Sytuacja na świecie Beta

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
dodatkowo majac KP sa większe możliwości siły zarówno w obronie jak i w ataku-czego nie było np w plemionach. więc logiczne jest ze w przysłości gracz który ma KP bedzie mocniejszy czy to w obronie czy w ataku:)

zgodzę się ale bez aktywności to i z KP dużo nie zdziałasz...
 

DeletedUser

Guest
Tregat :
Pisało tu kilka osób z bety ;) i okazuje się że lepsi czyli top10 [2-3 graczy] gra bez KP ;)
 

DeletedUser

Guest
ci gracze to "starzy wyjadacze" - grali już w tą grę zanim wyszła polska wersja wiedzą, co i jak, grają na swoich doświadczeniach, mozliwe że włączą KP w dalszym etapie gry... po prostu dużo czasu poświęcają na grę :D
 

DeletedUser

Guest
ZeusKosmateus są teraz w topie ale za jakiś czas spadną bo inni o podobnych umiejętnościach ale z KP ich wyprzedzą, 30% siurek i 20% siły woja to bardzo dużo, pomyśl ile offa trzeba więcej władować w taką osobę jak zrobi bunkier i ma KP a ty nie. Słabszy gracz może z łatwością zniwelować przewagę lepszego dzięki temu.
 

DeletedUser

Guest
Tregat :
Pisało tu kilka osób z bety ;) i okazuje się że lepsi czyli top10 [2-3 graczy] gra bez KP ;)

Na poczatku gry zupelnie nie oplaca sie uzywac premium.
Sam osobiscie uzywam do skrocenia budowy budynkow skracam sobie np. z 12 godzin na 3 za 40 zlota. (beta angielska) i uzywam administratora za 100
 

DeletedUser

Guest
Ja tam kupię te monetki, bo teraz promocja jest, a potem zobaczymy. Ale rzeczywiście większe tu są za to bonusy niż w plemionach. Tam ułatwiało grę KP ale nie dawało przewagi w eko. Pewnie trzeba będzie z tego korzystać szczególnie do wojowania.

Generalnie tomi się gra podoba i trochę tu zabawię.
 

DeletedUser

Guest
Mi się KP bardziej podobało na plemionach, było sprawiedliwsze:) Tu już monetki kupiłem bo uważam że administrator czy handlowiec to podstaw na początek:) Potem zainwestuje i w resztę bo chce pograć i do czegoś dojść:)
 

DeletedUser

Guest
No ja sobie handlarza na początek włączę, bo jak powiedział Bonaparte:

"Do prowadzenia wojny potrzeba trzech rzeczy: pieniędzy, pieniędzy i pieniędzy"
 

DeletedUser

Guest
chlopaki a ja mam zapytanie :)
kiedy ruszy nowy świat ??
bo chce dobry rank miec na samym starcie bo to sie oplaca :)
na becie zaczolem na 181 miejscu a najlepsze moje miejsce to 85 wiec dosyc dobre xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
cox95 dopiero co ruszył ten:) jeśli będziesz dobry i grała agresywnie to rank powinieneś zdobyć szybko, nawet mając opóźnienie kilkudniowe, ja zaczynałem w niedziel wieczorem na pozycji ileś tam tys a teraz jestem na 600 którejś, prawda jest taka że teraz kto będzie miał farta i kilku noobków koło siebie to szybko się wybije przez podboje. Jesteś dobry to zrobisz wynik, nie to tak jak w życiu nic ci nie pomorze:)
 

DeletedUser

Guest
ile potrwa ta przerwa, juz trwa 1h. Ilez mozna upgrade wgrywac
 

DeletedUser

Guest
Ja mam ciekawsze pytanie - kiedy zakończą aktualizację gry, bo mi się surka marnuje...
 

DeletedUser805

Guest
pozdrowienia dla chaos777 i sos45

grałem na alfa niemieckim pod nickiem selox widze ze zgodnie z oczekiwaniami ekipa jest na polskim serverze
 

DeletedUser

Guest
no ta aktualizacja mnie irytuje, woje zamiast zbierać podatki z farm pewnie piją na koszarach:) siuraka z magazynów się wsypuje a tu lipa, czekaj człowiek na koniec aktualizacji...
 

DeletedUser

Guest
...

To jest w innym temacie już to pisali, mnie bardziej interesuje kiedy ta aktualizacja minie...???
Czy ja krytykuję po co mam 2 raz kopiować co napisali w innym temacie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry