Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Gracze na innym świecie ćwierkają, że psychiatryk się dzisiaj topi na cudakach SGG tu na barasie - kolega raczej średnio rozgarnięty - bo pisze o akcji a wkleja screen z jakimś fejkiem, to zapytam u źródła
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

jak to z tą akcją jest?
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Gracze na innym świecie ćwierkają, że psychiatryk się dzisiaj topi na cudakach SGG tu na barasie - kolega raczej średnio rozgarnięty - bo pisze o akcji a wkleja screen z jakimś fejkiem, to zapytam u źródła
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

jak to z tą akcją jest?

Akcja jest, ale nie na cudaka...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Gracze na innym świecie ćwierkają, że psychiatryk się dzisiaj topi na cudakach SGG tu na barasie - kolega raczej średnio rozgarnięty - bo pisze o akcji a wkleja screen z jakimś fejkiem, to zapytam u źródła
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

jak to z tą akcją jest?


Akcja jest, ale nie na cudaka.
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Czyli fejkowe bunty, tak myślałem - a ten się podpalił, że AKCJA na cudaka
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ja juz dobrze wiem, zeby na akcji zmyslow nie odpalac. Zawsze sie smiejemy z tych co o tym zapominaja i potem narzekaja ze przewietrzyli wojsko.
 

DeletedUser23396

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Gracze na innym świecie ćwierkają, że psychiatryk się dzisiaj topi na cudakach SGG tu na barasie - kolega raczej średnio rozgarnięty - bo pisze o akcji a wkleja screen z jakimś fejkiem, to zapytam u źródła
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif

jak to z tą akcją jest?

Mimo szczerych chęci Psychiatrykowi nie za bardzo udało się dzisiaj utopić. Co zrobić. Będziemy próbować dalej. W końcu się uda.
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Mimo szczerych chęci Psychiatrykowi nie za bardzo udało się dzisiaj utopić. Co zrobić. Będziemy próbować dalej. W końcu się uda.


Nie wiem nie gram ale dziwny ten świat się zrobił.....
Jedni oddają cudaki darmo a jak fejki lecą na cudaki to twierdzą, że akcja
Drudzy w czasie akcji zmysłów nie mogą włączyć bo się nie opłaca
smiley_emoticons_irre4.gif


Wiem.......,wiem nie opłaca bo deff stał na cudach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie wiem nie gram ale dziwny ten świat się zrobił.....
Jedni oddają cudaki darmo a jak fejki lecą na cudaki to twierdzą, że akcja
Drudzy w czasie akcji zmysłów nie mogą włączyć bo się nie opłaca
smiley_emoticons_irre4.gif


Wiem.......,wiem nie opłaca bo deff stał na cudach

POwiem wiecej, dzis jeden z naszych radnych w koncu zlamal taktyke SGG. Tu go zacytuje: "Kiedyś muszą im się skończyć te sloty"
 

DeletedUser26360

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

POwiem wiecej, dzis jeden z naszych radnych w koncu zlamal taktyke SGG. Tu go zacytuje: "Kiedyś muszą im się skończyć te sloty"

Słowa piękne naszego sojusznika a Sgg milczy nie wiem czemu zawsze byli wygadani a teraz tylko człowiek z lodu odpisuje
 

DeletedUser6313

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Słowa piękne naszego sojusznika a Sgg milczy nie wiem czemu zawsze byli wygadani a teraz tylko człowiek z lodu odpisuje

A po co maja sie powtarzac. Znow by napisali, ze nieaktywnych przejmujemy i jeszcze by im to ktos wytknal.
 

DeletedUser24363

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Nie ma co , robicie przewagę, a akcja udana gratuluję ;)

jestem aktywny i straciłem miasto :) także gratuluję ,choć wsparć niechciałem,

większość naszych miast również niewybroniona,także czekam na kolejną akcję,pozdrawiam:)
 

DeletedUser19009

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No muszę podziękować za dzisiejszy dzień psychiatrykowi co prawda jeszcze się nie skończył ale zabawa z wami przednia :d :)
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

W końcu wymiana uprzejmości na poziomie...., miło się czyta - chociaż bije nudą jak nikt nie wbija szpileczki
smiley_emoticons_auslachen2.gif

Z lektury wnioskuję, że akcja udana - ale nie ma co wpadać w zachwyt bo na tym nie jeden sojusz się przejechał. Ciekawe, że tu na tym etapie gry są jeszcze takie emocje - pewnie dlatego, że koronka jeszcze nieobsadzona.......
Podobno był jakiś mały rewanżyk koalicji i psychiczni stracili miasta w weekend przy własnej akcji - nie wiem czy to nieaktywni, "mistrzowie" obrony, co w ich miastach hula wiatr zamiast deff czy może czołówka sojuszu, ale ostatecznie jakie ma to znaczenie. Jakiś "inny" się cieszy, że mógł zabrać....
Będzie tu walka o koronkę czy pozostanie nieobsadzona do końca świata?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Baris

nie mam zbyt dużego doświadczenia ale to które mam podpowiada mi że koronkę zdobędą najwytrwalsi.tu cierpliwość jest cnotą
że sie tak wyraże kolokwialnie: tuzy sojuszowe tego padołu biorą sie na "przeczekanie"
 

DeletedUser24703

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

nie mam zbyt dużego doświadczenia ale to które mam podpowiada mi że koronkę zdobędą najwytrwalsi.tu cierpliwość jest cnotą
że sie tak wyraże kolokwialnie: tuzy sojuszowe tego padołu biorą sie na "przeczekanie"

mądrze prawisz - czyli będzie gra nie kto kogo, tylko kto pierwszy się wyszarakuje....., wyjdzie z cudaka itd.
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif


Mimo wszystko mam nadzieję poczytać o jakieś udanej dużej akcji na cud
 

DeletedUser19924

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Można prosić o jakiś screen z rankingu jak tam wygląda sprawa z cudami? Tak, aby sobie dokładnie przeanalizować kto, co ma i na jakim poziomie:)
 
Do góry