Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser14047

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Tak czytam i czytam i ocza nie wieze :D

hahah
\
gdzies cos slyszles gdzies cos ci stuka w bani ale nie za bardzo wiesz gdzie :D

hahaha

primo - nie mam i nie mialem Face jak to napsiales :D

secundo - zwala z Ciebie maskara.. nie jestem z Irlandi a z UK Anglii Peterborough :D Bretton 49 Watergall zapraszam :D hahah

tertio - z tym PW to nakreciles masakra.. zapytyaj sie onz i Magnatow... hahah dobre..

i tak Panie i Panowie rodza sie plotki :D

hahahha

masz jeszcze jakeis newsy gdzie to ja nie mieszkam czy mam face czy inne spolecznosciowe.. moze istagram ? o ktorym nie wiem... hahaha

Marcinku ? hahaha ciekawe ktos ty taki :D by tak ladnie do mnie sie zwracac... ja Cie nie znam :D hahah
co do PW nie moge z Ciebie.. dobry jestes... hahah juz widze jaki pomysl na gre maja psychole ... .ahahahha


kaza mi z malych literek do Ciebie pisac bo na wiecej nie zasluzyles :D hahahha
zwala na maksa :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Heh fajna debata panowie wiele się dowiedziałem :p
Kajko odlicz miasta nieaktywnych takich jak kusek(walczył tracił miasta wrócił z urlopu i przestał grać i takim sposobem zrobiliście sporą sumę miast) drugim takim graczem był bartolomelo taka sama historia :) i teraz widzę Kapitanowi Sparrow zabidracie miasta 1k który zrezygnował z gry było wielu takich graczy ale już nie pamiętam (skleroza w młodym wieku) dlaczego wam miast nie zbieraliśmy hmm bo front z wami mialo kilku naszych graczy którzy cisneli w obronie ;) Teraz jak już wspomniał Fiqu wprowadzamy się na m64 zobaczymy jak teraz będziecie zabierać miasta nam ;)
P.S kajko nie wiem ile ci zapłacili abyś nas sklocil ale słabo Ci to idze na forum polewke mamy z CB :p jak się skończą rozbiórki u nas jak i u was to zacznie się ciekawie wiadomo problem jest jeden SLOTY :p
 

DeletedUser14047

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

mowia mi ze mam konczyc te dewagacje z Toba bo do nieczego nie prowadzi, ze ja podaje fakty a ty swoje wymyslasz i pewnie maja racje :D

zastanawia mnie jedno, po co sie obudziles tutaj ? czy to nie czasem a efekcie tego ze juz wam m64 zostalo zamkniete :D hahah

palikujecie dalej... palikujcie tak bedzie szybciej... ciekawe czy tam na dole tez palikowaliscie skoro tak dlugo wam zajelo wlaczenie sie do gry :D hahah

p.s. prv na grepo bo tutaj juz dostalem zakaz pisania od dwoch kobitek :D hahahh

jak bedziesz mial jakis FAKT - a nie wymysl to smialo moge podac Ci nr telefonu :D
ale znajac zycie masz juz jakis z Irlandii hahahhahah :D zwala..
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

No wiec tak kwiecien minal w ciszy i mamy maj , liczba graczy na barisie maleje ze stala predkoscia i mozna jasno powiedziec ze do konca roku swiat zostanie zamkniety. Wiec w gwoli slusznosci nalezy sie troche informacji na temat sytuacji na swiecie dla tej czesci grepo-spolecznosci ktora juz nie gra na barisie badz nigdy nie grala a interesuje sie sytuacja na tym swiecie.

No wiec tak na pocztek moze odtrabie fakt iz szykuje sie nam pierwszy swiat bez koronki. Psychiatryk i Magnaci dalej posiadaja 5 Cudow a sojusz ktory utworzyl dziewiecio-sojuszowa koalicje i wygral swiat juz tylko dwa cuda. Wynik wojny miedzy Psychiatrykiem a SGG stan na 2016-04-30 13:50:04 327 podbojow Psychiatryk - SGG 3 podboje, mozna powiedziec ze Psychiatryk robi co chce z SGGi zasadniczo nawet topka SGG traci miasta gdy psychiatryk na nia poleci. Komedia jest ranking atakujcych gdyz w tym rankingu w top 6 jest 4 graczy SGG a pozostale dwie pozycje top 6 okupuja dwaj gracze z koalicji SGG a mimo to ze niby sa to wymiatacze na swiecie to wynik wojny tak jakby przeklamuje cale rankingi. Jak to wytlumaczyc? ano jezeli Najlepszy wojownik na swiecie ktory posiada 2/3(lub wiecej) miast off zarabia w dniu w ktoorym zaden czerwony nie robi na niego akcji(ba nawet nie lata po nim w zadnej liczbie) 190 tys PW w obronie to chyba jasno pokazuje jak Koalicja SGG robi rankingi. Koledzy buduja wojska na transach bez ogni i puszczaja je w atakach na miasto ogniowe innego swojego kolegi i tak ten kolega zostaje obronca dnia :))

