Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Decyzja o zmianie nazwy zapadła jeszcze długo przed Waszą akcją, która może ten proces trochę wydłużyła, w trakcie akcji są ważniejsze sprawy niż zmiana nazwy.
Cieszy, że macie tyle zapału, bo np. VoD już ledwo zipie. Chociaż smuci taki negatywny wydźwięk wielu komentarzy. Ja tragedii u nas nie zauważyłem, wbrew pozorom oddalacie się od celu, ale jeszcze o tym nie wiecie :).

generlanie nie spodziewałem się bardziej wylewnej odpowiedzi z Waszej strony

co do vod - jeszcze cię zaskoczą hehe

cieszę się kakudo że ty wiesz wszystko - o wyrocznio

ciekawe jaka następną nazwę wymyślicie jak znów miasteczka się posypią:)

a szacun że potraficie miasta mysiliwego przejać (co po niektórzy) zawsze wolałem miasto od czerownego przejmować a nie od swoich wtedy nie maa takiego powera do dalszej gry
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratuluję Nowej Nazwy która jest tak oryginalna że chyba debatowała nad nią szeroko zakrojona cała Wasza wielka Koalicja.

Chciałem tylko zwrócić uwagę na jedem mały szczegół ktoś jak wpisywał nazwę strzelił małąliterówkę.

W pierwszym Wyrazie nazwy Po Literce B zapomnieliście wpisać literkę U

Także chyba ktoś musi poprawić :)

P.S

Nie dziękujcie za czujność zawsze jestem chętny do pomocy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

O tym właśnie pisałem tyle jadu i złych emocji, aż przykre, co trzyma przy grze koalicję przeciwną.
Jak przejmujecie miasta naszych nieaktywnych graczy, to sobie je wliczacie do ilości przejętych miast, a jak my przejmujemy miasta mysliwego czy opuszczone bądź nieaktywnych graczy, to już jest dyshonor z naszej strony -> trochę konsekwencji przydałoby się.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

... Czyli nie wróżę Triarii świetlanej przeszłości, dzięki EC mieli błogi spokój, ale jak zrobi się ponownie nieprzyjemnie, to ten cały nowy sztuczny twór się posypie.
Wróżyłeś chyba jednak sobie.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

O tym właśnie pisałem tyle jadu i złych emocji, aż przykre, co trzyma przy grze koalicję przeciwną...
-> trochę konsekwencji przydałoby się.
...bo umiecie podnosić ciśnienie krwi tutaj.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Opuść sobie polemikę ;)
Oni i tak wiedzą lepiej od nas. Muszą jakoś sobie odbić niepowodzenia.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Opuść sobie polemikę ;)
Oni i tak wiedzą lepiej od nas. Muszą jakoś sobie odbić niepowodzenia.

o to jest ten jeden z nie aktywnych BB - widzisz kakudo - i bajka się pisze generalnie dalej

Baster przednia nazwa - ach ta zabawa literkami:)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nazwa jak nazwa, nie będę wypominał starym graczom TBK ich poprzedniej nazwy, ale coś mi wygląda, że by im teraz pasował:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

o to jest ten jeden z nie aktywnych BB - widzisz kakudo - i bajka się pisze generalnie dalej

Baster przednia nazwa - ach ta zabawa literkami:)

Widzisz misiu, Ciebie to śmieszy i wcale mnie to nie dziwi. A według mnie Baster pisze z coraz gorszym polotem i brakiem szacunku. No ale jak się wpadnie między wrony....


Co do mojej aktywności na grze. Wycofuję wszystko co napisałem wcześniej. Siedziałem na grze non stop ale nie dałem rady obronić się przed waszymi atakami. Po prostu jesteście debeściaki.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

a szacun że potraficie miasta mysiliwego przejać (co po niektórzy) zawsze wolałem miasto od czerownego przejmować a nie od swoich wtedy nie maa takiego powera do dalszej gry
LUCKY 2 13,530 XeTeX panda917277 Bractwo Bizancjum Zachód TRIARII 2013-10-15 16:58:07
To Twoja ostatnia data przejętej czerwonej wioski , czapki z głów.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz misiu, Ciebie to śmieszy i wcale mnie to nie dziwi. A według mnie Baster pisze z coraz gorszym polotem i brakiem szacunku. No ale jak się wpadnie między wrony....


Co do mojej aktywności na grze. Wycofuję wszystko co napisałem wcześniej. Siedziałem na grze non stop ale nie dałem rady obronić się przed waszymi atakami. Po prostu jesteście debeściaki.

Dokładnie TA Zasada Ciebie obowiązuje. Widzisz dziwnie wygląda domaganie się szacunku od Sojuszu który Sam również go nie okazuje.

Aby kogoś szanować trzeba mieć jeszcze ZA Co .

Nie bez powodu za ilość oddawanego Szacunku graczom w swoich wypowiedziach macie największą liczbę użytkowników z Nagrodą Pulicera od Supportu na FO.





LUCKY 2 13,530 XeTeX panda917277 Bractwo Bizancjum Zachód TRIARII 2013-10-15 16:58:07
To Twoja ostatnia data przejętej czerwonej wioski , czapki z głów.

Można się tu licytować tylko o czym to świadczy ?

