Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Baris

wszystkim życzę wesołych i spokojnych świąt.
a po świętach kolonów w portach wroga zaparkowanych...
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Już myślałem ze świat przymiera a tu proszę jaki zew:)
Czy nasze nieprzyjaźnie nastawione koale już tylko birki klepią???
 

DeletedUser4387

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak jest dobry dzień to można zawsze polatać po sąsiadach :)
Po prostu przypomnieć się im :)
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Brawo Tomala :)
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

A co zmalował Tomala ciekawego? Konto usunąłem już dawno i nie mam wglądu, a ciekawy jestem:)
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jako ze tylko nieaktywnym zabieram miasta, nie licząc tych co grają i tracą,
..To i Tomali miasto zabrałem, - tylko nie wiem czy na banie liczy się jako nieaktywny...
smiley_emoticons_auslachen2.gif
 

DeletedUser24363

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Brawo jantar2 /ciach/ który świeci na czerwono na cudzie i się dziwi że go rozbieramy, zero kontaktu, zero reakcji, gratuluję że rozwaliłeś nam cud, w końcu psychiatryk to Twoje ziomki, rok starań a ten /ciach/ po prostu sobie wyszedł....
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19009

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

no ale w profilu się tłumaczy :p chyba że nie o to chodzi XD
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dla tych którzy nie wiedzą, a chcieli by wiedzieć...

To pisaliśmy do Jantar juz z miesiąc temu zeby nr dał do siebie, bo takie są zasady mamy kontakt do każdego kto na cudaku

Chcesz grać nic nie konbinujesz dajesz nr. i po sprawie nikt po nocach do ciebie nie wydzwania- chyba ze po pijaku ale to się nie liczy
lol.gif

To gość powiedział ze loguje się 10 razy dziennie, i numeru nie da. pierwsza nieobecność 3 dni, przełknęliśmy, a tu od 7 dni czerwony, a ponoć loguję się 10 razy dziennie...

Zastanawiałem się po co? Tutaj każdy może też się zastanowić ile info mozna z forum wydostać...
Zapadła decyzja o zdjęciu go z cudaków, gość obudził się już po 4h buntu - gdzie równie dobrze mogli to być Psychiczni z nocną wizytą czy magnesy bo ich też do cudaków naszych ciągnie.

Pierwsze napisał ze strzeli szaraki,jak dalej będziemy atakować,( na szczęscie ataki wysłane już nie mogły być wycofane) potem napisał ze spoko miasta odda bez walki- więc niczego nikt nie dosyłał bo mysleliśmy ze gość zrozumiał sytuację i zchodzi z tych miast, a ten zaczął ich bronić i topić kolony i poodpalał bonusy do obrony, takie zachowanie było jednoznaczne, i nie było innej opcji jak tylko jak najszybciej wyczyscić mu tyle miast ile się tylko da, zanim wsparcia od kogoś innego dopłyną dopłyna.

pewnie liczył ze jak nas przeciągnie to miasto odda opozycji ale widząc ilość ataków musiał znaleźć inny pretekst, i nie musiał to być akurat Książe mógł to być ktokolwiek z nas, mogłem to być ja,czy Hanka zmartwychwstała po kartonowej katastrofie, chodziło tylko o pretekst i postawienie siebie samego w pozycji poszkodowanego.

smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

gramy dalej!
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Widzac, ze troszeczke sie dyskusja zaczela na temat zawalenia sie tego cudaka, chcialbym serdecznie podziekowac graczowi N1hasa za wpis na forum ogolnym. To w sumie dzieki niemu dowiedzielismy sie, ze zawalil wam sie cudak. Gdyby nie to, to pewnie przejeli byscie miasto i spokojnie zasypali je po cichu. Jezeli Magnatom uda sie dzieki temu was wyprzedzic to tylko pragne pogratulowac.

Odnosnie aktywnych graczy na cudakach SGG to jest chyba jeszcze jeden co zapomnial dac do siebie jakikolwiek kontakt, a nie loguje sie zbyt czesto (choc z opisu jego profilu wynika zupelnie cos innego). Na szczescie zeby nie przyszlo nic nikomu glupiego do glowy wspolnymi silami calego Barisa zabezpieczylismy mu miasto i cierpliwie czekamy na jego powrot
smiley_emoticons_kaffee2.gif
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dla tych którzy nie wiedzą, a chcieli by wiedzieć...

To pisaliśmy do Jantar juz z miesiąc temu zeby nr dał do siebie, bo takie są zasady mamy kontakt do każdego kto na cudaku

Cudaki wybudowaliscie pod koniec września, a kontakty do graczy na nich zbieracie w Grudniu...
smiley_emoticons_oh-no2.gif


Czy to jest wasz pierwszy świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jako ze tylko nieaktywnym zabieram miasta, nie licząc tych co grają i tracą,
..To i Tomali miasto zabrałem, - tylko nie wiem czy na banie liczy się jako nieaktywny...
smiley_emoticons_auslachen2.gif

jakoś ani jednego ataku od ciebie jak z bana wróciłem hmm reguła potwierdza lordtc tylko nieaktywnych lol:D hmmm kobietka małego ksiecia przejeła miasto co nieaktywny był może :D jakie zabawne to sgg tacy fighterzy a aktywnemu miasta nie wezmą szczegulnie lord wielce kłapie dziobem a miasta nie weźnie :D Lord zapraszam jestem cały czasz zapros kolegów mówiłem ci nie raz jaj ci brak i tyle jak i całemu sojuszowi co tylko na nieaktywnych hmm cudak spadł n1hansa napisał to sie wszycy dowiedzieli haha
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Aktualna sytuacja z Cudami
smiley_emoticons_panik4.gif


cuda 1 (Copy).png
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Brawa dla Sgg kolejny cudak spadł
smiley_emoticons_saufen.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif
smiley_emoticons_hust.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Kto tam tym razem pokpił sobie sprawę?

A reszta ma zasypane cuda i już lecą ze skracaniem, czy też zasypują dopiero ten dziesiąty poziom?


PS: Takiego świata jak ten, to chyba jeszcze nie było:)
 

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jeszcze góra 2 może 3 lata i zostaną bez cudaków...
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Z tego co wiem wyszarakował się im gracz - od kilku tygodni był nieaktywny. Nie znam szczegółów, niech się ktoś pochwali
smiley_emoticons_biggrin.gif
 

DeletedUser20864

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Z tego co wiem wyszarakował się im gracz - od kilku tygodni był nieaktywny. Nie znam szczegółów, niech się ktoś pochwali
smiley_emoticons_biggrin.gif
tak, zgadza sie, cudak zawalil sie ze starosci.

Pierwszy swiat gdzie defem odbito cudaka.
smiley_emoticons_irre.gif
Stoi prawie 90k birem i broni szaraka
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Do góry