No coz koalicja SGG skladala sie z 9 sojuszy z czego 8 sojuszy bylo w TOP 10 swiata a mimo to nie otrafila rozbic koalicji dwoch sojuszy z ktorymi walczyla. I teraz sie nasuwa pytanie jak to bylo mozliwe? Ano akcji na cudaki Magnackie bylo 7 albo 8, oczywiscie akcji koalicji SGG. Z omawianej wczesniej Top 6 atakujacych tego swiata tylko w jednej z tych akcji bral udzial gracz FIQU(nomen omen TOP 1 wojownikow na barisie) nalezy podkreslic ze tylko raz bral udzial w akcji na cudaka ten gracz a reszta TOPki atakujacych nigdy nie wyslala w akcji na cudaka czerwonych chocby kilkunastu atakow, jedynie gorliwie zachecala swoich slabszych rankingowo graczy do atakow w tych akcjach. Oczywiscie mogli uwazac ze ujdzie im to na sucho gdyz sa gwiazdami swoich sojuszy aczkolwiek duza czesc graczy z biegem czasu oraz po kolenych tego typu akcjach raczej napewno stwierdzila ze cos jest tu nie tak i tak jak podczas startu ery cudow wielkie gwiazdy namawialy wszystkich do sypania cudakow SGG w ramach obiecanej koronki tak teraz robia w bola malutkich namawiajac ich do samotnego wykrwawiania sie na cudach Magnaterii , Tak nwlasnie rozpadly sie sojusze bum shakalaka , Elite TEAM, Korpo , Lamy po gigancie, 100 twarzy grabarzy, dodam ze w rozpadzie sojuszy Korpo czy Elite team swoj udzial mial Psychiatryk.

No i w tej chwili mozna powiedziec ze 2 sojusze Psychiatryk i Magnat Infected doprowadzily do bezprecedensowego wydarzenia w historii Grepo jakim jest swiat baris gdyz najprawdopodobniej bedzie to pierwszy swiat PL zmozliwoscia uzyskania koronki na ktorym tegoz odznaczenia nie bedzie przyznanego.
stek bzdur. weź sie do gry.
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Heh fajna debata panowie wiele się dowiedziałem :p
Kajko odlicz miasta nieaktywnych takich jak kusek(walczył tracił miasta wrócił z urlopu i przestał grać i takim sposobem zrobiliście sporą sumę miast) drugim takim graczem był bartolomelo taka sama historia :) i teraz widzę Kapitanowi Sparrow zabidracie miasta 1k który zrezygnował z gry było wielu takich graczy ale już nie pamiętam (skleroza w młodym wieku) dlaczego wam miast nie zbieraliśmy hmm bo front z wami mialo kilku naszych graczy którzy cisneli w obronie ;) Teraz jak już wspomniał Fiqu wprowadzamy się na m64 zobaczymy jak teraz będziecie zabierać miasta nam ;)
P.S kajko nie wiem ile ci zapłacili abyś nas sklocil ale słabo Ci to idze na forum polewke mamy z CB :p jak się skończą rozbiórki u nas jak i u was to zacznie się ciekawie wiadomo problem jest jeden SLOTY :p


Szczerze mowiac to moja dzisiejsza aktywnosc nie miala na celu kogokolwiek sklocic. Jak to napisalem w pierwszym moim dzisiejszym poscie

"No wiec tak kwiecien minal w ciszy i mamy maj , liczba graczy na barisie maleje ze stala predkoscia i mozna jasno powiedziec ze do konca roku swiat zostanie zamkniety. Wiec w gwoli slusznosci nalezy sie troche informacji na temat sytuacji na swiecie dla tej czesci grepo-spolecznosci ktora juz nie gra na barisie badz nigdy nie grala a interesuje sie sytuacja na tym swiecie."

