Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

fiu fiu nie wiem komu powinnam dopingować. zabawniej by było gdyby Cosie się nie udało- rywalizacja trwałaby wtedy w najlepsze :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

fiu fiu nie wiem komu powinnam dopingować. zabawniej by było gdyby Cosie się nie udało- rywalizacja trwałaby wtedy w najlepsze :)
Wtedy na nowych światach widziałabyś tylko leni.
Tak masz tu zajęcie i widzisz wielu pyskaczy :)

Bizancjum to wolny świat, a taki świat wypala graczy.
Z wieloma rozmawiałem zanim zamknęli grę.
Wiem , że i wśród wrogów są tacy, którzy również modlą się o koniec.
Wszystko jedno jaki...

Ja jestem zmęczony, nie ukrywam.
To nie oznacza , że zaraz zniknę z mapy.
Zabawę mają gracze, ale radni ciężko pracują, ja miałem też 48 godzin przed komputerem.
Na szczęście wcześniej wywiozłem z domu rodzinę.
Telefon wydaje dźwięki co chwilę, a dzieci mi mówią tata, statek się zwodował.
Żona mnie w nocy obudziła i powiedziała:
-Nie słyszysz! Atak idzie.
Ta gra kosztuje...

Coś za coś... Albo za nic...
 
Ostatnia edycja:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum


Dotrzymaj słowa to zaproponuje ankiete aby Wam oddać 4 cuda. Przypuszczam że jakby ludziom powiedzieć, że przez to już nie będziesz moralizowała świata to ankieta była na 'tak' i to Triarii by jednak wygrało


Usunięto cytat
Kakardinho
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dziś wygra z nami?
Tak szybko, czy wygra wyścig?
Jak wygramy to zmieni się na pewno rada, bo czas na zasłużoną emeryturę np. dla mnie.
To nie oznacza, że przestanę tu grać.
Czas oddać stery Młodym Wilkom.

- - - Automatycznie połączono posty - - -


Dużo myślenia trzeba było włożyć w grę.
Gra się aby osiągnąć cel.
Czy mi się to uda? Nam uda?

Mógłbym podpisać się pod tym napisałeś Polonus. Jeśli ten cud powstanie w naszym sojuszu, wygraliśmy, ja swój cel osiągnąłem i nie mówię tylko o wygranej ale o tym że udało mi pomóc w stworzeniu zespołu super-graczy, jak mówi Polanus młodych wilków, którzy pociągną ten wózek dalej - graczy takich jak Norbi, Sasio, Naj67, Bandzior, Goldan, Viva, Bolek, TOmeq, Wojtek, Julixi i inni (przepraszam tych których pominąłem), którzy w tej chwili pokazują swoją klasa raz jeszcze oddając swoje miejsca w głównym sojuszu dla odznaczeń - graczom z drugiego szeregu synergii jak również sojusznikom z dawnego feniksa. rozumiem Polonus że idziemy razem na emeryturę... :) no chyba że Triari nas prześcignie.

czekamy więc
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dotrzymaj słowa to zaproponuje ankiete aby Wam oddać 4 cuda. Przypuszczam że jakby ludziom powiedzieć, że przez to już nie będziesz moralizowała świata to ankieta była na 'tak' i to Triarii by jednak wygrało
O jesteś i miło się zrobiło.Widzę masz tu placyk kupiony na własność,że mnie wyganiasz.
P.S.Dzięki za epitecik.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wielu graczy pominąłeś, szczególnie tych , których usadziłem na DEF przy wyspach EC CH.
Ta gra zawsze wymagała myślenia do przodu, a nie błyskotliwych przywódców, raczej reżyserów gry.
Pokusy są zawsze a swoje robić należy.
Jak zaplecze przejmie stery, to możemy spodziewać się nowych pomysłów, a gra ma bawić.
Skoro nas zmęczyła to czas na zabawę :)
Już bez względu na to kto wygra z tym kolosem.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Stało się.
Kolos stoi.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Niech każdy wybierze sobie drinka :)

1385518395_kgpeib_600.jpg
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

niecałe 2 minuty - hehe gratulacje
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O 2 min i jakieś 6sek szybsi przez chory jak dla mnie system gry. Wiadomo było kto odpali cudaka i skróci na maxa to konkurencja jest bez sensu i nie ma się jej co bać.
Gratki.
Jeszcze 3 cudaki i możecie triumfować:)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Triarii przybywaj cudaki czekają, a wy przecież jesteście zajęci odbijaniem swojego cudaka:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje za Zbudowanie 4 CUDU , rozpoczęła się nowa Era na Bizancjum.

Mam nadzieję że każdy z sojuszy zapewni równie Wiele emocji jak do tej pory.

Pozdrawiam.
 

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla wszystkich biorących udział w walce , dla swoich i przeciwników....nie spodziewałem się że pokonanie Was w tym wyścigu sprawi mi taką frajdę...
 

DeletedUser16021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Było dokładnie tak jak pisałem na wewnętrznym forum. Nie ma się co oglądać na innych bo i tak tylko stracą łaski a swoje zrobic w 100%.

400 na 200 i kolejna, po próbie podbicia kolosa porażka. Ja jako że uwielbiam grać w deffie przestawiam się na biremki i czekam na kolejne próby.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratki dla zwycięzców świata. No to świat powoli będzie umierał, zostaną zapaleńcy którzy czekać będą na koronę
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tyle miast do przejęcia a tak mało slotów, chyba zacznę robić festyny na okrągło, ale ruszę gdzieś z wojem;)
 

DeletedUser20475

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jeszcze nigdy tak niewielu
Nie zrobiło tak wiele :)
29.11.2013 - 4 cud kolos rodyjski.

Gratulacje dla Wszystkich, którzy dołożyli cegiełkę do wygranej.
Szacunek dla rywali za podjęcie walki.
 
Do góry