Sytuacja na świecie Beta

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
uciekajace myszki widze maja duzo do powiedzenia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5226

Guest
Niezłe :) Dawno czegoś takiego już nie widziałem :)

czasem brakuje czasu by coś dobrze poukładać w szturmie - także i lapsy się zdarzają:)

w historii wpadek chyba już miałem w swoich RW ciekawsze wtopy i to lepszych graczy:)

ktoś z Was np ustrzelił kiedyś dwie wioski ogników za jednym nieplanowanym fake'em? A mnie się udało:))

Poza pokazywaniem "złotych strzałów" pokażcie coś więcej ludziki...
 

DeletedUser

Guest
Chciałem podziękować sojuszowi necro za wczorajsze intensywne ataki, niestety a dla mnie stety zabrakło Wam troszkę ogni
 

DeletedUser

Guest
Zabrakło więcej niż trochę, a zdobyte punkty z pewnością dobrze wykorzystasz.
 

DeletedUser

Guest
Gdyście rzucili jeszcze raz tyle czyli w sumie 18k ogni to by się Wam udało
 

Robin65

Zespół Grepolis
No niestety taka mechanika gry :D. Natomiast fajnie, że się tu zaczęliście pojawiać. Bolek może wrzucisz jakiś raport (ku uciesze gawiedzi) bo te nasze po przejęciu miasta się utajniły, wy macie się czym pochwalić, a i tak wiemy co tam było.
 

DeletedUser

Guest
Wedle życzenia
to jest ostatni atak

rapord.jpg
http://img546.imageshack.us/f/rapord.jpg/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
trzeba przyznać ze ładną obronne tam zgromadziliście , gratulacje dla sojuszu :)
 

DeletedUser

Guest
Pełne uznanie dla Was, jestem jeszcze ciekawy ile p.w. Wam wpadło za tą okupacje. I gratulacje za zgranie dla całego sojuszu.

Poza pokazywaniem "złotych strzałów" pokażcie coś więcej ludziki...

Saymos, bądź łaskaw nas "ludzikami" nie nazywać. Bo jeszcze się na poważnie Wami nie zainteresowaliśmy, a po takich tekstach może się to zmienić.
Sam bym się z siebie śmiał gdybym się wyłożył na jednej biremce.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
to nie był CAŁY sojusz - podejrzewam ze max 3-4 osoby które były online - moja była ladówka i miotacze (były najblizej)
 

DeletedUser

Guest
no jak już mamy się przechwalać to Wy nabiliście mi całkiem nie dawno 105k i tam tylko mój def był ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Pełne uznanie dla Was, jestem jeszcze ciekawy ile p.w. Wam wpadło za tą okupacje. I gratulacje za zgranie dla całego sojuszu.



Saymos, bądź łaskaw nas "ludzikami" nie nazywać. Bo jeszcze się na poważnie Wami nie zainteresowaliśmy, a po takich tekstach może się to zmienić.
Sam bym się z siebie śmiał gdybym się wyłożył na jednej biremce.


Voltan czym Ty chcesz sie zajac ,po rankingu widac najlepiej wychodza Ci festyny
 
Do góry