Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Uwierz Tomeq że każdy kto na to zasłuży a jest tych osób wiele otrzyma Koronę... To ci powinno wystrczyć

a nasz polityka jest zupełnie odmienna od Waszej.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hehe dobrze to wymyśliliście Triarii najpierw zdobędzie korony za jakieś 2-3 lata (jak wszystko pójdzie zgodnie z planem) i nie będzie musiało wtedy nikomu dawać miejsca, bo w końcu inni też sobie będą mogli wybudować cuda. O przepraszam te całe rozważania, to i tak abstrakcja, bo za 2-3 lata, to mało kto tu się ostanie.

Generalnie widzę w tym planie micza rękę Formionesa, który zawsze był dobry w proponowaniu rozwiązań abstrakcyjnych, w żadnym stopniu nie mających przełożenia do praktyki. Np. takie VoD będzie musiało zbudować wszystkie 7 cudów od zera, bo mojego miasta na ich Świątyni nie oddam im w żadnym razie :p.

Co do tych 100 miast, to musiał to liczyć jakiś humanista po skrzynce browara :cool:. Jeśli zrobilibyście zestawienie z jakich mórz te miasta przejęliście i komu, to można było o czym rozmawiać, bo ja też mogę podać z kapelusza, że ostatnio przejęliśmy Wam ponad 60 miast (wliczając w to miasta np. mysliwego).
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jeśli zrobilibyście zestawienie z jakich mórz te miasta przejęliście i komu, to można było o czym rozmawiać, bo ja też mogę podać z kapelusza, że ostatnio przejęliśmy Wam ponad 60 miast (wliczając w to miasta np. mysliwego).

żenada że wielki kakudo musi się zniżać do tego by miasta gracza będącego zbanowanego wymieniać ale ok niech ci i będzie widać jakim to wielkim wojownikiem jesteś

liczyłem że stać cię na coś więcej
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tylko próbuje sobie wytłumaczyć skąd Wam wyszło 100 miast, a jest to możliwe tylko gdy liczyliście jeszcze mniej ambitne przypadki czyli miasta graczy nie należących do naszego sojuszu ...
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Baster te twoje prognozy i wróżby, to chyba nie na ten czas, Andrzejki to już są dawno za nami, a gra na skrzywdzonych sojuszników i pokrzywdzonych graczy w wyniku fuzji to po prostu żal na to patrzeć:confused:. Dotknie i was za chwilę ten problem co nas brak wolnych slotów, a wtedy zostają dwie opcje: festyny lub pozbywanie się mniej ważnych miast, bo jak piszesz na ataki z naszej strony nie masz co liczyc:p
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Uwierz Tomeq że każdy kto na to zasłuży a jest tych osób wiele otrzyma Koronę
czyli 50 wybranych i ani jednej sztuki więcej.
Czyli zakładając ten tok rozumowania Triari odda miejsca Punickim piratom ,evocati , TBC, APS,VoD , Wędkarze i kogo tam jeszcze macie

No jak widać przejęcie wioski gracza zbanowanego jest ujmą a przejmowanie wiosek graczy nieaktywnych jest heroizmem.
A ile bananów nałapliście o wielcy wjownicy tego świata ze 100 też będzie ;p
Co jeden to lepszy ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Weźcie wszyscy wyluzujcie, zbytnio się spinacie i my i wy;)
pamietajcie to tylko gra, ZAPOMINACIE?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mizi uwierz, nam luzu nie brakuje :)

My tylko pokazujemy waszą hipokryzję.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

przez miesiące wspónej gry uczyliśmy się od najlepszych w tym temacie :)

Sztukę hipokryzji macie opanowaną do perfekcji....
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

czyli 50 wybranych i ani jednej sztuki więcej.
Czyli zakładając ten tok rozumowania Triari odda miejsca Punickim piratom ,evocati , TBC, APS,VoD , Wędkarze i kogo tam jeszcze macie

Koronę może zdobyć więcej niż 1 sojusz więc nie 50 wybranych bo to może być nawet 300 wybranych czyli cała koalicja. Tu masz przykład: http://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=pl5&action=index&world_type=0 jak widzisz koronę zdobyły 4 sojusze a nie 1
 

