Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To COSA HELIOSA Świętuje ;)
O 23:51:05 zakończyła budowę 4 cudu.

Na sukces ten zapracowało bardzo wielu graczy, część do tego momentu nie dotrwała, dla części niestety nie starczyło odznak. W tym miejscu właśnie tym graczom, których wkład w to zwycięstwo był znaczący, a pomimo tego często na moją prośbę zgodzili się zrzec odznaki chciałbym szczególnie podziękować:
luissaifer96, czucz2, natalia55a5, emjota, robciu1505, gosia263, majkel71, conjuror, Śmigacz, wojtas2881, kochas92, swider80, daro k marekfarel2, ximon, eulw, Kukuryku.ryku, madziar891, micky83, upcc, specjalpolis, szoszon1204, adra2 i tak jeszcze mógłbym wymieniać.
A są to tylko gracze pochodzący z COSA i Bractwa Heliosa.

Tych odznaczonych:
http://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=pl27&action=index&world_type=0
Już nie będę wymieniał, bo zostali nagrodzeni.

Zwycięstwo smakuje tak dobrze, bo nasi rywale walczyli do końca i dali z siebie wszystko, za co szacunek dla nich.

To było wspólne zwycięstwo graczy pochodzących z COSA Heliosa, Synergii i Feniksa.
Mam nadzieję, że jeszcze czeka nas wiele emocji, bo obie koalicje mają wbrew pozorom wyrównane siły.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wygrali Ci którzy byli lepiej zorganizowali i bardziej zdyscyplinowani ,Wielkie Gratki dla przegranych którzy dotrzymywali kroku. Nie można zapomnieć o tych którzy wymyślili i doprowadzili do fuzji oraz graczach którzy musieli zrobić miejsce innym w głównym sojuszu.Wielu dziś mogłoby cieszyć się z Nami ale wybrali inną drogę,szkoda....nie nazywam ich zdrajcami tylko graczami którzy wybrali inną drogę .
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dzięki za dobrą walkę, a w Triarii przeciwnik był godny.
Mam wiele słów uznania dla graczy tego sojuszu i prawdziwych wojowników, bez ściemniania.

Użyję jednego, nicka:
Potri Ty k....
...kurna, nieźle pogrywasz, i myślisz.
Na M64, czapka z głowy.

Tak jak pisałem wcześniej, ta gra to strategia i wiele elementów musi się zazębić aby sięgnąć po "blachę".
Tu bez przeciwnika na poziomie, szansy by nie było.
Można pisać o kombinacjach, rzucać oskarżeniami, ale szuje są wszędzie i nie ominęło to i naszego sojuszu.

Liczę na to , że jeszcze to nie koniec gry i będę miał zajęcie, już jako zwykły gracz.
Uważam, że swoje zadanie wykonałem prawie dobrze i czas na grę i zabawę.
Zrezygnowałem z uprawnień w sojuszu i bardziej mnie to cieszy jak wygrana.

Tym, którzy pozostają dobrej zabawy życzę :)

paka27 Dzięki za gratki i nie bądź taka sroga, ta gra wzbudza emocje, szczególnie personalne.
Aczkolwiek niektóre wycieczki graczy były za dalekie nawet dla mnie ;)
Twoja obecność została zauważona :)
Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Także dziękuję wszystkim, którzy wytrwali do tej pory. Także tym z przeciwnego obozu. Zresztą, grałem z wami prawie rok i niejednego się od was nauczyłem. Fakt, że prawdziwe emocje zaczęły się po starcie EC. Nie pisałem tu, bo mam inne zdanie niż moderator, a poza tym byłem rozumiany niezgodnie z moimi intencjami. Na ten jeden raz robię wyjątek.
Micz, dalej uważam, że tworzyliście świetny duet z Martą jako koordynatorzy ataku i gdybyście razem wytrwali, to pewnie inaczej potoczyłyby się dzieje tego świata.
Marta, nie żałuję, że stanąłem wtedy po twojej stronie.
Norbi, dzięki, że mnie przygarnąłeś w krytycznej chwili i wypchnąłeś do CH na 5 minut przed końcem budowy.
Scypion, Goldan, Bandzior, Tomeq, Żywia, Jamelia dzięki, że wytrzymaliście ze mną i zaufaliście mi po wstąpieniu, czy powrocie do S.
Koadam, Meiren, akcja na Słoneczne była zorganizowana wzorowo. Obroniłem się tylko dlatego, że w stanie agonii jest się silniejszym i robi dużo głupich ruchów, których normalnie by się nie wykonało.
Kkolas, musimy powtórzyć naszą partię tenisa.
Helpolis, to co powiedziałaś: nie mam wrogów, jedynie przeciwników. Tą dewizą się kieruję.
Dziękuję też wszystkim, co swego czasu czytali moje wypociny. Podobno potrafiłem niektórych rozśmieszyć do łez.
I dziękuję wszystkich, co nie wymieniłem, za dobrą grę. Myślę, że ten świat potrwa jeszcze długo i nie raz doświadczymy wielu pozytywnych emocji.
 

