Sytuacja na świecie Beta

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
hehe no Panowie i Panie widzę że się denerwujecie tą aktualizacją:) ale nie martwcie się-ja też:)
 

DeletedUser

Guest
to ja może zmienię temat :)

Zna ktoś może jakieś narzędzie do robienia map świata?

tutaj można sobie obejrzeć mapkę Bety, ale samych wysp niestety :( a mi chodzi o taką gdzie dałoby się wyraźnie oznaczać sojusze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Przecież w tej co podałeś da się oznaczać sojusze i pojedynczych graczy :D
 

DeletedUser

Guest
ech ale dziadowska ta mapa, miasta są tam oznaczane jako punkciki i nic nie widać..

stąd pytanie czy ktoś nie zna czegoś lepszego? :(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
No i dzień w plecy trza iść do pracy ciekaw
jestem jak to mi wynagrodzą. Bez żadnego
powiadomienia wstyd niby poważna firma.
 

DeletedUser

Guest
w przyblizeniu lepiej widać miasta na mapce :D niestety ta narazie musi wystarczyć :/
i mam pytanie znaleźliście jakiś porządny konwertet do raportów??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
przydałaby się możliwość widzenia kiedy mija okres ochronny bo tak to ciężko jest :(
 

DeletedUser

Guest
Witam

witam ,
TOP 3 aktualnie :)
Co do tego grałem 6 lat w plemiona i stwierdziłem ze to już przeżytek , jeżeli ktoś jest w okolicy K 44 ma trochę doświadczenia mam coś dla was.

Witam ,
jeżeli masz doświadczenie i preferujesz agresywny styl gry, jesteś kluczowym graczem w okolicy i nie szukasz masówek w której grają same nooby, to zapraszam w nasze szeregi. Z nami osiągniesz sukces. Istnieje też możliwość zaproszenie gracza skazanego przez ciebie wybór należy do ciebie czy chcesz się dobrze bawić i spędzać miło z nami czas napisz jak się zdecydujesz ! Ta wiadomość nie jest wysyłana to kogo popadnie tylko do wybranych graczy !

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam Kamil314
 

DeletedUser

Guest
Istnieje też możliwość zaproszenie gracza skazanego przez ciebie wybór należy do ciebie czy chcesz się dobrze bawić i spędzać miło z nami czas napisz jak się zdecydujesz !

Kamil314 tym skazaniem rozwaliłeś mnie, a co plemion to powiem ci tak moja ulubiona gra nad którą wciąż ze znajomymi zarywam nie jedną nocke to Heroes 3, gra jest przeżytkiem jak nie sprawia frajdy, a HOMM 3 czy plemiona nadal sprawiają masę radochy bo są dobre
 

DeletedUser

Guest
Witam

Jak zaczyna w coś grać to poświęcam się jednej grze , zostawiam to dla innych graczy do przemyślenia
 

DeletedUser

Guest
HOMM 3 jest rewelacyjna, plemiona tez uważam za jedna z najlepszych, ale trochę mi się tez znudziły, chociaż pewnie tam jeszcze wrócę.
 

DeletedUser

Guest
witam ,
TOP 3 aktualnie :)
Co do tego grałem 6 lat w plemiona i stwierdziłem ze to już przeżytek , jeżeli ktoś jest w okolicy K 44 ma trochę doświadczenia mam coś dla was.

Witam ,
jeżeli masz doświadczenie i preferujesz agresywny styl gry, jesteś kluczowym graczem w okolicy i nie szukasz masówek w której grają same nooby, to zapraszam w nasze szeregi. Z nami osiągniesz sukces. Istnieje też możliwość zaproszenie gracza skazanego przez ciebie wybór należy do ciebie czy chcesz się dobrze bawić i spędzać miło z nami czas napisz jak się zdecydujesz ! Ta wiadomość nie jest wysyłana to kogo popadnie tylko do wybranych graczy !

Czekam na odpowiedz

Pozdrawiam Kamil314

na tym etapie gry i do tego w top nie można być agresywnym, a sami wiecie dlaczego ...

dobre dobre hahah
 

DeletedUser

Guest
dobrze trafiłeś a to jest nowa gra i ludzie wchodzą i wychodzą taka prawda..
 

DeletedUser

Guest
Kamil314 gratulacje!!! Ale nas to nie obchodzi tak szczerze, za miesiąc może 2 jak będziesz w topce to na pewno cie docenimy ale teraz to trochę dla mnie zalatujesz Najmanem przed walką z Pudzianem. Ten ś się dopiero rozwija i że ktoś jest teraz nety nie znaczy że za tydzień nie będzie top 1.
 
Do góry