Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

To zarty przyjacielu:)
A co Expendables to szkoda,ale i takie parapety sa,dobrze ze juz sytuacje opanowujecie:)

żadne żarty, właśnie kolejne piękne szaraki do wzięcia- trochę kiszona kapusta zajeżdżają ale się przewietrzy i będzie ok.
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Co za pytanie oczywiście że BUM BUM wygra
W Waszym wykonaniu to jak walka z wiatrakami.
Na 1 zajęte przez Was miasto zaczną wypadać po 2-3 zajęte przez nas, niekoniecznie od Was, bilans nawet jeżeli (wątpię w to) będzie korzystny dla Was w ostatecznym rozrachunku to magnat wygra ;)
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

W Waszym wykonaniu to jak walka z wiatrakami.
Na 1 zajęte przez Was miasto zaczną wypadać po 2-3 zajęte przez nas, niekoniecznie od Was, bilans nawet jeżeli (wątpię w to) będzie korzystny dla Was w ostatecznym rozrachunku to magnat wygra ;)

E tam BUM BUM wygra. Już są podatki na bunty tylko czekamy na pensje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Według mnie wojna na serio zacznie się jak w BUM BUM wypadną wszyscy nieaktywni i zostaną sami ogarnięci gracze
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Według mnie wojna na serio zacznie się jak w BUM BUM wypadną wszyscy nieaktywni i zostaną sami ogarnięci gracze
To działa w dwie strony, z Magnata odpadną gracze, którzy nie bd mieli czasu na gre, zostanie powiedzmy 120 mega zgranych graczy, nie przerabiamy ze sobą pierwszego świata
 

DeletedUser24742

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak przedstawia się sytuacja na Baris? ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

cudaki ruszyły..:p
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser21231

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

o co chodzi tym tym handlem z wioskami na wyspach ......ktoś wie dlaczego to tak schrzanili zamiast poprawić
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

a co to jest chandel?
 

DeletedUser24742

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Niedawno na tym świecie zacząłem grać, obecnie 25 morze ;) Heh, Nie interesują za bardzo mnie Walki Topowych sojuszy, Bardziej angażuję się w walki słabszych sojuszy, ale Godnych uwagi walczących o morza ;)
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

taka aktualizacja, miejmy nadzieję, że zmienią to przy najbliższej zmianie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

no nie. w czasie letnim tak będzie.dopiero po zmianie czasu na zimowy będzie powrót do poprzedniej wersji.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

A na tym swiecie to sie wogole cos dzieje ? Wyglada jakby nic skoro glownym tematem jest handel z wioskami rolniczymi. Powiedzcie cos ciekawego. Grac czasu nie mam ale fo poczytac moge.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

A na tym swiecie to sie wogole cos dzieje ? Wyglada jakby nic skoro glownym tematem jest handel z wioskami rolniczymi. Powiedzcie cos ciekawego. Grac czasu nie mam ale fo poczytac moge.

To co grześ,ładujesz się na baris ?
smiley_emoticons_smilenew.gif
 
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

ten Grzesiu to pitolu farmazony, jak by powalczył jak zawsze to by się działo :)
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Re: Odp: Re: Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dzieje dzieje,mówie ci Grzes dobra zabawa fakt poczatek to nikt nie nie poci ale załuj ze Ciebie tu nie ma .
Takie akcje odchodza ze o lujaj Jezuniu...
 
Do góry