno nie gada haha
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Ciekawe kto by się okazał tak bardzo dobrym graczem gdyby złoto nie miało wypływu na rozwój gracza.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

sin123 się nie podlizuj swoim "gracz roku" wszystkich z poza sigmolców- popaprańców chętnie byś powyzywał..chciałbym widzieć jak pięknie podbijasz miasta gmarta twój licznik wynosiłby -n
smiley_emoticons_hust.gif
oj juz nie przesadzaj, kazdy jest na tyle dobry na ile ma czasu i kasy w danym momencie, ja tez miasta tracilem. A sin123 ( zdaje sie ze Sylwia ) mnie po prostu nie lubi , chociaz nie zna. Ma prawo , a co do Sigmowcow to mam z wiekszoscia dobre stosunki. Nawet tutaj gdybym mial czas to moze pogralbym pod skrzydlami Guzika . Ale coz czas nie guma.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Już ty się nie martw, ciebie by też pojechała
smiley_emoticons_lol.gif
a kto ty wgl jesteś ?
smiley_emoticons_auslachen2.gif

grzesiek bez złota tak głośno nie gada haha
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
Ciekawe kto by się okazał tak bardzo dobrym graczem gdyby złoto nie miało wypływu na rozwój gracza.
wiesz mysle ze Ci co uzywaja zlota to sa Ci i tak najlepsi, prawda jest taka ze uzywaja go maniacy ktorzy na gre poswiecaja najwiecej czasu. A wiadomo ze w tej grze ilosc poswieconego czasu ma najwieksze znaczenie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

wiesz mysle ze Ci co uzywaja zlota to sa Ci i tak najlepsi, prawda jest taka ze uzywaja go maniacy ktorzy na gre poswiecaja najwiecej czasu. A wiadomo ze w tej grze ilosc poswieconego czasu ma najwieksze znaczenie.


Wiesz składa się na to kilka czynników aby być najlepszym, znam takiego gracza ,który akurat jedzie tylko na złocie a w głowie mu tylko off a o zasadach oraz o nowościach w grepo nie ma pojęcia ale ciśnie ile się da
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
odznaczenia,top1,bonusy,ranking RA to wszystko daje złoto hehe. Oczywiście nie tak zaraz ,wiadomo krok po kroku.

No też można się odnieś co przez te 5 lat się tak na serio zmieniło ? pomijając cuda co jest fatalnym pomysłem i żadną rewelacją.
Widzisz jakieś zupełnie nowe twarze na FO ? co by prowadziły sojusz z głową i są w stanie stawić się przeciwko tobie na równym poziomie ? a nawet nie na FO.
Ale z resztą po co gadać na ten temat jak można klepać i klepać i tak będzie lipa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wiesz składa się na to kilka czynników aby być najlepszym

I tu byłoby trzeba zdefiniować pojęcie dobry gracz....

Czy to ten kto jest w topce eko? Czy może ten kto króluje w rankingu agresorów? Może ten co jest najlepszym wojownikiem? A może trzeba spełnić wszystkie kryteria z topek? Jeśli tak to nie oszukujmy się, żeby zmieścić się w topce trzeba używać złota i to w niemałych ilościach. Oczywiście nawet gracz co śpi na złocie bez umiejętności i potrzebnej wiedzy topki nie osiągnie, ale nawet największa wiedza bez złota nie da pozycji lidera. Tak to tu działa. To jest biznes, dlatego bez złota można być co najwyżej rzetelnym graczem z drugiej pięćdziesiątki.
Wiedza, złoto to też nie wszystko......., jeszcze trzeba czasu i to sporo. Każdy kto kiedyś był w topce i uczciwie zdobywał punkty to wie ile trzeba poświęcić życia, żeby się tam znaleźć. To teraz pora wyjaśnić kim jest ten uczciwy? Wszyscy wiemy, jak można zdobywać punkty w ataku czy w obronie bez walki z przeciwnikiem. Czy gracz, który w ten sposób zyskuje w rankingu to dobry gracz czy tylko sprytny? Myślę, że trudno będzie podać tu jednolitą definicję, z którą wszyscy się zgodzą. Pewnikiem jest tylko fakt, że ta gra wymaga wiedzy, kasy, umiejętności, sprytu i czasu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ta gra straciła jakikolwiek sens. Te całe eventy to raj dla złotników, gość paczkę mant zrobił i rozwalił pół m54. Gdzieś pewna granica musi być, ale INNO chyba już nie widzi tej granicy

... wróć dwie paki latają kotek
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

mysle ze przeceniasz siebie, mnie i pamiec : )

Widzę że kolejna analiza poszła i kolejne pudło.
A co pamięci to: Głowa bez pamięci to twierdza bez garnizonu.

A sin123 ( zdaje sie ze Sylwia ) mnie po prostu nie lubi , chociaz nie zna. Ma prawo

I znowu mi przypisujesz, że mam jakiś problem. Piksele aż tak na mnie nie działają - wybacz.
Zamykam dyskusje bo do niczego nie prowadzi.
A udawanie to dla mnie wielka nielojalność wobec ludzi. Dla Ciebie widać norma.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Widzę że kolejna analiza poszła i kolejne pudło.
A co pamięci to: Głowa bez pamięci to twierdza bez garnizonu.



I znowu mi przypisujesz, że mam jakiś problem. Piksele aż tak na mnie nie działają - wybacz.
Zamykam dyskusje bo do niczego nie prowadzi.
A udawanie to dla mnie wielka nielojalność wobec ludzi. Dla Ciebie widać norma.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
nie wiem o co chodzi z udawaniem, ja Cie naprawde ledwo co pamietam ze Sparty, gralem tam bardzo krotko. Zrobilem DNS ktory byl TOP 1 do czasu jak gralem, potem musialem skonczyc i sojusz sie rozpadl. A ja zagladalem na FO potem i stad Cie kojarze. I tyle
 
Do góry