Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciekawe że brak pomysłu na dalszą grę i tworzenie dziwnej aury nie przeszkadza Wam w chronicznej schizofrenii .

Jeszcze nie tak dawno mieliście pretensje że złośliwie postępujemy nie pozwalając Wam zdobyć korony.

Dzisiaj ten wielce wojowniczy sojusz jako jedyną Formę wybrał uśmiercanie serwera. Otóż zaspokoję Waszą ciekawość.

Nawet kiedy skończy się czas i korony będą już nie do zdobycia militarnie nikt z koalicjantów nie bierze nawet pod Uwagę dogadania się z Wami. Jak wcześniej zapowiadaliśmy nie gramy tutaj dla koron a po to abyście i Wy jej nie mieli.

Ten sukces w zasadzie możemy odtrąbić. A to czy uda w zasadzie się podbić Wasze cuda czy nie jest już zupełnie drugorzędną sprawą.

Wasze zaniki pamięci również dotyczą Waszych graczy między innymi Marty jeszcze nie tak dawno broniliście jej rękoma i nogami, potem obrabialiście jej 4 litery po całym bizancjum a na końcu wywaliliście ją z sojuszu.

Teraz obrabiacie 4 litery Polanusowi rzucając pod jego adresem wymowne epitety tylko tu już ciężko będzie usunąć go z sojuszu którego jest założycielem.

Kupczenie w Waszej polityce i totalna bezradność stała się codziennością. Nawet nie macie czujek u własnych kolegów o które niegdyś kakudo miał wielkie ale kiedy zabierał miasta nieaktywnym graczom z dawnego TBK.

Jak to mówia punkt widzenia zależy od pkt. siedzenia. Wasz punkt widzenia ograniczył się do własnych stołków. Do tego stopnia że w nosie macie własnych graczy i chcecie ich usuwać z wysp cudów aby kiedyś po wykruszeniu się ludzi z serwera to właśnie dla Was znalazło się miejsce.

Niestrety tu również uprzedzam pytanie choćbyście byli ostatni na świecie nikt z Wami rozmów prowadzić nie będzie bo z masą upadłościową nie prowadzi się negocjacji.

Co do cudów i po nie przyjdzie czas że zawitamy. Tym czasem zadbajcie o ich obronę bo na ten moment to nawet żal uderzać w coś co stoi na glinianych nogach.

Nie piszcie tylko jak jesteście wielkimi wygranymi bo w Wasze słowa już nawet najsłabsi gracze tego serwera nie wierzą. Staliście się zwykłym masówkowym sojuszem jakich pełno na wszystkich światach a zarząd jak szczury z tonącego okrętu uciekł na kolejny świat zamiast wziąć się w cugle i do roboty.

Co do rankingu Wojowników. To że w nim stoicie wynika z mechanizmu gry który premiuje obrońców ale świadczy również o tym że jesteście w roli ofiary (tudzież chłopca do bicia) a nasza koalicja w roli kata :)

Poczekamy na rozwój sytuacji i zobaczymy jak długo jeszcze będziecie mieli siły na podtrzymywanie stagnacji we własnym obozie.

Pozdrawiam wszystkich zuchwałych przeciwników.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

"Nie sugerujcie się statystykami bo statystycznie jeśli człowiek wychodzi z psem na spacer to obydwoje mają po 3 nogi."

Co wam po tym że 7/10 graczy z TOP 10 wojowników jest z BB skoro ostatnie miasto jakie TRIARII straciło na rzecz Bractwa Bizancjum i bliźniaczych sojuszy to...
Miasto:/B]64.29 Raj Pkt.13,244 Poprzedni właścicielAndarionNowy właścicielPolanus DATA2014-02-10 09:20:16
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak to micz napisał że się delektuję tą grą ,ja się delektują waszymi wpisami dlatego gram :)
28.11.2013 roku Baster napisał :
Niegdyś TBK było prane ze wszystkich stron , teraz doprowadziliście do sytuacji że dźwięk budzika o 6:30 stanie się podstawowym elementem Waszego codziennego życia gdyż praktycznie każdy sojusz na tej mapie będzie chciał Wam szyderczy uśmiech zmazać z twarzy.
nieźle się uśmiałem i chyba mój budzik nie działa od kilku miesięcy ;p.

