Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zwyczajnie proponuję ludziom wymianę miast co jest dla nich korzystne bo inaczej staja się moimi wrogami co nie jest dla nich zdrowe. To jest jęczenie? Ale po co ja się tu produkuję, jest takie powiedzenie "nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Co do rzekomych "próśb" powrotu, mylisz to z normalną propozycją, daniem drugiej szansy bo po prostu lubię tych ludzi, grałem z nimi od początku tego świata i wiele dokonaliśmy a nie chcę by poszli na dno razem z wami.

Już nie udawaj że tak się męczysz rozmową tutaj:D Wyciągając Cie tutaj do tablicy wyświadczamy Ci w gruncie rzeczy przysługę. Z marginesu masz możliwość chociaż w piśmiennictwie zaistnieć i kilkoro nowych graczy dowiedziało się że ktoś taki jak Formiones istnieje. O ile ktokolwiek to czyta oprocz stałego towarzystwa...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przy okazji - ta gra coraz mniej mi się podoba (jako agresorowi).
Wprowadzili ten bonus obronny 30% i on działa przeciw wszystkim atakom.
Tymczasem bonus atakowy - tylko na jeden.


No jak to na jeden, a mi się wydaje że na cały czas trawania bonusu dopóki atakujesz.
Czy ktoś jest pewien jak to jest bo zaskoczyła mnie Twoja wypowiedź
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zwyczajnie proponuję ludziom wymianę miast co jest dla nich korzystne bo inaczej staja się moimi wrogami co nie jest dla nich zdrowe. To jest jęczenie? Ale po co ja się tu produkuję, jest takie powiedzenie "nie dyskutuj z idiotą bo sprowadzi cie do swojego poziomu i pokona doświadczeniem". Co do rzekomych "próśb" powrotu, mylisz to z normalną propozycją, daniem drugiej szansy bo po prostu lubię tych ludzi, grałem z nimi od początku tego świata i wiele dokonaliśmy a nie chcę by poszli na dno razem z wami.

Dawno mnie tu nie bylo, ale padlem jak to przeczytalem :D
Ty nawet wstydu nie masz :)

Formion twoja ogłada, az kipi z fragmentu, ktory takze widzialem.
Jak mozna upasc tak nisko, aby grozic i zastraszac innych w "grze", a potem pisac, ze sie "proponowalo wymiane".
Albo jestes niedorozwiniety, albo ta gra przeslonila ci swiat rzeczywisty ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Po prostu z jednymi piszę tak a z innymi inaczej. Oobartlomiejo akurat nie proponowałem wymiany miast. Jedynch taktuję jak pospolitych zdrajców (szybko odeszli) a innych szanuję (odeszli praktycznie na samym końcu pod presją grupy)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wczoraj Niezłomni dostali 20-30 buntów. Spodziewają się kolonów nad ranem więc pewnie innogames nie zarobiło jeszcze nigdy tyle co tej nocy;)
 

DeletedUser18617

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tylko czekac, az wstanie Formion i napisze, ze oddali kilkanascie niestrategicznych miast :D
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W zasadzie mógłbym tak napisać, jedno istotnie było na cudaku. Ale gratuluję wam. Imponujace, ze udało wam się zaangażować tylu ludzi w puszczanie ataków nocą tak by wchodziło to na 7 rano. Wreszcie pokazaliście grę bo ostatnie miesiace wyglądały jakby ktoś wam jaja uciał.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No jestem pod wrazeniem, ataki puszczali ludzie ( konta : ) ) o ktorych wczesniej ledwie co slyszalem. Szkoda ze Gregor sie spoznil z kolonem do Platej bo jakby mi tu tez ten numer wyszedl to byloby duzo lepiej. No coz sam wszystkiego nie zrobie. : ) Tak czy siak gratki Synergiusze : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak czy siak gratki Synergiusze : )

Szkoda że bez pochwał dla TBK ale i tak wiadomo o co chodzi;D wymęczyła mnie ta akcja;p
i tak jak niszczyciel ostatnio puściłem atak bez ogni bo bym nie zdążył(przysnąłem)
ale tak jak mówił kto nie ryzykuje ten nie ma;) dziś sie udało transy wracają ląd rozwalony;D
Bardzo ładna akcja gratuluje sobie, TBK i S za wspaniałą współpracę;D

Siła i Humor;D
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Właściwie to gratki TBK bo pomysł wypłynął stamtąd:) Ja na pewno bym takiej akcji sam z siebie nie zrobił bo widocznie jestem zbyt wielkim pesymistą.

A jakby ktoś nie wiedział o czym mowa:):
Gracz kajo1977 z sojuszu SYNERGIA podbił miasto Kajopolis9-19 należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:07

Gracz goldan z sojuszu SYNERGIA podbił miasto 23. dwadzieścia trzy należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz Marta996 z sojuszu SYNERGIA podbił miasto 06. Ksenofont należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz *Berenika* z sojuszu SYNERGIA podbił miasto 015. Tyrania należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz Bandzior z sojuszu SYNERGIA podbił miasto 22. Aleksander należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz marwolf z sojuszu SYNERGIA podbił miasto Hoplon należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz Sasio z sojuszu SYNERGIA podbił miasto 36 TYRANIA należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz Verynix z sojuszu SYNERGIA podbił miasto 22. Issos należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz miczdiukanan z sojuszu TBK - The Best Killers podbił miasto to tez sobie wezcie należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 08:13

Gracz koadam z sojuszu TBK - The Best Killers podbił miasto 03. Nikiasz należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:07