Powiedzmy sobie jasno i wyraznie nie przyszedlem sie tu klocic a ze byl kwiecien spedzony w ciszy postanowilem cos wyklepac od siebie na temat sytuacji tego swiata ,a cala wymiana zdan miedzy mna, a Marcinem ? no coz wymiana pogladow argumentowana roznica zdan ja podalem jeden prosty przyklad o ktorym wiem gdyz tamtego dnia o ktorym wspomnialem wczesniej pytalem koordynatorow Magnackich czy ktos od nich latal po Marcinie i dostalem wyrazne odpowiedzi ze nie wszyscy w odbudowie szykuja sie do akcji , od nas wtedy nikt nie mogl go atakowac gdyz nie prowadzilismy jeszcze wtedy wojny. Jak dla mnie wyjalem jedyny sluszny logiczny wniosek tamtego dnia, o ktorym mozecie poczytac we wczesniejszych moich wypowiedzi.

Wracajac do nieaktywnych to w poczatkowych fazach wojny gracz Kusek bronil sie a ze wsparcia od sojusznikow wplywaly nawet 4 h po przejeciach to juz inne kwestie i zasadniczo jestem w stanie zrozumiec dlaczego skonczyl tu grac a ta kwestie tez argumentowalem we wczesniejszych postach.

Po za tym kolego Ramzes tez straciles miasto na rzecz Psychiatryka kiedys tam w ramach naszej wojny.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

stek bzdur. weź sie do gry.

Hmm czy wszystko jest bzdura?
no powiem Ci ze przy kazdej waszej akcji na Magnackie Cuda gracze ze wspomnianej wczesniej TOP 6 atakujacych na swiecie(chodzi mi o dzisiejszy ranking) nie brali aktywnego udzialu po za pojedynczymi atakami ktore mozna w skrocie nazwac sprawdzeniem portu. Bo jak nazwac sytuacje gdy najlepszy offowiec rankingu off wysyla 3 ataki jezeli jest dowodca sojuszu atakujacego jak i posiada obecnie osiemdziestiat-pare miast.
Kwestia statystyki podbojow w wojnie SGG- Psychiatryk raczej tu nie mamy o czym dyskutowac, jezeli dalej chcecie negowac te statystyki to zapytam sie moderatorow forum czy w ramach udowodnienia swojej statystyki moge wkleic kilkadziesiat screenow ze statystyki podbojow. Chociaz to chyba bezsensowne bo Statystyki sa dostepne dla kazdego w necie. Ale ciagle nie rozumiem co jest tu bzdura...

Co do faktu ze gracze SGG masowo konczyli gre to juz o tych powodach moge snuc domysly gdyz przy okazji kazdej akcjii waszej koalicji na cuda Magnacie posiadalem w tych miastach wsparcia i doskonale widzialem kto ile atakow wyslal. Od 3 akcji bylo juz jasne ze przy kazdej nastepnej akcji Maly Ksiaze, LordTC, Fiqu, Darkos, Slavo, Dragonet nie poleca i w zasadzie poza jednorazowym wybrykiem Fiqu reszta towarzystwa nigdy nie poleciala to sa suche fakty Panowie. Akurat koledzy N1hasa czy Leto II latali w kilku akcja ale ci z obecnej TOP 6 jak juz pisalem wyzej.
 

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dokładnie tak straciłem miasto rzecz prosta i normalna ale ciekawe czy ty byś nie stracił gdybyś miał 20h deffem miasto założone robione bez złota surka długo szla :p wyrwalem się z motyką na słońce :p dziwię się tylko po co na tym etapie gry wy kolonizujecie miasta ? Przecież jam tl wyżej napisałeś zabieracie i robicie z nami co chcecie :p więc taki lord czy książę mają miasta już na m64 więc co się nie skusicie ? Nie chcę wam się eventy się skończyły czy nie wasza liga ?Wiem wiem ja nie jestem jakimś topowym graczem i siedze cały w deffie ale cóż zmusza mnie do tego obecna sytuacja :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kajko opierasz się tylko statystyką
 

