Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

To dlatego jest taka cisza i spokój na froncie z INNYMI
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

Poatakowalibyście trochę bo ostatnio umieram z nudów
smiley_emoticons_lol.gif

Psychiatryk w ciągu ostatnich 3 miesiecy podbił 120 miast sojuszu INNI, a INNI zabrali Psychiatrykowi 3 miasteczka...
Przy ostatniej akcji na INNI PSychiatrykowi zabrakło slotów do przejmowania miast, a zabraliśmy coś koło 30 miast i od tej pory stwierdzilismy, że tu juz nie ma z kim walczyć.
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dobra akcja ktora wyrwala nas z tego letargu, co do slotow to wlasnie mi sie kilka zwolnilo wiec czas sprzatac 54 do konca, a potem pewnie spotkamy sie w polowie m55 U siebie na podworku kazdy bohaterem jest :)
Zobaczymy jak wam pojdzie dalej.
Puki co niezly plaskacz na pobudke.
Ciesze sie ze jeszcze komus chce sie tu grac:)

Po za tym ze statow kazdy moze wyjac cos dobrego dla siebie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24363

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Witam, może mnie zbluzgaja za to co powiem, na ten moment psychiatryk czapki z głów dla was, podziwiam wasz zapał 50-60 osób i wszyscy aktywni, dzielące nas 2 Morza to pewnie też takie skutki, lecz są też inne problemy u nas tego już się każdy domysli, na dzień dzisiejszy gratuluję zapału.

Ps.Kajko, jest z kim walczyć tylko do nas musicie się zbliżyć, te miasta zbieracie sami wiecie dlaczego, ale skoro tak intensywnie liczysz to brawo wiedzy z matmy:)

Pozdrawiam Marcin :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21231

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

psychiatryk super panowie i panie reszta sojuszów wymiera sam gram w takim że żal wszystko nie aktywne aż się odechciewa

- - - Automatycznie połączono posty - - -

A wiadomo może kiedy Baris będzie zamykany i nastąpi koniec .......
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak liczba aktywnych graczy spadnie do 300 osób zacznie się odliczanie. Po nim, po 30 dniach, nastąpi dopiero koniec świata.
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Pewnie z pół roku jak nie dłużej...na Sparcie jeszcze nie zaczęli odliczania przecież. Chyba, że szaraki będą w szybszym tempie tutaj:)
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Witam, może mnie zbluzgaja za to co powiem, na ten moment psychiatryk czapki z głów dla was, podziwiam wasz zapał 50-60 osób i wszyscy aktywni, dzielące nas 2 Morza to pewnie też takie skutki, lecz są też inne problemy u nas tego już się każdy domysli, na dzień dzisiejszy gratuluję zapału.

Ps.Kajko, jest z kim walczyć tylko do nas musicie się zbliżyć, te miasta zbieracie sami wiecie dlaczego, ale skoro tak intensywnie liczysz to brawo wiedzy z matmy:)

Pozdrawiam Marcin :)

Sam bym tego lepiej nie powiedział.
Teraz tylko szybka akcja przed swiętami i dwa dni przerwy.
smiley_emoticons_sleep.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

kiedyś rozejmy świąteczne sie że tak wyraże "uzgadniało się" wśród wojujących ce sobą sojuszy.
od kilku światków narzucono rozejm odgórnie.
nie chodzi mi o to że wolałbym w wigilie synchro sklejać pod kolona czy cóś..;) ale to mi trąci (jak wiele posunięć inno) uszczęśliwianiem nas na siłłę.

btw.
teraz będzie już tylko lepiej.Jarek o to zadba :cool:
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

kiedyś rozejmy świąteczne sie że tak wyraże "uzgadniało się" wśród wojujących ce sobą sojuszy.
od kilku światków narzucono rozejm odgórnie.
nie chodzi mi o to że wolałbym w wigilie synchro sklejać pod kolona czy cóś..;) ale to mi trąci (jak wiele posunięć inno) uszczęśliwianiem nas na siłłę.

btw.
teraz będzie już tylko lepiej.Jarek o to zadba :cool:

Rozumiem ze wielu graczy na Grepo skończyła zarządzanie i nie wystarcza im zarzadzanie samymi sojuszami to biorą sie za zarzadzanie zasadami gry, ale czy to cos zmienia? Czas pokoju jest odgórnie ustalony i kto chce miec wiecej spokoju klika urlop a kto chce latac pomiedzy swietami i sylwestrem to lata.
Urlop jest wystarczająco dlugi zeby mozna sobie spokojnie swietowac.
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

jak to często bywa w życiu,ja piszę "a" a Ty czytasz "b"
lub co gorsza,czytasz między wierszami...
 

DeletedUser26397

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

rozejm na święta to dobra sprawa,można pić bez oporów
 

DeletedUser26399

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Rozejm szybko minie i lecimy znowu :cool:
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Marcin nie zapomnij zaglosowac na gracza roku
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No to musimy sie zastanowic w jaki sposob ten problem rozwiazac. Masz moze jakies propozycje?
 

DeletedUser15578

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie bardzo może coś wymyślisz?
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Niestety mi tez nic ciekawego do glowy nie przychodzi. Chyba nie da sie tego obejsc, a ja musze niestety juz uciekac. Na razie.
 

DeletedUser15578

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Myślałem, że mogę na Ciebie liczyć
smiley_emoticons_karte2_rot.gif
 
Do góry