Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Słyszałem, ale pierwszy raz widzę takiego mózga, który na fejka wysyła 120 zapałek. Buahaha
A 2 pegazy to ci zostały z tego co utopiłeś w porcie, taki mocny w gębie jesteś a szkolne błędy popełniasz.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie no spoko bez napinki, może nie zauważyłeś, że atak szedł na zmysłach. Ja do sprawdzenia co do minie płynie sowy nie potrzebuję, ale każdy gra tak jak umie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Na Bizancjum tyle się dzieje, że tu nikt nie ma czasu zaglądać:)
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W obu przypadkach wpadl formiones, powiedzial cos od siebie, jeden konrad w VOD uwierzyl, teraz ktos w APSach tez podlapal i oba sojusze na marginesie moga pokornie czekac juz tylko na nasz 5,6,7 cud bo nie bedzie komu walczyc.

Oj Norbiś, Norbiś:)
Jak z takim zaangażowaniem będzie przejmowali Grobowiec jak ostatnio, gdzie tylko 3 graczy wzięło udział w pierwszej i jedynej jak do tej pory próbie przejęcia Cudu Triarii to Was Nowy Rok AD 2017 zastanie:)
Teraz masz tylko jeden problem, nikt z obecnych sojuszy już Wam cudu nie zhandluje i trzeba będzie się nieco przyłożyć.
W kwestii przejmowania jak to określiliście miast mało strategicznych, to faktycznie, miasto założone niemal od 0 przez Tomusia w odległości 1 godziny i 20 minut kolonem (bez wspomagaczy) od naszego grobowca jest mało strategiczne:)
Macie całą masę wolnych miejsc, więc możecie budować kolejne bo jak widzę "S" to specjaliści w zakresie kupiectwa i budowlanki:)
Proszę też nie pisać o braku aktywności, bo każdorazowe postawienie "wideł" przy ataku też temu przeczy.
Teraz już o koronie zadecyduje odpływ graczy. Zobaczymy kto ma jaką motywację do gry.

PS. Ale nagród się posypało na forum:)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Jak tam się trzymacie czerwoni kamraci, jakieś ataki na was idą??;) A birek wam starczy na obronę przy tylu buntach:D

jak widać starczyło:p
za to dzisiaj chyba w drugą stronę jakby braki w deffie się pokazały
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A to aleks mi ją sprzed nosa zgarnął;/ grunt że została w sojuszu.

Mam 2 pytanka co do blach.
Czy to prawda że agresora dostaje sie za najwięcej zniszczonych jednostek ale tylko lądowych czy wszystkich?
2 gdzie moge znaleźć kto jest obrońcą i agresorem dnia?:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Agresor jest za najwieksza ilosc zniszczonych jednostek (wszystkich).
Dlatego niektorzy wala calym offem ladowym ( do wbijania buntow - niemobilnym) na 2gi/3ci dzien akcji :p

Czyli za bireme 8 za rydwan 4 się rozumie, a gdzie moge sprawdzić agresora dnia z dziś np?
i kiedyś widziałem też coś takiego jak rozpiske ile sojusz zdobył danego dnia pkt walki, ale nie mogę sobie przypomnieć gdzie
pomoże ktoś;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wszystkich = suma jednostek.
Birema/ogien/rydwan i hoplita wszystko liczy sie jako 1.
Dlatego nie ty masz odznake tylko miszcz atakowania po czasie Macedon.

Nie wiem tylko czy obywatelski tez zalicza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

aha to rzeczywiście bardziej opłaca się lądem walić;D
a hansik a wiesz gdzie jest to o czym mowie lista pkt kazdego sojuszu z danego dnia?

w ogóle halo hans to kunscik?;D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie zrozumieliśmy się tyle to wiem;D ale widziałem też kiedyś taką rozpiskę ile w dany dzień dany sojusz zdobył pkt o to mi chodzi:D
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

grepostats może być mylące bo są osoby które mase punków nabiły na niszczeniu birem i podwajaniu punktów. Ale faktycznie najlepiej zerkać po profilach osób które nabiły dużo punktów ataku danego dnia.
Zniszczenie biremy daje tyle samo w przeliczniku na agresora co zniszczenie szermierza, dlatego opłaca się walić nawet w bunkry deffa lądowego przy dwa razy większych stratach jak poluje się na te odznaki. Większość osób woli inwestować w ognie bo nie ma ryzyka, ze się potopią ale są na straconej pozycji w walce o agresora dnia.
Zabijanie oddziału obywatelskiego chyba się nie liczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wielkie dzieki. To rzeczywiscie troche nie fair z ta odznaka agresora.
Ale chyba nikt nie gra dla niej a dla sojuszu i zdobycia jak.najwiekszej ilosci miast;)
Dzieki wam obojgu. Pytam bo chcialem dla siebie zrobic pewne zestawienie;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

@Mizi90
Chodzi Ci o zestawienie w jednej tabelce dla wielu sojuszy, czy po prostu dla danego sojuszu chcesz zobaczyć łączną liczbę zdobytych punktów walki (att, def, razem)?
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Aleks ale co ty wiesz o deffowaniu hehe marta996 w mieście Bajka z Vinii miała ponad 8k birem a o lądach nie wspomnę przy murze 3 w bw miała coś około 20k lądu hehe - jak to niektórym na forum pisali w CH miast mało strategicznych nie bronimy - widocznie to było bardzo strategiczne:) - ciekawscy proszę o zwrócenie się do gracza kundellesny albo gregor oni maja skany z tego miast by zaraz ktoś mi nie zarzucił że jestem kłamcą.

czerwienia-ki dzięki za rozrywkę ładnie się ogląda jak sojusz wraz z koalicją miasta rozbiera Wasze nie w jednostkach a w dziesiątkach

tak tak wiem przejęliśmy miasta ludzi mało aktywnych... hehe scypion norbif i tomeq (ten to dostał chyba bana) o lee-monie nie wspomnę a no jeszcze martusia też obrońca roku pewnie grę kończą na bizancjum

- - - Automatycznie połączono posty - - -

czucz - podobno do rządów się dorwałeś kim ty to jesteś dowódcą ataku czy obrony w końcu?

kunscik - jak zdrówko
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dzieki wszystkim za pomoc z grepostats sobie bede działał;D
chciałem zobaczyć ile który sojusz zdobył pkt walki:D
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

no widziałem wszystko ale dlaczego po każdej większej akcji na czerwoniaki zmieniacie nazwy sojuszu czy to taki pijar:)

na świecie Bizancjum powstał nowy sojusz zrywający ze swoją przeszłością a nazywa się Bractwo Bizancjum (skrócik BB) zmiany zaszły znów za daleko bo nawet Scypion zdymisjonował i odszedł na Zachód idąc na Wschód albo północ sam już się gubie

więc witamy nowych wojaków

ps. jakiej nazwy byście nie wymyślili i tak lanie znów będzie.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak w trakcie akcji?Zaczęliśmy ataki na Cosę a skończymy na Bractwie Bizancjum.To może i pijar a może biała flaga.I tak farbowani na czerwono.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Decyzja o zmianie nazwy zapadła jeszcze długo przed Waszą akcją, która może ten proces trochę wydłużyła, w trakcie akcji są ważniejsze sprawy niż zmiana nazwy.
Cieszy, że macie tyle zapału, bo np. VoD już ledwo zipie. Chociaż smuci taki negatywny wydźwięk wielu komentarzy. Ja tragedii u nas nie zauważyłem, wbrew pozorom oddalacie się od celu, ale jeszcze o tym nie wiecie :).
 
Do góry