Byliśmy już pionkami, bobami , handlarzami, czarnymi owcami sithami-> chociaż tu ta bajka mi się podobał brawo za twórczość.
W kolejnych wpisach wodzowie nawet wrzucają jak to rozgrywają i wymieniają się podaniami a my czekamy na kontrę .
Jakby ktoś nie znał realiów gier sportowych to nie liczy się czy ładnie podajesz i ile wymienisz podań tylko liczy się wynik "tu polecam za przykład finał Euro 2004 portugali - grecja nikt nie pamięta jak grała portugalia tylko że wygrała grecja ;p.

Świat został wygrany a teraz trwa dogrywka o pietruszkę "koronę" której jak widać już nikt nie chce i każdy przeszkadza każdemu żeby nie dostał tej pietruchy.;p


Co do cudów i po nie przyjdzie czas że zawitamy. Tym czasem zadbajcie o ich obronę bo na ten moment to nawet żal uderzać w coś co stoi na glinianych nogach.
Poprostu jesteście za słabi żeby je odbić napisz wprost a nie wal propagandą, bo póki co to wasza koalicja wysyła tylko czujki do co nie aktywnych graczy nawet do mnie zawitały ;p ale to był taki mój żart ;p.

Więc wielcy wojownicy skupiajcie dalej na przejmowaniu nieaktywnych oczywiście jak pisałem jest to elementem strategi i nie mam nic przeciwko temu :)
pozdrawiam.
Nasz autobus stoi w polu karnym hehe
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czekaj ja zaraz tam motorkiem podjadę w to pole karne. Panda a po co mi twoje czujki? Jak będę miał bunt to chętnie napisze i liczę na pomoc:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jak zazwyczaj się wtrącę, i rzeknę, że już niedługo pocieszy się BB cudami. Na Pelli, jak policzyłem gra około 30 (w PZP) graczy BB z czego większość jest w podstawowym składzie i na cudach. Jak podejrzewam sporo z nich już po prostu nie wytrzyma utrzymywania miast na obu serwerach i Biz sobie odpuści z czego skorzysta koalicja. No chyba, że np. Kakudo sam weźmie wszystkie miasta na cudach, obstawi i wygra świat. :D
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kto wie. Wy też gracie na różnych światach i też być może nie utrzymacie tego. Pamiętaj że kij ma 2 końce
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz Baster kiedyś miasta miały wartość, a teraz wszędzie mnóstwo padliny, nieaktywnych, szaraków i nawet Wam już się nie chce w tych realiach organizować akcji. My też gramy dla zabawy, miło Was czasami potopić i się nie spinamy jak tracimy miasta należące do truposzy, które i tak byśmy stracili - prosta arytmetyka. Oczywiście dla Was to wyzwanie życia przejmowanie tych szaraków i nieaktywnych. Niedługo minie pół roku jak się przenosicie na nasze morza i jesteście blisko osiągnięcia swojego celu.
Jeśli nie zdobędziemy korony, to dlatego, że nam się po prostu nie chciało, bo są rzeczy ważniejsze, a ten świat trwa już za długo. A skoro brakowało determinacji do walki o koronę, to potwierdza to, że słuszną decyzją było wygranie świata, póki mieliśmy jeszcze taką okazję, wynagradzając w ten sposób sporą część naszych graczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wrocilem po banie, ale bylo kurde mi smutno chcialem type razy cos napsac a tu ban hehe.
Ja tam wam powiem osobiscie ze lubie przejmowac miasta graczy np nieaktywnych na m64 ostatnio
Przejalem szaraka nowe rozdanie od madziary i co by kto powiedzial miasto bardzo fajne:)
Ja osobiscie daze do top1 m64 jestem coraz blizej wcale mnie nie interesuje walka o cuda.
Choc nie powiem rozkminiam sobie swoja wlasna indywidualna akcje, zamach na grobowiec:)
Jak by sie zastanowic przykro mi tylko ze niektorzy gracze rowniez z bezsilnosci zaczeli uprawiac propagande.
Niektorzy ja uprawiaja od dawna ale po co inni do tego sie znizyli, ich sprawa.
Chcialbym powiedziec jeszcze cos do kakudo, rozmawialem kiedys z luissaiferem kiedys przepraszam jak nik przekrevilem
I mowilem mu ze przegraliscie z zaangazowaniem graczy przez to ze nie umievie dotrzec do ludzi i z nich wyciagnac krzty krzepy.
Tu zawiodla juz wasza albo wiara albo zwyczajnie rzadzenie to nie wasza brocha;)
Bo np w triarii skutecznosc i aktywnosc jest ciagle wysoka podejrzewam ze dla tego ze baster ich nakreca, ze ma gadane wiemy wszyscy i to daje plusy;)
Co do czucza mysle ze tez grajek z niego sredni a miasto rastadamusa przejete hmm czytam tu o tym miescie z 5 raz. Jak mi nie wierzysz to spytaj synti. Adam ledwo wchodzil kiedy mu jepprzejales jednak przejales tego Ci nikt nie zabierze.

