Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja tam lubię x1, lubię grepo, ale też szanuje swój czas. X1 mi to daje :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A co? masz wioche 774 pkt? :D :rolleyes:
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ten świat jest usypiający wręcz ;]
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ktoś umarł, że taka cisza??

Zastanawiam się, kto podał opis sojuszu VINI do supportu, bo grozili mi kasacją konta jeżeli jego nie zmienię...

Czyżby ktoś się mnie/nas obawiał??:confused:
 

DeletedUser11852

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ja tam nie wiem ten biz to sim party jest ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ktoś umarł, że taka cisza??

Zastanawiam się, kto podał opis sojuszu VINI do supportu, bo grozili mi kasacją konta jeżeli jego nie zmienię...

Czyżby ktoś się mnie/nas obawiał??:confused:

Ja jestem niewinny:) Nie lubię graczy, którzy składają raport do supporu za to, że ktoś ma zły opis sojuszu. To jest po prostu chamski donos. Raczej takiego donosu nie składaja gracze, którzy sie boją, tylko tacy, którzy chcą po prostu wam uprzykszyc życie. Może przejęliście temu donosicielowi miasto i teraz się mści lub to polska zawiść, że się dobrze rozwijacie. A do jakiego tekstu się support doczepił? Bo juz chyba usunąłeś?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ktoś umarł, że taka cisza??

Zastanawiam się, kto podał opis sojuszu VINI do supportu, bo grozili mi kasacją konta jeżeli jego nie zmienię...

Czyżby ktoś się mnie/nas obawiał??:confused:

Dobre he he :D Widzę że część Legionu się tu pojawiła mimo wolnego świata. A na Sigma też się Ciebie bali że tak szybko zakończyłeś? ;-)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

jaka część Legionu bo nie rozumiem?? nikt z graczy LA nie gra tutaj ze mną, a szkoda heh ;)

a na sigmie skończyłem z przyczyn osobistych i tutaj to nie ma nic do rzeczy
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

2x kłamstwo he he :D Nie ma to jak charyzmatyczny wódz ;-)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

weź proszę cię skończ bo dla mnie jesteś żenujący, nie wiesz a wypisujesz bzdury. Z LA gram tutaj jako jedyny i przyjmij to do wiadomości, a podobieństwo jednego nicka to tylko czysty przypadek.

A na sigmie skończyłem po 2-3 tygodniach bo nie chciało mi się tam grać, gdyż nie miałem na to czasu.

a tak swoją drogą to powstała już koalicja z 6 sojuszy przeciw VINI heh... Tutaj jednak sytuacja rodem z LA, ale nikt poza mną z LA tutaj nie gra więc skończ wypisywać te bzdury i zajmij się sobą.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser8673

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Robson nie ma sensu dyskutować z niektórymi na forum , niektórzy nigdy nie zrozumieją - bo nie chcą .
Do mnie też wiele osób ma ale i wiele plotek na mój temat sieją ludzie tylko po to by mieć o czym pisać na Fo i między sobą .

Co do tej koalicji , ja mam pytanie - Czy ktoś to w ogóle przemyślał ?
Tak bardzo można się obawiać jednego sojuszu który przecież nie dominuje w rankingach żeby tworzyć 6-7 osobową koalicję przeciw ? A gdzie zabawa z gry ? Tak się boicie o dupki że z pocałowaniem rączki wchodzicie do koalicji ? Wolicie budować spokojnie domki czy jak ? A co będzie jak pokonacie Vini to co dalej ?

Nigdy nie potrafiłem grać w sojuszach dominujących - bo nuda , zawsze wolałem grać w sojuszach które mają " nagrabione " i ogólnie są przeznaczone do likwidacji przez takie właśnie Koalicje , przynajmniej ma się jakąś satysfakcje z gry i można się czegoś nauczyć .
 

DeletedUser3480

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

LA nie gra na tym świecie, nie wiem w sumie kto gra ale podobno Robson1989 - jeśli tak to z miłą chęcią zobaczę jak go lejecie :)) ciekawe czego się nauczył haha

Jak już jest koalicja przeciw Robson1989 to piszcie do mnie podpowiem wam jak skubańca wykończyć :))
w kupie siła byle nie śmierdziała haha

ps. Robson mi pisał że gracie jak amatorzy i nie potraficie mu porządnie wioski zabrać a do dopiero wykonać jedną większą akcje na jego wszystkie wiochy - no co jest chłopaki! to dzieła!

ps2. Wspominał też że już kobieta mocniej bije niż wy :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Koalicja przeciw VINI ? Koalicja jak rozumiem jest przeciw reszcie świata, tak przynajmniej słyszałem, nie wiem czemu VINI sobie tak pochlebia. Być może ma powody, nie wiem, nie znam się.
 
Do góry