Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23396

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Cudaki można stracić na różne sposoby, jednak zawalenie się latarni SGG spowodowało że zrobiło się trochę śmieszno i trochę straszno.

Bardzo chciałbym wiedzieć co myślało sobie szefostwo naszych przeciwników najpierw nie chcąc (nie potrafiąc?) wygasić buntów na własnym cudaku, a potem, mając kilka tygodni na zorganizowanie przejęcia nie zrobili literalnie... nic (no prawie nic, raz pojawił się tam lądzik, na chwilę).
Ognie SGG i ich sojuszników rozbijały się w tym czasie w kilku większych akcjach (oczywiście na nieaktywnych Magnatach), niektórzy dla odmiany wykorzystywali ogólne zamieszanie i kiedy ich koledzy tracili ognie na biremach to podbierali miasta i latali po PW.
Jest to przypadek o tyle ciekawy, że o ile cudaki zawalały się czasami przez głupie błędy albo niedopatrzenia, to zwykle decydowały o tym minuty, czasami godziny. Tym razem były to tygodnie.
Jako poniekąd organizator wycieczki biremowej patrzyłem na to z coraz większym zdziwieniem i niedowierzaniem, ale cóż...
Podziękowania należą się całemu Psychiatrykowi i Magnatom, bo przez kilka tygodni udało utrzymać się odpowiednią liczbę birem i zachować zdolność obrony. Pomysł, cierpliwość i konsekwencja wystarczyły.

Co jest zasypane i leci, a co nie? Nie wiem, nie pomogę, ja tu dopiero przyszedłem
smiley_emoticons_verlegen.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26405

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Budowa Cudu Świata (Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza) została ukończona. Mieszkańcy twojego imperium hucznie świętują to wydarzenie. Bogowie również patrzą na twoje osiągnięcie z poważaniem! Strzeż się jednak wrogów, którzy będą chcieli zniszczyć Cud!
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Twierdzicie, że tam nie było próby wyczyszczenia portu i przejęcia wewnętrznego? To na co SGG czekali?
Trochę to śmieszne, aż wierzyć się nie chce, że nie podjęli nawet próby........
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Twierdzicie, że tam nie było próby wyczyszczenia portu i przejęcia wewnętrznego? To na co SGG czekali?
Trochę to śmieszne, aż wierzyć się nie chce, że nie podjęli nawet próby........


Próby wyczyszczenia portu nie było , jedynie 3 tygodnie sprawdzali port średnio 6 razy dziennie, ale skoro był bunkier to zgodnie z myślą szefostwa SGG my sie w bunkry nie pchamy
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Twierdzicie, że tam nie było próby wyczyszczenia portu i przejęcia wewnętrznego? To na co SGG czekali?
Trochę to śmieszne, aż wierzyć się nie chce, że nie podjęli nawet próby........

dokładnie rozpierdzielali ognie gdzie popadnie haha zamast prubować odbic cudaka
smiley_emoticons_irre.gif


lordtc i innymi woleli ognie tracic na tomali haha tu 5k tam 5k łacznie przez 5 dni bana 15k ogni wywalili haha ,leonborszewice wczoraj na moralach 70% chyba 60 ataków po 139 120 ogni hehe pawie 6k wywalił ,porcik sprawdzali tylko od paru tygodni !!! i liczyli biremki i wstawili troche swoich haha prosząc w koło paktowiczów o pomoc ogniową jak im kolo posag zawalił hehe,dwie pruby przejecia nam na posągu zamiast pilnowac latarni ,dwa dni temu jakies 60k ogni na dwa miasta poszło w tym połowa od lam bo dla nich brawo ładnie wsadzili ogni
smiley_emoticons_bravo2.gif
ale jak to lord na bunkry sie nie pcha nie stety,szefostwo sgg poprostu zawaliło sprawe w tych dwóch cudach na maksa,czekać aż reszta tez sama sie obali
smiley_emoticons_hust.gif
smiley_emoticons_hust.gif


Hehe Alek(Thrasyllus) ale żeś sie rozpisał :D
 

DeletedUser26500

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Najlepsze jest to ze na ich morzu tam gdzie cudak czyli 53
SSG ma 1530 miast
Magnaci 5 :)
Psychiatryk 2 ;)

i przez tyle czasu to mogli narobić tyle ogni ze nic by ich niepowstrzymało
nasze biremu jakby zobaczył ataki to kolejne ok 10h płyną
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ja wam powiem jak bylo naprawde. SGG jak budowalo Latarnie aka Palac Kultury tak sie spieszylo zeby wybudowac przed Magnatami, ze caly swiat do tego zatrudnilo. Niestety glowny inzynier nie dopatrzyl sie, ze cement sprowadzili z Chin i na dodatek dodawali do niego wiecej piasku niz powinni. W efekcie budowa szla blyskawicznie, ale powstaly beton byl zbyt kruchy. Dymek siedzial sobie ktoregos dnia kurzac fajke i podziwiajac ten cud swiata zobaczyl, ze zaczyna cos sie dziac z nim niepokojacego. Wiedzac jak rada SGG jest nieprzychylna do krytyki postanowil ulotnic sie po cichu zamiast wypominac im jaka fuszerke odwalili. Caly Baris jak dowiedzial sie, ze Dymek zaginal postanowil przypilnowac mu miasta, bo bylo w drogiej dzielnicy przy samym cudaku. Niestety Latarnia nie doczekala sie powrotu Dymka, ktory ukrywa sie na innych wodach nie uznajacych ekstradycji w obawie przed zemsta SGG i pierdyknela grzebiac czesc dzielnie broniacych ja wojsk.
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Wy tu ubaw widzę macie, a ja tu się zastanawiam - jak oni wygrali świat skoro cement aż Chin sprowadzali? To drewno na ognie pewnie z Indii tylko czasu nie starczyło.
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Może teraz nikt nie usunie postu , bo ktoś poczuł się urażony ;c