Ja mysle ze stara synergia zrobi jeszcze ruch i od zachodu pojdzie proba odbicia grobowca, glupio by bylo nie sprobowac nie majac nic eo stracenia. Dzis przegladalem staty nie wierze w przypadek ze ieden z lepszych graczy off naj nie idzie masowo na m65 a siedzi na m45. Mowie wam bedzie proba( to ro tej lepszej koalicji)

Ps . Sorry za byki telefon
Ps2 norbi czemu mi tak latwo oddales miasto?
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Może dla tego, że na Pella już walczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Norbiego juz z dwa tygodnie nie ma na tym swiecie a konto ma kto inny jakby ktos nie wiedzial:) Chociaz chyba tylko Mizi jeszcze o tym nie wie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No skad ja moge to wiedziec:)
Szkoda ze wodz naczelny odpuscil, ze zabraklo charyzmy
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Komu szkoda temu szkoda. Ty smutku udawac nie musisz:cool:
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mi tam nie byłoby szkoda :)

Ciekawe więc kto z konta NorbiFa obrabia cztery zacne literki Polanusowi pisząc temu i tamtemu jaki to Polanus nie jest feee i w ogóle :confused::eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciebie odwalil bodaj z 3 raz z 3 sojuszu to sobie widocznie poprzeczke zawiesil wyzej i postanowil zapolowac na Polanusa. Ale to juz dawno i nie prawda. Teraz ktos inny tam gra
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dla mnie to człowiek bez honoru

pisze do wroga takie głupoty, że żal czytać

donosi na swoich sojuszników, ciągle musi mieć jakąś upatrzoną ofiarę

no ale cóż, potrafi zmanipulować zwłaszcza tych, którym słodki jest "święty spokój" a nie dążenie do gry na poziomie, honorowej, dobrej

teraz nie wiem czy ktoś gra na jego koncie, czy nie, ale mam korespondencję sprzed kilku dni dotyczącą obrabiania Polanusa, którą na miliard procent napisał NorbiF - te mataczenia rozpoznam dokładnie wszędzie
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czekaj ja zaraz tam motorkiem podjadę w to pole karne. Panda a po co mi twoje czujki? Jak będę miał bunt to chętnie napisze i liczę na pomoc:)

3 dni skanowania i już kolega się z wyspy wyprowadził haha ot to ci dowcipniś nic to kolejny będzie miał przekopane hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz Baster kiedyś miasta miały wartość, a teraz wszędzie mnóstwo padliny, nieaktywnych, szaraków i nawet Wam już się nie chce w tych realiach organizować akcji. My też gramy dla zabawy, miło Was czasami potopić i się nie spinamy jak tracimy miasta należące do truposzy, które i tak byśmy stracili - prosta arytmetyka. Oczywiście dla Was to wyzwanie życia przejmowanie tych szaraków i nieaktywnych. Niedługo minie pół roku jak się przenosicie na nasze morza i jesteście blisko osiągnięcia swojego celu.
Jeśli nie zdobędziemy korony, to dlatego, że nam się po prostu nie chciało, bo są rzeczy ważniejsze, a ten świat trwa już za długo. A skoro brakowało determinacji do walki o koronę, to potwierdza to, że słuszną decyzją było wygranie świata, póki mieliśmy jeszcze taką okazję, wynagradzając w ten sposób sporą część naszych graczy.