DeletedUser23447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dokładnie tak straciłem miasto rzecz prosta i normalna ale ciekawe czy ty byś nie stracił gdybyś miał 20h deffem miasto założone robione bez złota surka długo szla :p wyrwalem się z motyką na słońce :p dziwię się tylko po co na tym etapie gry wy kolonizujecie miasta ? Przecież jam tl wyżej napisałeś zabieracie i robicie z nami co chcecie :p więc taki lord czy książę mają miasta już na m64 więc co się nie skusicie ? Nie chcę wam się eventy się skończyły czy nie wasza liga ?Wiem wiem ja nie jestem jakimś topowym graczem i siedze cały w deffie ale cóż zmusza mnie do tego obecna sytuacja :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kajko opierasz się tylko statystyką
Ramzes, nie wdawaj się w niepotrzebną polemikę, nie ma o czym.
Nigdy nie byłem, nie jestem i długo nie będe za akcjami na cudaki. Raz poleciałem, tylko po to żeby później napisać "a nie mówiłem?" z odpowiednim komentarzem, od tamtej pory nie ma akcji na cudaki i dopóki ktoś mnie słucha to ich nie będzie.
I cieszę się że całe top 6 o których piszesz to zrozumiało, jestem wręcz przeszczęśliwy z tego faktu, możemy się skupić na bardziej przyziemnych rzeczach jak ostatnie kilka akcji weekendowych, o których Ci się pewnie przypadkiem zapomniało wspomnieć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Dokładnie tak straciłem miasto rzecz prosta i normalna ale ciekawe czy ty byś nie stracił gdybyś miał 20h deffem miasto założone robione bez złota surka długo szla :p wyrwalem się z motyką na słońce :p dziwię się tylko po co na tym etapie gry wy kolonizujecie miasta ? Przecież jam tl wyżej napisałeś zabieracie i robicie z nami co chcecie :p więc taki lord czy książę mają miasta już na m64 więc co się nie skusicie ? Nie chcę wam się eventy się skończyły czy nie wasza liga ?Wiem wiem ja nie jestem jakimś topowym graczem i siedze cały w deffie ale cóż zmusza mnie do tego obecna sytuacja :p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Kajko opierasz się tylko statystyką

Dlaczego kolonizujemy?Jest to gra strategiczna i my kierujemy sie pewna strategia. Przyznam szczerze ze wczoraj aktualizujac dane statystyk podbojow dosyc sie zdziwilem ile przejelismy stad taka moze dosyc mocna retoryka wypowiedzi, aczkolwiek moze w przyszlosci sie to zmieni i jutro rozpoczniecie mocna ofensywe. Przedewszystkim zalezy to od tego jak bedziecie grali zespolowo i jak bedzie wspolpracowac wasza Topka z reszta sojuszu. Puki co z moich obserwacji wynika to co pisalem wczesniej i osobiscie uwazam dotychczas nie pokazaliscie gry zespolowej, ale jak pisalem jutro moze byc inaczej jak bylo wczoraj czy miesiac temu. Wszystko jest w waszych rekach. Mamy jakies miasta przy waszysch cudach, do tego poludnie M64 a Poludnie M66 to nie jest ta sama odleglosc podrozy czyli przy zbuntowaniu 3 miast na waszym cudzie i poslanie na kazde 300 atakow ktore nie beda leciec 16h, a 12 daje wieksze szanse na powodzenie akcji. Cisnienia na koronke nie mamy i nikomu nie obiecalismy ze bezwzglednie musimy ja miec ale lepiej walczyc o cos niz zakopac sie w deffie. Cel podstawowy dla Psychiatryka bylo wybudowanie i utrzymanie jednego Cudu, obecnie posiadamy 2 cuda i jakby nie patrzec jezeli jest taka mozliwosc to moze i powalczymy o nastepne. Ale to bez cisnienia raczej na fali bylych , obecnych i przyszlych sukcesow sie uda.
 

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Bardzo ładne przemówienie Kajko już dostales swoje pięć minut pogwiazdozyles fajnie było jesteś fajny i już znany cel osiągnięty ale my nadal w koalicji się trzymamy :p
Dobranoc :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Ramzes, nie wdawaj się w niepotrzebną polemikę, nie ma o czym.
Nigdy nie byłem, nie jestem i długo nie będe za akcjami na cudaki. Raz poleciałem, tylko po to żeby później napisać "a nie mówiłem?" z odpowiednim komentarzem, od tamtej pory nie ma akcji na cudaki i dopóki ktoś mnie słucha to ich nie będzie.
I cieszę się że całe top 6 o których piszesz to zrozumiało, jestem wręcz przeszczęśliwy z tego faktu, możemy się skupić na bardziej przyziemnych rzeczach jak ostatnie kilka akcji weekendowych, o których Ci się pewnie przypadkiem zapomniało wspomnieć.