Wszyscy nominowani oprócz kobietki to silvery :)

Chyba się doczekałeś?
Cieszymy się ze mogliśmy uprzyjemnić Ci ten dzień.
Gratuluję obrony
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

prawie 300k w ranku obrońców daje niezły wynik,
smiley_emoticons_pokal_gold.gif

ale 11 miast padło, teraz możesz zacząć zakładać nowe.
Gratuluję raz jeszcze! i do jutra:):cool:
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Chyba się doczekałeś?
Cieszymy się ze mogliśmy uprzyjemnić Ci ten dzień.
Gratuluję obrony
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

prawie 300k w ranku obrońców daje niezły wynik,
smiley_emoticons_pokal_gold.gif

ale 11 miast padło, teraz możesz zacząć zakładać nowe.
Gratuluję raz jeszcze! i do jutra:):cool:

Jak już chyba 6 lat gram w grepolis to chyba jeszcze nie miałem takiej frajdy z tej gry jak dziś :D warto było czekać te 6 lat , kolonizowac bezludne wyspy na tym swiecie i zajmować szaraki lub miasta waszych nie aktywnych graczy. Przez pare godzin licznik nie zjeźdzał poniżej 250 ataków :D sprawdzanie każdego ataku z osobna czy to czasem nie kolon leci i zapisywanie sb w budziku żeby nie zapomnieć o żadnym kolonie. W jednym ataku zabrakło chyba z 1 biremy żeby klin się udał. Naprawde fajnie dzisiaj było i pogratuluj tam chłopakom z mojej strony bo w nie ktore synchra no nie dało się już klinów wstawiać. Troche ześ przyzłocił w tym moim mieście i przejełeś kolejne miasto czego się zupełnie nie spodziewalem :D No to ogolnie dzięki za dziś i mam nadzieję na powtórke :D Pozdro
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Jak już chyba 6 lat gram w grepolis to chyba jeszcze nie miałem takiej frajdy z tej gry jak dziś :D warto było czekać te 6 lat , kolonizowac bezludne wyspy na tym swiecie i zajmować szaraki lub miasta waszych nie aktywnych graczy. Przez pare godzin licznik nie zjeźdzał poniżej 250 ataków :D sprawdzanie każdego ataku z osobna czy to czasem nie kolon leci i zapisywanie sb w budziku żeby nie zapomnieć o żadnym kolonie. W jednym ataku zabrakło chyba z 1 biremy żeby klin się udał. Naprawde fajnie dzisiaj było i pogratuluj tam chłopakom z mojej strony bo w nie ktore synchra no nie dało się już klinów wstawiać. Troche ześ przyzłocił w tym moim mieście i przejełeś kolejne miasto czego się zupełnie nie spodziewalem :D No to ogolnie dzięki za dziś i mam nadzieję na powtórke :D Pozdro
Hehe, jakiś czas temu taki miły nie byłeś, nazywając innych z SGG dość obraźliwie. Ciekawe czy to Ty czy Twój braciszek.. Ale tego niestety nie udowodnię.. :)
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Może na zmianę grają...
Zły diabeł i dobry diabeł
smiley_emoticons_lol.gif
 
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Hehe, jakiś czas temu taki miły nie byłeś, nazywając innych z SGG dość obraźliwie. Ciekawe czy to Ty czy Twój braciszek.. Ale tego niestety nie udowodnię.. :)

moj brat już skończył grac na pelli , nie gardził się nigdy do walki , najwięcej uwagi zwracał na rozbudowę miast na maxa :D a nie na klepaniu woja ,

nie powinno oceniać się ludzi po jednej czy dwóch sytuacjach , tym bardziej takich ktore wydarzyły się w internecie , myslisz że dla kogo ja te biremy klepałem 24/7 i po co prowokowałem ? :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

moj brat już skończył grac na pelli , nie gardził się nigdy do walki , najwięcej uwagi zwracał na rozbudowę miast na maxa :D a nie na klepaniu woja ,

nie powinno oceniać się ludzi po jednej czy dwóch sytuacjach , tym bardziej takich ktore wydarzyły się w internecie , myslisz że dla kogo ja te biremy klepałem 24/7 i po co prowokowałem ? :D
bratu to przekaż, że mu miasto zabrałem.
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

moj brat już skończył grac na pelli , nie gardził się nigdy do walki , najwięcej uwagi zwracał na rozbudowę miast na maxa :D a nie na klepaniu woja ,

Ale o rozbudowie miast mógłbyś pomysleć, bo jak siedziałem, tak się położyłem- po wizycie w Twojej akademii
smiley_emoticons_sadnew.gif
 

DeletedUser6771

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

to jeszcze się zmieściliśmy w czasie i 12 padło:)
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

To jak tutaj wygląda sytuacja z tymi cudakami? Kto ma i jakie?

Jakieś perspektywy na dalsze odbijanie...
 
Do góry