DeletedUser13590

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciesze się panowie , że wygraliście :) Kakudo mam dla Ciebie miejsce na gythium ,ale ciagnijcie do korony , a to jeszcze 3 cudy takze swiat wygrany i nie :) liczy sie korona przy nicku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ladnie gratuluje;) pozostaje niedosyt a lista wygrancow bardzo ciekawa.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Z opcji jakie w ostatniej zagrywce miała Cosa Heliosa wybrano "szkiełko i oko",w sumie łatwiej i szybciej.
28611eec-e78c-11e1-a364-0025b511226e.png

Wygraliśmy wyścig o skracanie,problem,że nie jest to premiowane.Ale gra cały czas ewoluuje, może ulegnie to zmianie.Warto zgłosić to w propozycjach.Wszystkim skoczkom dziękuję,gramy dalej,jednym się kończy świat innym zaczyna.Mamy nowy układ i nowe rozdanie.
Z reguł gry wynika,że nie można wygrać wyścigu budowy w tym wypadku,bo i tak decyduje tylko jak wykazaliśmy czas kto włączy cudaka.
 

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wygraliśmy wyścig o skracanie,problem,że nie jest to premiowane.Ale gra cały czas ewoluuje, może ulegnie to zmianie.Warto zgłosić to w propozycjach.Wszystkim skoczkom dziękuję,gramy dalej,jednym się kończy świat innym zaczyna.Mamy nowy układ i nowe rozdanie.
Z reguł gry wynika,że nie można wygrać wyścigu budowy w tym wypadku,bo i tak decyduje tylko jak wykazaliśmy czas kto włączy cudaka.[/QUOTE]

Dziwna retoryka...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zasady gry wszystkim są dobrze znane i według mnie przemyślane. Bo w jakimś celu wprowadzili ten limit skracania do 50% czasu budowy. Ta zasada poniekąd umożliwia przenoszenie cudów, o ile dysponuje się taką siłą, która pozwoli na skrócenie budowy o połowę. A tym samym nie daje zwycięstwa koalicji ANTY tworzonej często w takich sytuacjach.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis zapomniałaś dodać, że jesteście też moralnymi zwycięzcami :)
 

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Do Helpolis:
Przegraliście i od razu trzeba zmieniać reguły gry ?? co za zadufanie i brak szacunku do lepszych ...chcesz dopasowywac widzę zasady do Siebie ..niesamowity pozimo zarozumialstwa.. przytoczę taką mądrośc ludową "punkt widzenia zależy od punktu siedzenia"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

złej baletnicy to nawet przeszkadza rąbek spódnicy .....
wszyscy winni tylko nie ja.......
teraz każdy będzie zmieniał zasady gry pod siebie a najlepiej w czasie gry :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jeżeli zmieniać reguły gry to raczej pod kątem takim aby przenoszenie cudu do innego sojuszu odbywało się w ogóle bez jakichkolwiek wyścigów. Tylko jeżeli, ja założyciel danego sojuszu który wybudował daną ilość cudów dzięki obranej taktyce lepszej niż sojusz X to powinienem sam decydować co z nim zrobie, bez jakichkolwiek stresów że sojusz X mi ten cud podpierdzieli podczas mojego przenoszenia go do mojego nowego sojuszu.
Nie wiem z jakiej bajki ja miałbym tracic ten cud i co 'ustawodawca' miał na myśli, pierwsza faza budowania i taktyka tam obrana jest bez znaczenia? nie wiem.
Zrobilem go to sobie go przenosze gdzie chce a jak ktos chce go odbić to niech miasto podbije a nie jakieś dziwne myki że nagle cały świat jak jedna wielka hiena cmentarna rzucił się żeby mi ten cud zabrać bo sojusz zmieniam.
To jest raczej słabe.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser10819

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Polanus ja jestem sroga? I ja zostałam zauważona? Ja przecież jestem tylko obserwatorem. Ja tam sobie cichuteńko gram i patrzę na poczynania wielkich sojuszy. :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Propozycja dla Triarii: weźcie wszyscy walnijcie reset i zacznijcie grę od nowa na innym świecie, może się wam bardziej poszczęści :p
 

DeletedUser20088

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Propozycja dla Triarii: weźcie wszyscy walnijcie reset i zacznijcie grę od nowa na innym świecie, może się wam bardziej poszczęści :p
Nie ma szans , muszą popracowac nad regulaminem..teraz wyliczają zmienne i jakie zasady muszą zastosować aby wygrać :) tutaj przegrali przez "głupie" zasady..więc trzeba coś z tymi "zasadami" zrobić aby wielcy wojowie wygrali w cuglach..
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis zapomniałaś dodać, że jesteście też moralnymi zwycięzcami

Tomeq - kiedyś rozmawialiśmyna priv na temat Twojej korony którą zdobyłeś na Sigmie. Twierdziłeś wtedy, że nie jest dla ciebie wiele warta. Zdobyłeś ją w podobnych okolicznościach jak teraz swoje odznaki zobyło parę osób z Synergii - z łaski innego sojuszu. Zmieniłeś teraz zapatrywania?
 
Do góry