Sluchaj ja gram w Psychiatryku i wiem jedno SGG podbilo 3 miasta Psychiatryka wiec o jakich akcjach mowisz? Nie zajmuje sie statystykami kogo tam obecnie Cisniecie no chyba ze Cisniecie Psychiatryk wtedy z pewnoscia bym o tym wspomnial a jezeli statystyka jest jaka jest to nie dziw sie ze uwazam wasz sojusz za dosyc nie zgrany. JEzeli nigdy nie byliscie za odbijaniem Cudakow dlaczego Robiliscie te akcje na Magnackie Cuda? JEzeli przyjmujecie nieaktywnych graczy to musicie sie liczyc z tym ze statystyka wojny miedzy naszymi sojuszami bedzie jak wyzej, i zasadniczo nie powinniscie od nas wymagac ze bedziemy sie was pytac kogo mamy obrac za cel nastepnej Akcji tak jak i wy nie pytacie swoich przeciwnikow w podobnej sytuacji. Zasada Grepo jest Jasna gdy nasz sojusz atakuja to sie bronimy, a gdy nakrecamy akcje to atakujemy. JEzeli cos komus nie pasuje to raczej nie powinien grac w tym samym sojuszu.
Piszesz ze nigdy nie byles za akcjami, a mimo to grales z ludzmi z ktorymi sie nie zgadzales. Ja tez nie moge powiedziec ze wszystko mi sie podobalo dotychczas w Psychiatryku, aczkolwiek gdy mam mozliwosc wyslac wsparcie czy atak pomagajac sojusznikowi zawsze to robie, a z tego co piszesz i z tego co widze dotychczas u was kazdy gra jak chce, czy jak mu sie podoba.

Szczerze mowiac Teraz rozumiem dlaczego tak latwo bylo dotychczas, ale to nie oznacza ze teraz nie zmienicie swojego podejscia do gry, ale to jest zalezne tylko od was samych.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Bardzo ładne przemówienie Kajko już dostales swoje pięć minut pogwiazdozyles fajnie było jesteś fajny i już znany cel osiągnięty ale my nadal w koalicji się trzymamy :p
Dobranoc :)

Za jakis czas opowiem jak wybudowalismy NAsz pierwszy Cud oraz jak poszly budowy kolejnych cudow u Magnatow, oraz to juz za dzuo dluzszy czasdokladna rozpiske odbijania cudu Biremami. Przyznam szczerze ze do momentu az nie doszlo do spadniecia tej pamietnej dychy nie wierzylem ze sie to uda. Ale to za jakis czas bo jeszcze sporo czasu do konca Barisu zostalo mysle ze minimum 6 miesiecy wiec trzeba dawkowac aktywnosc na forum ogolnym gry.
 

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Hahaha teraz tak gadasz że zmienimy styl gry ? Bo co bo nieaktywni na m64 się skończyli? I nie będzie komu wioski zabierać ? Jak kierujesz się statystyką to nie chwal się że tyle miast nam zabieracie jak 3/4 to miasta po nieaktywnych my się nie chwalimy np akcja na hiosaja gdzie stracił 23 miasta gracz aktywny grał do końca aż pękl i oddał wam miasta :)
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Hahaha teraz tak gadasz że zmienimy styl gry ? Bo co bo nieaktywni na m64 się skończyli? I nie będzie komu wioski zabierać ? Jak kierujesz się statystyką to nie chwal się że tyle miast nam zabieracie jak 3/4 to miasta po nieaktywnych my się nie chwalimy np akcja na hiosaja gdzie stracił 23 miasta gracz aktywny grał do końca aż pękl i oddał wam miasta :)

JEst pewna roznica miedzy Kuskiem, a Hiosajem. Kuska juz nie ma na Barisie, a hiosaj dalej gra. Kwestia wsparcia od sojuszu.
 

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

JEst pewna roznica miedzy Kuskiem, a Hiosajem. Kuska juz nie ma na Barisie, a hiosaj dalej gra. Kwestia wsparcia od sojuszu.

Ponoć kierujesz się statystyką więc miasto to miasto i nie zmieniaj tematu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

fajna lektura
pozdrawiam
o, przeczytałeś to? ja próbuję, ale po dwóch akapitach wypracowań kajko bądź fiku zasypiam :(
Miło by było, gdyby ktoś jakieś streszczenie zamieścił, najlepiej w punktach.
No bo ja tu jeszcze gram i jestem zaniepokojona tym co zdołałam zrozumieć z wypowiedzi ww graczy.
 

