Sytuacja na świecie Baris

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19924

Guest
Sądziłem, że takie gigantyczne zawieszenie serwera (3h) to już przeszłość - w końcu to trzecia generacja, a problemy jak na pierwszej, drugiej... :). Dział techniczny INNO nie wyrabia.
A no to jednak widzę spooooro dłuższa ta przerwa u Was była. Choć w PW tego nie widać jakoś specjalnie...chyba, że Inno się nie spodziewało takiego obrotu sprawy i ograniczyli moce przerobowe serwera przeznaczone dla tego świata na rzecz innych światów:)
 
Oj Don niecierpliwie sie na rapki czekało ale szacun za ilość woja :;)
smiley_emoticons_bravo2.gif
 

DeletedUser19924

Guest
Hehe...na Idalium czekaliśmy "tylko" 40 min, a PW w ataku nabiliśmy jednak więcej PW, a i sporo woja się przepłynęło na wycieczkę. Także ta długość zawiechy musiała wynikać z ograniczenia możliwości serwera dla tego świata chyba:)
 

DeletedUser19924

Guest
Dlatego się dziwię, że tylko tyle PW zdobyli w ataku jak na tyle ataków. Na Idalium na około 1k ataków wpadło nam 5mln, a tutaj na dwa razy tyle ataków tych PW zdecydowanie mniej....a na Idalium spora część z tego woja się tylko przepłynęła.
 

DeletedUser26401

Guest
A u was po przeciwnej stronie też było prawie 200 k birem?
I murek na 25 z masą woja
To masz odpowiedź dla czego tak mało pw w ataku
 

DeletedUser24703

Guest
Dlatego się dziwię, że tylko tyle PW zdobyli w ataku jak na tyle ataków. Na Idalium na około 1k ataków wpadło nam 5mln, a tutaj na dwa razy tyle ataków tych PW zdecydowanie mniej....a na Idalium spora część z tego woja się tylko przepłynęła.
Razem z Magnatami jak oszacował marecki wyżej, to 5 mln w ataku przy 6 mln z kawałkiem w obronie. Tragedii nie ma. A różnice biorą się pewnie z ilości woja w deff, muru, bonusów w obronie itp..... Jeśli tu jak pisze inkognito wpływali hurtem pod kolona - na ścianę z 200k birem to przelicznik w ataku wygląda skromnie. Rozbijając biremy falami na bieżąco, kiedy obrońca nie zdoła zrobić jeszcze ściany daje lepszy wynik pw. Tylko tak mogę zrozumieć tę różnicę. Nie ma co roztrząsać - jedni i drudzy będą mieli co wspominać.
 

DeletedUser6771

Guest
O godzinie 11 było już 70k birek, pod samo bw- była robiona kumulacja- z tego co wiem to było 130k pod BW i jakieś 700k lądu
Dodatkowo Psychiatryk ma bonus 20% do ataku a nam własnie się skończył 20% do obrony. Nie było żaadnych dodatkowych bonusów do obrony- oprócz premki.
Wszystko dobrze zaplanowane, nawet pomysł ze zbanowaniem naszych graczy za nazwy miast-(co stało się teraz rozgrywką top1)
smiley_emoticons_irre.gif
 

DeletedUser23396

Guest
O 10:35 stało niecałych 19k birek, ale murek był już złocony. Oczywiście chcieliśmy wykorzystać bonus 20% bo czemu nie
smiley_emoticons_smilenew.gif
.
Natomiast co do banów, to niektórzy zaczęli tę zabawę znacznie wcześniej i kontynuują do dzisiaj.
Obecnie sypią się groźby banów za nazwę miasta "Czopek".
Jak w obecnej polityce: szkoda gadać.
 

DeletedUser24363

Guest
Sam king złapał 1,2 mln pw, żeby miał zmysły albo złote zmysły było by prawie 5 mln, no cóż.

Nie uznaje takiej taktyki ban za miasto to nie poleci, nie wnikam kto pierwszy ale zaprzestanmy to raz na zawsze :)


Już wiadomo że świat prędko się nie skończy, oby do wigilii następnego roku.
 

DeletedUser19924

Guest
A to zwracam honor...u nas takiego bunkra nie ustawili, to może i o punkty było łatwiej :)

A Wy widzę ładnie potraficie się jeszcze zmobilizować i takie ilości birem wyczarować pod kolona...a mówili, że ten świat już umiera i szybko się skończy:) To, Cycu niepotrzebnie kończyłeś u nas, trzeba jeszcze było pograć trochę
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser24623

Guest
ile tam jest aktywnych na swiecie baris >? ile brakuje do 300 by zaczelo sie odliczanie >?
 

DeletedUser6771

Guest
Dzień na Baris- az serwer muliło :))
Fajnie się na to patrzyło :)- Ktoś magnatom na ambicję wszedł
 

DeletedUser19009

Guest
zostało 343 graczy :( ciekawe ile jeszcze serwerów zostanie zamkniętych przed baris xD :cool:
 
są dwie drogi:

1.olewam to bo nic sie nie dzieje i zlewam wszystko,nie loguje sie,tudzież urlop itp i krzyż na dróżke.
2.jest jak jest ale trzymam sie do konca bo to co zdobyłem,wyrwałem i podbiłem,nie oddam i dopilnuje do konca.

każdy ma wybór.
bez komentarzy.każdy ma swój "musk" i robi jak uważa
 
Do góry