DeletedUser4218

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Muszę się wtrącić. Korona jest tylko jedna i dla zwycięzców świata - czyli sojuszu, który jako pierwszy wybudował cuda. Owszem, może utracić te cuda i wtedy inny sojusz zbuduje swoje. Będzie ten sojusz zaznaczony w komnacie chwały dla potomnych, ale korony nikt w nim nie dostanie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czyli po raz kolejny Triarii chciało zrobić innych w konia. I wymyślone przez nich cudowne rozmnożenie koron to tylko kolejna bajka Formionesa, który nadal nie ogarnia do końca zasad Grepo :p.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Muszę się wtrącić. Korona jest tylko jedna i dla zwycięzców świata - czyli sojuszu, który jako pierwszy wybudował cuda. Owszem, może utracić te cuda i wtedy inny sojusz zbuduje swoje. Będzie ten sojusz zaznaczony w komnacie chwały dla potomnych, ale korony nikt w nim nie dostanie.

Czyli wszystko jasne Formion, Baster :) nie macie już szans na koronę. Możecie tylko na tym świecie przeszkadzać Bractwu w zdobyciu korony. A przepraszam, macie jeszcze szansę tj. w sytuacji gdy Kakudo lub Norbi zaproszą Was do sojuszu :) A Formion i Baster myślę że marzą o tym by ich Norbi lub Scypion zaprosili.
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hm... u Nas było od początku powiedziane jasno. Koronę zdobędzie 50 osób. I będą to osoby który są najbardziej cierpliwe i aktywne. Proste zasady.

Jeżeli w przeciwnej koalicji "zamydlono oczy" koalicjantom, mówiąc że koronę może zdobyć nawet 300 osób, i pokazując powyższe Hall of Fame jako przykład, to chciałbym teraz widzieć te kilka setek zdziwionych oczu koalicjantów Triarii ;)

p.s. Pozdro dla wszystkich :)
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mogę zacząć od siebie, sam oddam miasta i wystąpię z sojuszu bo mi śmieszna korona za przeproszeniem..... jest obojętna.
To samo stanowisko z tego co wiem prezentują panda czy quietmurderer, a takich graczy jest więcej. Pytanie czy kwestia dwóch lub trzech lat nas nie przeraża:p
Grałem z kilkoma innymi zawodnikami z tego sojuszu w inne gry online i tam nie było blitzkriegu, więc czas pokaże co będzie dalej. Mnie osobiście cierpliwości nie brakuje. Co do zabieranych miast to potraficie jakoś to przedstawić:)
u nas na bieżaco wklejane są raporty tylko z czerwonej koalicji, chyba, że policzyliście miasta od początku serwera to może Wam wyjść 60, no może kilka więcej się znajdzie:p

Pozdrowienia dla FanFasTic'a:)
wkrótce dam Ci zarobić PW,
Szacunek dla człowieka z którym potykam się od jakiegoś czasu, a który potrafi normalnie nakreślić kilka słów
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz aegan Po pierwsze nie obiecywaliśmy niczego koalicjantom m bo nie znamy przyszłości , wiem tylko ze jesteśmy wytrwali i na pewno kiedy będą budowane CUDa każdy sojusz będzie miał udział w zdobyciu ewentualnej korony.

Co do zaproszenia od kakudo czy Norbiego nie nadawałoby się ono nawet do podtarcia 4 liter.

Na koronie Wam zależy , mi nie ale do kąd Gra tu paru takich wariatów jak Ja , czy Necroczop , panda , tedy możecie sobie pomażyć.

Co do doboru graczy mamy na to czas najpierw będziemy kruszyć Wasze CUDA 1 po 2gim , kiedyś się zobaczy co czas przyniesie.

Ilośc straconych miast i kończących u Was graczy raczej nie świadczy o świetlanej przyszłości sojuszu Bractwo,Cosa czy Buractwo bo się pogubiłem tak często się ta nazwa zmienia.

Potrzeba Wam jak mało komu świeżej krwi , jednak nabór na ten serwer jest zamknięty i nawet granie na czas Wam już nie pomoże...

My ten czas mamy , bez obciązeń w DEFIE 4 ukończonych cudaków a pojedynczy CUD każdy z sojuszy jest w stanie solidnie zabezpieczyć.

Swoją ilość DEFA i umiejętności w przejęciu pokazaliście kiedy nie potrafiliście zabrać miast na CUDZIE zbanowanemu Mysliwemu ani uniemożliwic nam takiego przejęcia.

