Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24377

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Sapcio grasz tu na Baris? :)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No to teraz się zacznie zabawa o 7..

Tylko nie wiem po co magnat marudził że cały świat przeciw nim.. jak grali z siewcami i psychiatrykiem :)
Tak z boku to wyglada ze zadnej zabawy nie bedzie. Nikogo nie obrazajac bo tych kilku aktywnych liczyc w skali sojuszu nie mozna to Magnat powoli zaczyna zalatywac trupem, nie widac checi walki , o odbijaniu cudakow nie wspomonajac. ONZ sie rozpada. A Psychiatryk i Siewcy to za male i zbyt oddalone sojusze by jakas krzywde SGG mogly zrobic. Wydaje sie ze kwestia czasu bedzie stopniowe przejmowanie cudakow przez SGG. Maja wyraznie wieksza motywacje niz Magnat i znacznie wieksze sily niz Psychiatryk.
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Mylisz się gmart :p SGG powoli też zalatuje trupem i każdy musi to przyznać :) Nie tylko magnat ale każdy sojusz już powoli umiera
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Oczywiście, że mają większa motywację. Obiecali koronkę za pomoc 9 sojuszom to trzeba słowa dotrzymać
smiley_emoticons_nicken.gif
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Tak z boku to wyglada ze zadnej zabawy nie bedzie. Nikogo nie obrazajac bo tych kilku aktywnych liczyc w skali sojuszu nie mozna to Magnat powoli zaczyna zalatywac trupem, nie widac checi walki , o odbijaniu cudakow nie wspomonajac. ONZ sie rozpada. A Psychiatryk i Siewcy to za male i zbyt oddalone sojusze by jakas krzywde SGG mogly zrobic. Wydaje sie ze kwestia czasu bedzie stopniowe przejmowanie cudakow przez SGG. Maja wyraznie wieksza motywacje niz Magnat i znacznie wieksze sily niz Psychiatryk.


To prawda Ty swoją determinację i wolę walki pokazałeś na Zakrosie czy na Pella.
Nic tylko brać przykład i iść Twoją drogą.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

To prawda Ty swoją determinację i wolę walki pokazałeś na Zakrosie czy na Pella.
Nic tylko brać przykład i iść Twoją drogą.
uooo, ales mi dowalil. : ) Choc akurat nie trafnie, mnie akurat woli walki czy determinacji raczej nigdy nie brakowalo. Czasu i owszem. Ale Ci co ze mna grali moga potwierdzic ze jesli gram to gram na 100 %. A jak nie ma czasu to i tak robie co moge, na Zakros 2 miechy sie prosilem zeby ktos przejal sojusz i prowadzil jak chce bo ja nie moge. A na Pelli to akurat bylem do konca, z przerwa ale na cudaki wrocilem choc tez nie moglem. A na baris ja nie wnikam z jakiego powodu sojusze umieraja, po prostu stwierdzilem fakt. A poglad o braku determinacji, czy po prostu checi wynika z rozmow z graczami. Totez prosze zostaw sobie swoje wymysly na priv. To temat o sytuacji na swiecie a nie o mojej czy kogos przeszlosci na grepo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Oczywiście, że mają większa motywację. Obiecali koronkę za pomoc 9 sojuszom to trzeba słowa dotrzymać
smiley_emoticons_nicken.gif


no i jak tu mieć szacunek do magnata czy sigmy? odcinacie się jedni od drugich a uszczypliwości te same a nikt nawet gratulacji szyderczo nie złożył :(
:cool::cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser20805

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

no i jak tu mieć szacunek do magnata czy sigmy? odcinacie się jedni od drugich a uszczypliwości te same a nikt nawet gratulacji szyderczo nie złożył :(
:cool::cool::cool::cool::cool:

Nie złożył bo czekaliśmy na Tomalę, obiecał, że złoży pierwszy, więc nikt nie chciał mu w drogę wchodzić
smiley_emoticons_hust.gif


No ale skoro jeszcze tego nie zrobił to zrobię ja:
GRATULUJĘ KOALICJI ANTYMAGNAT WYBUDOWANIA 4 CUDAKÓW I BLASZEK ZDOBYWCY ŚWIATA
 

DeletedUser22560

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Salami też gratuluje koalicji AntyMagnatowej
smiley_emoticons_bravo2.gif
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_freu-dance.gif
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_kaffee2.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_freddus_pacman.gif
 

DeletedUser23402

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Przestancie juz z ta sigma bo to nudne jest magnat magnatem pewni ludzie maja za uszami i dlatego duzo jest wrogo nastawionych ale po stronie przeciwnej tez sa osoby ktore mieszaja i beda mieszaly znajc zycie tylko bardziej o tym cicho i jest jak jest najnudniejszy swiat a po nickach zapowiadal sie ciekawie :)

ps: pozdrawiam elsini i przekaz do reszty ekipy pewnie na zakrosie do konca posiedzicie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie złożył bo czekaliśmy na Tomalę, obiecał, że złoży pierwszy, więc nikt nie chciał mu w drogę wchodzić
smiley_emoticons_hust.gif


No ale skoro jeszcze tego nie zrobił to zrobię ja:
GRATULUJĘ KOALICJI ANTYMAGNAT WYBUDOWANIA 4 CUDAKÓW I BLASZEK ZDOBYWCY ŚWIATA

ty kaza ja obiecałem ze kloskowi złoże haha
smiley_emoticons_saufen.gif
i to zrobiłem

no i gratki dla przeciwnej koalicji 4 cudaków
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif


smiley_emoticons_bravo2.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jedni gratuluja. Inni nie. Dla jednych plus. Tak naprawde wygrana bedzie jak bedzie 7 cudakow.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ale jaki wstęp? Świat wygrywa ekipa, która zdobędzie 4 cudaki i ta ekipa zostaje wpisana do komnaty chwały tego świata. Teraz koronki, to pewnie zdobędzie mnóstwo osób z całej koalicji o ile uda im się odbić pozostałe cuda...a próby ponoć trwają:)

Także powodzenia w walce, a ja sobie odpocznę teraz:) Skoczków już nie ma zbytnio co pilnować...
 

Sapcio

Zespół Grepolis
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dla mnie ciekawsze jest zdobycie 7 cudów, bo trzeba o nie walczyć, a nie tylko budować.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wszystko zależy od świata...czasem 7 cudów można na raz zbudować i o nic nie trzeba walczyć. Mając taką koalicję dziwię się SGG, że nie zbudowali wszystkich cudów, ale to już temat na inną opowieść. Jakby nie patrzeć, to sami przyznali się do błędu i może to zaważyło...pewnie w przyszłości kolejne wnioski wyciągną i będą jeszcze mocniejsi.
 
Do góry