Widzisz Kakudo twoja wypowiedź potwierdza tylko stare powiedzenie że punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

Aczkolwiek to co napisałes to najczystsza hipokryzja ....

1. Piszesz że dzisiaj miasta nie mają wartości i że żywimy się padliną gdzie od niemalże 2 lat sam taką padliną się żywiłeś. :) bo na przejęcie aktywnego gracza jakoś nie specjalnie było cię stać.

2) Piszesz że miło nas czasem potopić... Hmm pokazałeś jak nas topiłeś kiedy na wszystkich frontach koalicja brała twoje miasta tak łatwo jak zabrać dziecku lizaka ..

3) Przenoszenie się na Wasze tereny - to chyba idzie nam sprawniej niz Wam przenoszenie graczy z M45. Czyżby brak slotów czy niezadowolenie z Fuzji a może kompletny brak wiary w dalszy sukces sojuszu na tym serwerze.

4) Piszesz że nie zdobyliście korony bo wam się nie chciało co już jest totalnym szczytem hipokryzji. PO co w takim razie ludziom składaliście płomienne obietnice o zakończeniu świata z koronami ? Przeciez to aż tak dawno nie było.

Dzisiaj nie macie co powiedzieć to piszesz że Wam się nie chciało.

Wystarczyło powiedzieć nie sądziliśmy że antykoalicja dostanie takiego zacięcia aby walczyć dalej i się przeliczyliśmy a ty piszesz takie dyrdymały.

5) Piszesz że są rzeczy ważniejsze niż gra oczywiście zgadzam się ale podobnie jak u Was u nas równiez są ludzie którzy maja rodziny dzieci , pracę studia szkołę. Nie jesteście tutaj indywiduum. Po prostu jedyny Wasz pomysł na rozstrzygnięcie ostateczne serwera zakończył się na budowie 4 cudów i liczeniu że po tym fakcie wszyscy opuszczą ten świat.

Zamiast wziąć się do roboty zaczęliście się kłócić i użalać nad sobą. I tu obnażyliście słabość zarządu Waszego sojuszu tudzież koalicji.

Z braku opcji zaczęliście gryźć się nawzajem i teraz po naszej koalicji obrabiacie 4 litery innym swoim graczom aby przedstawić się w świetle medialnym i licząc ze uszczypniecie kawałek tortu. Nie wiem czy masz tego świadomość ale tak
właśnie zachowuje się masa upadłościowa.

Niegdyś BH było bardzo dobrym sojuszem , dobrze zarządzanym i mającym przyszłość , waszym problemem największym było wpuszczenie do siebie raka jakim była Synergia z NorbiFem na czele, wchłonięcie nierobów z Feniks który cały serwer zajmował się budową domków i przy pierwszym mocniejszym laniu się posypał.(Poza Polishinobim)

Kolejnym krokiem który Was całkowicie pogrążył było całkowite zlanie ludzi którzy was obstawiali przez wszystkie miesiące gry przez co wielce bezpieczne tereny gdzie stoją Wasze CUDA stały się morzami na wpół zywymi lub martwymi.

Nie pisz więc proszę że połączenie z Synergią i Wygranie Świata było najlepszą decyzją. Bo tą decyzją właśnie pociągneliście sojusz na dno.

Gdybyście najpierw zaczęli walczyć o cuda których nie posiadacie a na końcu myśleli o połączeniu kiedy wszystkie CUDA byłyby w rękach koalicji nie mielibyście tego problemu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ble,ble ble
propaganda,propaganda,propaganda i fajnie przynajmniej sie nagadają :eek:
nikt mnie nie zaprosi na nowy świat :(
słaby ze mnie grajek ale żeby o mnie zapomnieć......oj,nieładnie :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

pisz naju do Tomka, Scypiona, Sasia chyba wiesz jak ich znaleźć :), ekipa w starym składzie wsparta bolkiem raczkiem i znowu w czubie; ja niestety znowu tylko będę recenzentem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Komu szkoda temu szkoda. Ty smutku udawac nie musisz:cool:

szkoda mi po prostu ludzi co z nim grali:)
ja tam mogę jeszcze długo tu grać bez odbijania cudaków więc szkoda bo sądzę że po wypadnięciu wodza
jeszcze więcej ludzi się podłamie;/
 
Do góry