Z każdym dniem tego defa będziecie mieli proporcjonalnie mniej w stosunku do utraconych miast. i przy ilości graczy nieobenych którzy Wam go nie poślą bo po prostu nie zaglądają już do gry.

Mógłbym tutaj rozpisywać się na temat Waszej obecnej sytuacji ale po co skoro tak jak Wy tak iMy wiemy w jak trudnym połozeniu obecnie jestescie. Radość przez Łzy też Wam nie wychodzi.

Gdybyście się czuli na siłach grać dalej spróbowalibyście przejąć kolejny CUD militarnie , a wy musicie uciekać sie do podkupowania graczy gdyż wiecie że w takim starciu nie macie i już raczej nie będziecie mieli szans.

Na CUDY zostały w każdym z sojuszy dobrane odpowiednie osoby i wasze kusicielstwo ich nie zwiedzie, pozostaje Wam zgubna gra na czas który akurat jak się okazało w Waszym przypadku nie jest atutem....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Żebyś się Baster nie przeliczył i nie został sam z Aleksandrem, necroczop, pandą itd tutaj.
Teraz jest okres, w którym gracze się deklarują czy są gotowi jeszcze powalczyć dłużej o korony czy z różnych powodów kończą grę, więc naturalne jest, że część graczy kończy i dotyczy to wszystkich sojuszy, choćby ktoś zaklinał rzeczywistość. Różnica jest taka, że gracze kończący od nas w większości mają odznaki, natomiast gracze od Was kończą z niczym.
Możesz pisać dalej jak to u nas jest źle, a u was wspaniale, ale to zwykła propaganda ...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Większość to w twojej logice 50 z prawie 250 graczy , nie wiem gdzie się tej matematyki uczyłeś :)

Co do odznak , to co takiego one zmieniły ? Przypną je dumnie na pierś i pójdą na Operę mydlaną się pochwalić czy do ZOO jako odznaczona małpa cyrkowa występować ?

Akurat odznaki za wybudowanie CUDÓW po uwaleniu waszych nikomu nie zabraknie.... Gdyż każdy kto będzie w 50tce który dany CUD będzie budowała taką odznakę otrzyma...

Propagandę uprawialiście Wy , ale ten czas się skończył . Dziś ludzie którzy walczą przeciwko Wam , już nie mają nic do stracenia a tylko do zyskania i dobrze o tym Wiesz jak i Ja tak i Ty.

Mimo iż macie 4 CUDA i wygraliście pierwszą ważną bitwę to nie wygraliście jeszcze wojny... Wasz czas przeminął i się po woli kończy.

Może poderwiecie jeszcze ludzi do Walki. Może będą słac ostatnie łodzie DEFA ze swoich skąpo obstawionych miast na CUDA ale kiedyś i ich zabraknie ...

Lubicie wmawiać tutaj ludziom różne rzeczy. Rzeczywistość nie jest tak kolorowa jak się chwalicie. Wygraliście Świat i chwała Wam za to.

Co powiedz tylko jeszcze mają do ugrania Wasze akademie i jaki mają cel w pomocy w Waszym triumfie ? Dla większości z nich minęła data ważności , spełnili swoje zadanie i są zbędnym balastem.

Nie jesteście w stanie przesiedlić ich w swoje rejony na każdy z sojuszy przypada ok 1500-1900 miast , aby ich przesiedlić w okolice CUDÓW musielibyście na szybko dać im ok 5000 miast na już. Nie bronicie ich miast ale nie jesteście w stanie dać im nic w zamian.

Nie jest już w ich interesie obrona miast na CUDACH kiedy przejmowany jest ich dorobek ponad rocznej gry . Aby ludzie których praktycznie nie znają zdobywali wirtualne odznaczenia.

Bo nie powiesz mi że świetnie znasz graczy chociażby z dawnego Feniksa.

Tu nie trzeba być jakimś wielkim obserwatorem , wystarczy dostrzegać pewne zależności.

Z każdą akcją będziecie czuć coraz częściej nasz oddech na swoich plecach, nawet jeśli zrobicie na Nas akcję odwetową przy obecnym zagęszczeniu naszych miast nie macie większej szansy powodzenia.

Nie chcę tutaj się ani przechwalać ani moralizować ani tym bardziej jak to ująłeś siać propagandy.

Lubię przeprowadzać obiektywną ocenę sytuacji i chociaż wiem że karta potrafi się odwrócić na ten moment sytuacja dla Was jest patowa.
 
Do góry