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

o, przeczytałeś to? ja próbuję, ale po dwóch akapitach wypracowań kajko bądź fiku zasypiam :(
Miło by było, gdyby ktoś jakieś streszczenie zamieścił, najlepiej w punktach.
No bo ja tu jeszcze gram i jestem zaniepokojona tym co zdołałam zrozumieć z wypowiedzi ww graczy.

Co Cie tak niepokoi Kochana?

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ponoć kierujesz się statystyką więc miasto to miasto i nie zmieniaj tematu :)

W mojej wypowiedzi chodzilo o to ze Kusek juz nie gra, a Hiosaj pomimo wielu strat dalej sie trzyma. I jest to kwestia zalezna od tego ze Kusek nie dostawal odpowiedniego wsparcia od was, a Hiosaj dostawal i dalej dostaje wsparcie sojuszu, dlatego sie nie lamie i gra dalej. Nie zmieniam tematu. Ale zasadniczo czlonkowie sojuszu SGG jak i Ty sam probujesz twierdzic iz statystyka ktora podalem nic nie znaczy, ze dalej twierdzicie, ze musimy wam udowodnic, ze potrafimy podbijac miasta waszego sojuszu, a Psychiatryk udowodnil ta kwestie 327 razy. Niestety SGG tylko udowodnil taka zdolnosc jedynie 3 razy , dlatego wydaje mi sie , ze raczej to Wy powinniscie cos nam udowodnic , bo My jako sojusz Psychiatryk pokazalismy ze potrafimy:
1. Podbijajac 327 miast nalezacych do waszego sojuszu.
2. Odbijajac wasz Cud Latarnie. ( chociaz patrzac sie na wasze wypowiedzi typu "akcja na cudaki jest bezsensu", to zastanawiam sie czy potraficie uznac podjecie takiej akcji przez Psychiatryk i osiagniecie sukcesu jakim bylo zbicie waszego Cudaka z 10 lvl rozbudowy jako, jakies wazne osiagniecie, czy tez sam, sukces)

A teraz mam pytanie Co Wy udowodniliscie na tym swiecie?
Czy ktos od was jest w stanie rzetelnie zliczyc ilosc podbitych przez was miast Magnatow versus ile Magnaci podbili waszych miast?
Probujecie sie zaslonic tym ze przejmujecie miasta od Magnatow , ale dalej nie rozumiem co maja wasze przejecia Magnatow do wyniku wojny z Psychiatrykiem? Ktos wam broni przejmowac Psychiatryk? Czy moze wasza taktyka obronna przed atakami Psychiatryka polega jak ktos kiedys napisal "Kiedys te sloty musza im sie skonczyc" ?

P.S. 1. Zadalem kilka pytan w stosunku do SGG i licze na rzetelna odpowiedz kogos z tego sojuszu.
P.S. 2. Ponownie przepraszam za brak polskich znakow,a le sprzet na ktorym obecnie operuje posiada angielska wersje systemu bez polskich znakow.

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24838

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

1. Chwalisz się że przejeliscie tyle nam miast z tego 2/3 nieaktywnych
2. Odbiliscie nam cudaka ponieważ gracz był NIEAKTYWNY znów
3. Co wam mamy udowodnić ? Mamy przejmować nieaktywnych i cieszyć się ze wam miasta przejmujemy ?
4. Wsadzcie jednego gracza na m54 a nie bierzcie każdy z was po jedynym mieście. Na m64 było 4 naszych graczy więc zrobić akcje na jednego potem na drugiego i bay :)
5. Zobaczymy ile w maju będzie waszych przęjęć.
6. Dlaczego wam nic nie przejmowalismy hmm mkze dlatego że na innych morzach jesteśmy ? Choć teraz to się zmienia a naszych wcześniejszych 4 graczy jak wspominałem miało walczyć przeciwko waszemu sojuszowi całemu heh
Proszę Cię nie wiem co chcesz udowodnić ale sam wyjdź i pokaż że potrafisz grać a nie siedzisz na tyłach i /ciach/ kryjesz JAK JA (ale jak wspominałem zmusza mnie obecna sytuacja i gram 100% deff)
P.S kto dużo szczeko ten mało robi ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser26333