Gracz atawas z sojuszu TBK - The Best Killers podbił miasto 04. Arystydes należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz Żywia z sojuszu SYNERGIA2 podbił miasto 5TYRANIAniszczyciela należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz kkolas z sojuszu TBK - The Best Killers podbił miasto 55. Kleon należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:05

Gracz Baster82Polska z sojuszu TBK - The Best Killers podbił miasto KASZKA Z MLECZKIEM należące do gracza NiszczycielGwiazd. dzisiaj o godz. 07:04

ps. Pierwszy raz od czasu wojny Tyrania v Venatores ktoś pogratulował drugiej stronie dobrej akcji. Ostatni i jedyny raz kiedy tak było to ja tak zrobiłem;d
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Imponujace, ze udało wam się zaangażować tylu ludzi w puszczanie ataków nocą tak by wchodziło to na 7 rano. Wreszcie pokazaliście grę bo ostatnie miesiace wyglądały jakby ktoś wam jaja uciał.

Formion..ciesz się że Ty nie poszedłeś na cel. A tak na marginesie okazało się jaka jest różnica w wartości naszych koalicji, u nas gra 100 wartościowych graczy u Was łącznie e 3 sojuszach góra z 50. Kolejny fakt: wy potraficie tylko bunty wbijać - mistrzowie buntów - ale to nie metoda na tbk i synergię. Możemy zadefować 60-70 buntów i nie tracić miast, więc buntujcie sobie dalej - jedyna wasza radość. I na koniec - gratulacje dla TBK I SYNERGII oraz SYNERGII 2 - fantastyczna akcja


PS. Powyższy spis nieaktualny już chyba, kolejne 2 miasta padły NG, a kolejne uratowane zostały przejęciem w obrębie koalicji.
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Aegan napisal :Kolejny fakt: wy potraficie tylko bunty wbijać - mistrzowie buntów - ale to nie metoda na tbk i synergię. Możemy zadefować 60-70 buntów i nie tracić miast, więc buntujcie sobie dalej - jedyna wasza radość.

Nie zapedzaj sie kolego, nie zapominaj ze nas jest tylko 3, wiec to ze czasami wyrywamy Wam jakies miasto i tak jest cudem.
A jeszcze dodam ze musieliscie zorganizowac najwieksza akcje jaka na tym swiecie byla zeby pokonac 3 gosci. To tez o czyms swiadczy. I ktos kto to organizowal zrobil to fantastycznie , tylko tak mozna bylo nas ugryzc. Mniejsza akcje pewnie bysmy wybronili. Szacun dla tej osoby.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla Synergii i TBk za udaną akcję. Co prawda zadanie nie było trudne, wszak 100 na 1, a w dodatku u siebie w domu, aż dziw, że tak długo zajęło Wam podjęcie decyzji o oczyszczeniu swego podwórka.
Chociaż na Waszym miejscu w hurraoptymizm nie popadałbym, wszak ta gra nie rozgrywa się w momencie wielkich akcji, tylko na codziennych drobiazgach. Jednak sukces z pewnością jest. Postaram się jeszcze dać we znaki :cool:.
Co do deffowania 60-70 miast, to akurat biremki nie stanowią większego problemu, jeśli przyjdzie ochota je rozbić. Gorzej ze złotnikami, których u Was nie brakuje, a sami wytykaliście to Niezłomnym Venatores. Ja ze swej strony obiecuje, że na złocie murka nie będę stawiał, więc zapraszam do uczciwej walki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Słuchajcie panowie bądźcie obiektywni, ciągle powtarzacie że was jest 3, teraz kakudo mówi że 100 na 1, ale nie oszukujmy się nie gracie przecież sami. Wsparcia do teraz lecą od VOD, COSY. Nie zapominajcie że macie swoją koalicję, bo odnoszę wrażenie że trochę się wy zapędziliście. Nie ujmuję wam umiejętności, ale nie bronicie się w 3 a jak atakujecie to często wraz z VINI i BH. Trzymajmy się wersji że jeśli zabieracie miasto TBK lub Synergi to zabieracie je naszej koalicji i tak samo w drugą stronę.
Dziś nasza koalicja zabrała wam dużo miast być może jutro wy nam ale pamiętajmy o obiektywizmie ;)

PS. Akcja była niezła i trzeba to przyznać , nasi generałowie staneli na wysokości zadania;)
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mimo wszystko jednak nie do konca, pokaz mi choc jedna nasza akcje w ktora zaangazowany byl jakis inny sojusz. A wsparcie bylo jakie bylo. Wiekszosc miala za daleko. A VINI pokrylo najpierw Walstara choc mowilem ze to sciema. I caly czas mowimy ze jest nas 3 a nie dopiero teraz jak zlaliscie nam tyłki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gmk tak ładnie zacząłeś a teraz się demagogicznie wybielasz. Po co piszesz że trzech? Tematu o wsparcia nie robicie na 3 osobowym forum tylko na forum koalicji prawie trzyktonie wiekszej niz nasza. Defa śle Wam zawsze VINI,BH,Vision,APSY i inne jakies mniejsze, nawet COsa z morza 84;d
Dlatego darujcie sobie te gadki o tym ze jest Was trzech czy jeszcze lepiej jak kakudo napisal '100 na jednego' :D no litości;d
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Właśnie przejąłem miasto niszczyciela całkiem przypadkowo... i wsparcia idą nawet od sojuszu Cosa II z mórz 74,84,94 nieźle, ostatnie wsparcie wchodzi za 17 godzin. Także gmk nie mów, że tylko 3 osoby.

Nie oznacza to, że Wam umniejszam, bo jesteście wybitnymi graczami.
 
Do góry