Sytuacja na świecie Beta

  • Rozpoczynający wątek Bentrado
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5226

Guest
Voltan - tam nie warcz... ani lęku nie budzisz - a odszczekiwać na forach się nie lubię - także nie prowokuj - masz ochotę - tańcz...
 

DeletedUser

Guest
Voltan - tam nie warcz... ani lęku nie budzisz - a odszczekiwać na forach się nie lubię - także nie prowokuj - masz ochotę - tańcz...

Hm, gdybyś był łaskaw zauważyć, to nie "warczę" na Ciebie, tylko prosiłem abyś nas nie nazywał "ludzikami", w odróżnieniu od Ciebie mam zwyczaj szanować przeciwnika i tego samego zwykle doświadczam, również od graczy z GNIEW.
Bądź także łaskaw zauważyć, że sam sobie przeczysz mówiąc o "odszczekiwaniu".
 

DeletedUser

Guest
Co tu ma wspólne pkt. ataku .Patrz punkty walki ,jak ktos przejmuje puste miasta to nie ma w obronie
67 308,301 points - saimon
86 256,928 points - voltan
Mówiłem o czystej walce a nie walce i obronie gdzie masz zdecydowaną przewagę
Ps.punkty obrony są liczone tylko jak się bronisz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
67 308,301 points - saimon
86 256,928 points - voltan
Mówiłem o czystej walce a nie walce i obronie gdzie masz zdecydowaną przewagę
Ps.punkty obrony są liczone tylko jak się bronisz

Wiesz o czym piszesz w ogóle

Mistrzu wiesz co to jest okupacja i bronienie jej ,takze sie zastanow co piszesz to nie jest tylko obrona swoich miast no ale skad Ty to mozesz wiedziec jak przejmujesz tylko swoich
 

DeletedUser

Guest
Wiesz o czym piszesz w ogóle

Mistrzu wiesz co to jest okupacja i bronienie jej ,takze sie zastanow co piszesz to nie jest tylko obrona swoich miast no ale skad Ty to mozesz wiedziec jak przejmujesz tylko swoich

przecież tobie nabił jeden sojusz większość punktów bezmyślnie atakując wiec o jakiej obronie okupacji tu piszesz :p
 

DeletedUser

Guest
przecież tobie nabił jeden sojusz większość punktów bezmyślnie atakując wiec o jakiej obronie okupacji tu piszesz :p

Nie przejmuje jak wiekszosc Was samych pustych albo opuszczonych miast i z swojego soja bo to najlatwiej ,oczywiscie wasz sojusz nie uczestniczyl w tym nabijaniu ,zapytaj abadona ile razy chcial przejac miasto ps:moze u Ciebie nikt nie odbija bo nie ma jak jak to ten sam sojusz
 

DeletedUser

Guest
Nie przejmuje jak wiekszosc Was samych pustych albo opuszczonych miast i z swojego soja bo to najlatwiej ,oczywiscie wasz sojusz nie uczestniczyl w tym nabijaniu ,zapytaj abadona ile razy chcial przejac miasto ps:moze u Ciebie nikt nie odbija bo nie ma jak jak to ten sam sojusz

tak panie saimon , pan to przejmuje najlepszych na beta i w ogóle jest najlepszy jak i twój cały sojusz który się chował i zawierał pona z większością sojuszy , teraz poprzejmowaliście miasta po graczach co pokonczyli grę i nagle w piórka obrośli , zdobyte polis to zdobyte polis i nie ważne po kim , w statsach można sprawdzić jakich graczy wasz sojusz przejmuje a w szczególności TY :p
 

DeletedUser

Guest
a przejmować swoich trzeba jak kończą grę , każdy sojusz tak robi wiec w tym chyba nie ma nic dziwnego :eek:
 

DeletedUser

Guest
no i do czego zmierzasz ? tak jak mówiłem polis to polis , sam przejmujesz opuszczone miasta i miasta jakiś pionków wiec nie wyjeżdżaj tu z hasłami kto jakie miasta przejmuje
 

DeletedUser

Guest
Wiesz o czym piszesz w ogóle

Mistrzu wiesz co to jest okupacja i bronienie jej ,takze sie zastanow co piszesz to nie jest tylko obrona swoich miast no ale skad Ty to mozesz wiedziec jak przejmujesz tylko swoich

Tak wiem, pisałem o punktach walki że macie podobne nie obrony, Mistrzu jeśli okupujesz jakieś polis a ktoś je próbuje odbić to Tobie liczone są punkty obrony nie ataku ;)
 

DeletedUser

Guest
ja do niczego odpisuje na posty Ps widze ze nie ma sensu tu pisania szkoda bo to gra dla wojownikow ale wiekszosc lubi festyny coz taka kolej rzeczy
 

DeletedUser

Guest
Tak wiem, pisałem o punktach walki że macie podobne nie obrony, Mistrzu jeśli okupujesz jakieś polis a ktoś je próbuje odbić to Tobie liczone są punkty obrony nie ataku ;)


To przeczytaj jeszcze raz moj post ze zrozumieniem potem cos napisz sensownego albo sie zastanow co chcesz napisac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ja tylko chciałem Wam obu pokazać że podobnie walczycie, co innego obrona która przemawia na kożyść Saimon-a
Ps.Saimon ty też czytaj ze zrozumieniem :) ok miało być punkty ataku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
ja do niczego odpisuje na posty Ps widze ze nie ma sensu tu pisania szkoda bo to gra dla wojownikow ale wiekszosc lubi festyny coz taka kolej rzeczy

no i co z tym zrobisz , ja jestem festynowcem i nawet mogę powiedzieć ze największym na tym serwie , przecież po to są żeby je robić , co Ty nie robisz żadnych festynów ?:confused:
 

DeletedUser5226

Guest
strasznie jałowa się ta rozmowa robi...

dudzio-rozluźnij się... i nie szyj w stronę Gniewu-niewiele wiesz-wiele natomiast piszesz - nie zamierzam pisać o necro i innych- także wara...!

voltan-ludziki,ludzie, gracze czy cokolwiek - Ty się nie spinaj jak to było w neonówce :)))

A tak poza rozgłaszania kto ma dłuższego - to powybijajmy się na tej becie i zajmijmy się czymś dochodowym lub kształcącym...

Ktoś w końcu zna datę śmierci tego serwera? Co z cudami - poza takimi jak mi 1 birema off topi:)))??
 

DeletedUser

Guest
strasznie jałowa się ta rozmowa robi...

dudzio-rozluźnij się... i nie szyj w stronę Gniewu-niewiele wiesz-wiele natomiast piszesz - nie zamierzam pisać o necro i innych- także wara...!

voltan-ludziki,ludzie, gracze czy cokolwiek - Ty się nie spinaj jak to było w neonówce :)))

A tak poza rozgłaszania kto ma dłuższego - to powybijajmy się na tej becie i zajmijmy się czymś dochodowym lub kształcącym...

Ktoś w końcu zna datę śmierci tego serwera? Co z cudami - poza takimi jak mi 1 birema off topi:)))??

nie wiele wiem ale za to Ty Sciemos wiesz najwięcej , twój funfel zaczął się spinać i wywyższać co on to nie jest wiec trzymaj swoich krotko w sojuszu , koniec nastąpi kiedy wszystkim znudzi się ta gra bo coś tej nowej wersji się doczekać nie możemy
 
Do góry