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

1. Chwalisz się że przejeliscie tyle nam miast z tego 2/3 nieaktywnych
2. Odbiliscie nam cudaka ponieważ gracz był NIEAKTYWNY znów
3. Co wam mamy udowodnić ? Mamy przejmować nieaktywnych i cieszyć się ze wam miasta przejmujemy ?
4. Wsadzcie jednego gracza na m54 a nie bierzcie każdy z was po jedynym mieście. Na m64 było 4 naszych graczy więc zrobić akcje na jednego potem na drugiego i bay :)
5. Zobaczymy ile w maju będzie waszych przęjęć.
6. Dlaczego wam nic nie przejmowalismy hmm mkze dlatego że na innych morzach jesteśmy ? Choć teraz to się zmienia a naszych wcześniejszych 4 graczy jak wspominałem miało walczyć przeciwko waszemu sojuszowi całemu heh
Proszę Cię nie wiem co chcesz udowodnić ale sam wyjdź i pokaż że potrafisz grać a nie siedzisz na tyłach i /ciach/ kryjesz JAK JA (ale jak wspominałem zmusza mnie obecna sytuacja i gram 100% deff)
P.S kto dużo szczeko ten mało robi ;)

Na poczatek odniose sie do Pkt. 1 Twojej wypowiedzi:

Ciagle nie rozumiem o co chodzi w tym zaslanianiu sie nieaktywnoscia graczy... u nas gdy gracz traci miasto bez info o buncie zwyczajnie zostaje wywolany przez radnych do wytlumaczenia sie z tego faktu jezeli da sensowne wytlumaczenie dostaje druga szanse, ale w chwili gdy sytuacja sie powtarza Radny z uprawnieniami Lidera lub Zalozyciela wchodzi w zakladke sojusz klika zakladke czlonkowie odnajduje na liscie delikwenta i klika magiczny krzyzyk obok jego nicku, tzn. wyrzuca go z sojuszu. Dlatego Psychiatryk w wojnie z wami stracil tylko 3 miasta...
Wiec wydaje mi sie ze zwalanie calej winy na gracza ze byl nieaktywny, nie jest wystarczajacym wytlumaczeniem w sytuacji do jakiej doprowadzila Rada sojuszu SGG.
Piszesz ze nie mieliscie nas w zasiegu... a to ciekawe gdyz przejelismy od was 327 miast ktore jakims iscie przedziwnym czy tez moze lepiej nazwac to magicznym trafem byly w naszym zasiegu, wiec jaki problem widzieliscie w przeniesieniu 4-5 offowcow na front z nami na M65 w sytuacji gdy mieliscie na nim ponad 250 miast? No chyba ze stwierdziliscie ze lepiej oddac te miasta czerwonym i schowac sie za niby nieaktywnoscia graczy... Dodam iz o ile mi wiadomo nieaktywni nie stawiaja Strazy czyli tzw. widel a w wiekszosci naszych 327 przejec takowe straze sie pojawialy.

Jeszcze raz powtarzam ze w kazdym sojuszu sa Radni z uprawnieniami Lidera czy tez Zalozyciela ktorzy powinni reagowac gdy gracz staje sie nieaktywny i za wczasu przy poczatkach swojej nieaktywnosci tudziez gdy traci pierwsze miasta bez odpowiedniego info na forum sojuszu powinni wyrzucac delikwenta. Takie praktyki sa stosowane w kazdym normalnym sojuszu, ba nawet Psychiatryk ktory przez wielu nie jest uwazany za normalny sojusz, stosuje takowe praktyki.
smiley_emoticons_irre.gif


W tym momencie odniose sie do Pkt 2 Twojej wypowiedzi :)

To samo jezeli chodzi o wyzej wspomnianego Cudaka straconego przez was przez wyszarzenie sie jednego z waszych graczy ktory jakims zapewne przypadkowym trafem stal sie posiadaczem miasta na tym ze Cudaczku. Oczywiscie , ba nawet prawie pewne iz gracze ktorzy byli odpowiedzialni za odpowiednia obsade miast cudakowych graja na Barisie po raz pierwszy w Cudaki i zapewne kompromitujaca strata wyzej wymienonego Cudu byla bledem poczatkujacego... No przyznam szczerze ze jezeli to co w tym momencie pisze jest prawda To powiem wam iz sa gracze ktorzy na pierwszym swoim swiecie na Grepolis sa numerem jeden w atakujacych i koncza ten swoj pierwszy swiat grepo jako numer jeden w off, ale to wszystko przez przypadek bo zwyczajnie u was byloby to nie mozliwe
smiley_emoticons_lol.gif