Oprócz miasta które przejąłeś wczoraj od mniej aktywnego Gracza (jak to Wy nazywacie) VOD ostatnią kolonizację gracza nie z Czerwonych
abw003 1,023 mateusz45648235 L.O.R.D.I TRIARII Bractwo Bizancjum 2013-07-18 11:37:38

także jeśli Panda ma się wzorować na Tobie ( a przypuszczam że po to przytoczyłeś Statystykę) to ma jeszcze sporo czasu aby nie wypaść gorzej od ciebie.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przecież to nie ja się napędzam tylko WY.
I po co piszesz że ma się na mnie wzorować tylko znowu napędzasz bezsensowną dyskusję.
Jak wczytasz się co napisał Twój kolega zrozumiesz co miałem na myśli i tyle.
Pozatym ja klpeie festyny ;/
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja tam szacunku nie wymagam albo się go ma albo nie.
Dla was mam i nie mam z tym problemu.
Nie mam też problemu jak mnie ktoś na FO obrazi bo w teatrze nie jesteśmy.
Dziwię się tylko nie potrzebnej napince po ostatniej akcji.

Od czasu NIszczyciela napocić w obronie musiałem się tylko wtedy jak Ty atakowałeś niedawno.
Jak dobrze pamiętam kilkadziesiąt ataków z podburzaniem i pod kolona było idealnie zsynchronizowanych i musiałem się sporo napocić z klinowaniem a teraz po prostu w jednym przypadku przebili 1500 biremek wstawionych w nocy a reszta wchodziła na czysto.

Nie rozumiem tylko po co wam miasta na M44 i M54. Od nas nikt nie chce ich brać a wy zrobiliście mi tylko przysługę.
Żałuje tak naprawdę tylko wioski pod waszym grobowcem ale rozpaczał nie będę.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie rozumiem tylko po co wam miasta na M44 i M54. Od nas nikt nie chce ich brać a wy zrobiliście mi tylko przysługę.

To może te na m54 wzieli byśmy za darmo?:D
wam zalegaja nam by się przydały:)
Lordi ja ostatnio też trochę festyniarz, haha na pw to się slota ciężko dorobić do chyba że taka zmasowana akcja i możliwosc ze wszystko Ci padnie:) na zmysłach naturalnie;)

Edycja.
Zapomniałem tomeq czuję Twój oddech na swoich plechach w rankingu obrońców, gratuluje ostatnich pkt:)
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

LUCKY 2 13,530 XeTeX panda917277 Bractwo Bizancjum Zachód TRIARII 2013-10-15 16:58:07
To Twoja ostatnia data przejętej czerwonej wioski , czapki z głów.

widzisz Lordzik można zabierać miasta czerwonym jak pisałem i jest z tego większa satysfakcja ale z druiej strony jak na bezpiecznych terenach lub przy cudach można pozowlić sobie na startę choćby jednego miasta?

widzisz pandziorka rajcuje to że może również pomóc w przejmowaniu miast niewiernych lub też ubijać wojaków po miastach hehe
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A na świecie Bizancjum walki nie ustają,już 62 kolon wpłynął do czerwonych.I brak komentarzy?
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mi się ta nazwa sojuszu nie podoba, równie dobrze mógłby sojusz się nazywać jakże oryginalnie "300 Spartan". Taka sama tandeta.
Ale cóż, miałem tylko jeden głos...
 

DeletedUser19933

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gra toczy się dalej :)

Mam pytanie aż tak jest u was źle ze Norbi wypisuje do naszych graczy na piramidzie(to chyba u was wiecej graczy kończy niż u nas) zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz co tak słaboo rozbieracie swoich nieaktywnych brak slotów czy też niestategiczne miasta;)

Pozdrawiam cyferki spycjalnie dla Polanusa były sojusznik bo nawet jak mielismy PAKT(świeciliśmy sie na zielono i nasze wpisy były na forum rady) i tak pisał do mnie jak do wroga:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Święta idą, trzeba się przygotować, a nie zalegać na grepo godzinami.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mam pytanie aż tak jest u was źle ze Norbi wypisuje do naszych graczy na piramidzie(to chyba u was wiecej graczy kończy niż u nas) zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz co tak słaboo rozbieracie swoich nieaktywnych brak slotów czy też niestategiczne miasta;)

Pozdrawiam cyferki spycjalnie dla Polanusa były sojusznik bo nawet jak mielismy PAKT(świeciliśmy sie na zielono i nasze wpisy były na forum rady) i tak pisał do mnie jak do wroga:p
Numerki albo numeratorki tak nazywam graczy numerycznych.
Jak z kimś się walczy wspólnie to jak w wojsku.
Używa się twardych słów.
To co uważasz, że pisałem jak do wroga to nie pisałem do wroga a do "przyjaciela", który idzie zła drogą.
Za gracza czy sojusznika dałbym się pokroić na mapie.
Przykro mi, że wtedy moje słowa nie zostały przeczytane w kontekście a odebrane przez ówczesnego "sojusznika" jako atak personalny.
A czy "sojusznik" APS był jeszcze wtedy sojusznikiem czy już nie?
Dziś to już historia, a szkoda.
 
Ostatnia edycja:
Do góry