Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser6313

Guest
Cos sie tam dzieje. Ale ciezko cos przejac aktywnemu jak to na koniec swiata.
 

DeletedUser6771

Guest
Dzieje się dzieje- już nie bądźcie tacy skromni:))
jak by tak zmysły x4 siadły na demokrycie i zgrać to z uderzeniem Psychiatryka to bizneś niesamowity 1,5 bańki pkw w jeden dzień lekutko w papućkach. biorąc pod uwagę to ze murek tu i ówdzie się złotem podsypie i że wszystko jes dograne jak trzeba:)

Tak czy siak dobra robota IW, a Psychiatryk... no cóż bez was ten swiat by już nie istniał więc oby więcej takich akcji :)
 

DeletedUser6771

Guest
smiley_emoticons_kolobok-sanduhr.gif
 

DeletedUser24703

Guest
Dawno mnie nie było, poczytałem interesujące mnie wątki na kilku światach, niestety tu cisza...... Ktoś tu jeszcze gra dla chwały czy tylko odliczanie do zamknięcia zostało?
 

DeletedUser26405

Guest
Ostatnie dni byly interesujace, podłączyliśmy sie pod akcję, którą organizowali psychole i udało sie nam kilka wrzodów na naszych wodach wyplenić ;). Event jest to sie wojo szybko odbuduje.
 
A więc tak ...sam nie wiem od czego zacząć tyle mam ważnych informacji do przekazania ale przekaże najważniejszą.Moje konto zostanie usunięte w nocy 09.10.2016 .Żałuję tylko że trochę za późno tego dokonałem było by ciekawiej.Taka informacja dla ogółu za takie tam co nie co ze strony sojuszu.Pozdrawiam
 

DeletedUser24703

Guest
Ostatnie dni byly interesujace, podłączyliśmy sie pod akcję, którą organizowali psychole i udało sie nam kilka wrzodów na naszych wodach wyplenić ;). Event jest to sie wojo szybko odbuduje.

Wyrazy uznania, że dalej się chce
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
tym bardziej, że tu już stawki, o którą można by się cisnąć nie ma.
 

DeletedUser26405

Guest
Spokój, cisza nikt się nie kłóci. Zostało mało osób, ale wiemy czego sie po kim można spodziewać... Mi tutaj pasuje :)
 

DeletedUser24703

Guest
Spokój, cisza nikt się nie kłóci. Zostało mało osób, ale wiemy czego sie po kim można spodziewać... Mi tutaj pasuje :)

Wszyscy urażeni już strzelili szaraki, że taki spokój i nikt się kłóci......,
smiley_emoticons_auslachen2.gif
? To fajnie przynajmniej nikt nie smrodzi i można spokojnie poklikać. Ile tu osób zostało? Pewnie kilka miesięcy jeszcze pogracie.
 

DeletedUser19924

Guest
A jak tam cudaki? Jakieś odbijania jeszcze będą, czy raczej koronek nie przyznają nikomu tutaj?
 

DeletedUser24703

Guest
A jak tam cudaki? Jakieś odbijania jeszcze będą, czy raczej koronek nie przyznają nikomu tutaj?

Pewnie nie, jakby jakaś akcja była to jakiś złośliwy post by się pojawił :))))) A tu cisza tyle miesięcy była. Każdy się już chyba pogodził, że korony nie będzie. SGG jak to z postów wyżej wynika szans na koronę już nie ma. Pewnie modlą się o jak najszybszy koniec świat, żeby dowieźć ostatniego który im został. A reszta jak czytasz wyżej gra już dla przyjemności ceniąc sobie spokój i ciszę. Jeśli polecą na cudaka jeszcze to spontanicznie, żeby punkty złapać :)
 

DeletedUser19009

Guest
Ja //ciach// Człowiek z lodu nie ma cie to na //ciach// sie wypowiadasz nie wiesz co sie dzieje to trzymaj buźke cicho zapewniam cie ,że nawet sojusze nie rywalizujące o cuda nie mają nudy i skończ z jakimiś głupimi komentarzami bo tego czytać nie idze .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24703

Guest
Ja //ciach// Człowiek z lodu nie ma cie to na //ciach// sie wypowiadasz nie wiesz co sie dzieje to trzymaj buźke cicho zapewniam cie ,że nawet sojusze nie rywalizujące o cuda nie mają nudy i skończ z jakimiś głupimi komentarzami bo tego czytać nie idze .
Oj jak niegrzecznie, nie wiem czemu Ciebie poniosło aż tak mocno? Nikogo nie obraziłem, a Ty mi tu tak nieładnie odpisujesz. Może przesilenie jesienne albo niesprawdzony dopalacz? Nie znam Ciebie to nie będę dociekał przyczyny, ale na dopalacze uważaj bo mogą zaszkodzić. A co do tekstu to czytaj ze zrozumieniem, bo o nudzie nie pisałem. Nawiązałem jedynie do wypowiedzi kolegi, który pochwalił się akcją dodając jednocześnie, że ciśnienia już nie ma - pozostała tylko przyjemność gry w dobrym towarzystwie. Ja niestety życzenia spełnić nie mogę i jak mnie najdzie potrzeba to coś skomentuję. Będziesz mógł więcej kropeczek postawić.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19009

Guest
wyjeżdżasz o cudakach choć nie masz pojęcia co się dzieje do tego to "To fajnie przynajmniej nikt nie smrodzi i można spokojnie poklikać."

grać spokojnie nie oznacza ,że każdy sb już domki buduje jak tak grasz to twoja sprawa ....

a dobra pon szkoda czasu na kłótnie
 

DeletedUser24703

Guest
"To fajnie przynajmniej nikt nie smrodzi i można spokojnie poklikać" to akurat nie ma nic wspólnego z budowaniem domków tak na koniec dodam tylko :) Może nie jasno się wypowiedziałem - na pewno autor miał co innego na myśli. Zgodzę się z Tobą, że czasu szkoda na tego typu spór.
 
Do góry