Teraz odniose sie do Pkt. 3 Twojej wypowiedzi ;)

Hmm tak mysle ze jest to najlepszy sposob na gre w obecnej sytuacji. Bo chyba jasne jest iz w kazdej grze bledy przeciwnika nalezy wykorzystywac kto tego nie robi ten nie ma prawa miec pretensji (jezeli oczywiscie przegrywa) do nikogo innego jak do siebie. Oczywiscie wazne sa zasady fair play i w grepolis w ramach tych zasad nie lamiemy Regulaminu gry, a inne kwestie tzn. ataki puszczane w srodku nocy czy tez podczas mszy w kosciele nie sa zlamaniem regulaminy gry czyli nie sa zachowaniem nie fair play.

Teraz odniose sie do Pkt. 4 Twojej wypowiedzi ;)

No coz oczekujesz od nas ze raz bedziemy informowac was o terminie naszej nastepnej akcji, jak i celach jakie obierzemy w naszym uderzeniu, moze od razu dopisz ze to Wy bedziecie nam mowic jakie miasta mamy atakowac i gdzie mamy sie osiedlac, a my napewno osiedlimy sie w rejonie ktory Wy nam wyznaczycie i moze jeszcze dodaj ze mamy nie podsylac sobie wsparc tak jak i Wy nie podsylacie swoim sojusznikow... Czy Ty jestes powazny w tym co piszesz w punkcie 4 swojej wypowiedzi?
smiley_emoticons_lol.gif

I tu pytanie czy wy tak graliscie z jakims innym sojuszem?

Teraz odniose sie do Pkt 5 Twojej wypowiedzi:)

Ciezko jest tu cokolwiek napisac poniewaz gdybym znal przyszlosc to pewnie mialbym zakaz gry w LOTTO...

Odniose sie do Pkt 6 Twojej wypowiedzi:

Przemilcze zapowiedz wielkiego odwetu jaki szykuje SGG na Psychiatryku, bo tak jak pisalem w adnotacji do Pkt. 5 nie zanam przyszlosci. Bardziej wole rozne opowiesci historyczne.
Ale co do wypowiedzi ze chowam sie z tylu sojuszu, to nie dalej jak 6 tygodni temu bylem na pierwszej linii frontu poludniowego, prowadzonego w ramach wojny z sojuszem o ktorym wspominalem we wczorajszych postach dlatego pozwole sobie odeslac Cie do tej lektury. Dodam ze ten front kilka tygodni temu zostal zamkniety dlatego dzisiaj mozesz pisac ze jestem na tylach sojuszu...


No coz podsumowujac wypowiedz .

Drodzy koledzy z SGG jezeli nie wiecia jak postepowac z graczami nieaktywnymi zapraszam do pilnej lektury mojej adnotacji odnosnie pierwszego Pkt wypowiedzi waszego kolegi. Szczegolnie polecam ta lekture Liderom i Zalozycielom SGG.
Co do reszty to mysle ze ta zabawa byla warta porzadnej dawki usmiechu dla wszystkich forumowiczow. Jezeli Koledzy z SGG maja problem i ie wiedza jak powinien wygladac profil gracza Cudakowego czy tez jak powinno byc skonstruowane forum Sojuszu . Moge poswiecic dluzsza chwile i napisac wyklady na te jakze istotne tematy w naszej kochanej Grze.

Pozdrawiam

P.S. Przeraszam za literowki ktore sa spowodowane tym iz sprzet z ktorego obecnie korzystam posiada anglojezyczny system i nie posiada mozliwosci uzywania polskich znakow.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

/ciach/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24363

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Baris

Kajko dziękuję za statystyki, Jeszcze Przyjdzie pora na was, nie będę wrzucał tu jakiś porównań, napewno należy wam się pochwała, aktywny / nieaktywny mam to w nosie, zabraliscie ponad 300 miast brawo, w tym od tych kilku miesięcy mi dwa, gdzie na jedno mieliście parę podejść, no cóż jesteście uparci i zgrani, tu wam się należy pochwała :)

140 Graczy vs 75 - tutaj wasza przewaga :)

Ja życzę wam sukcesów, niestety na nic to się zda w życiu prywatnym ;)

Pozdrawiam całych psychicznych
 
Do góry