Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

3 TRIARII 20157910
Kolos Rodyjski --------------------- 6 45
Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie 9 55
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii 9 55
Piramidy w egipskiej Gizie----------- 8 55
Świątynia Artemidy w Efezie-------- 8 54
Czekamy na na 10.
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

że istnieje taka możliwość CH+S, o czym w sumie każdy wie, to od razu Triarii zaczęło nagonkę, która pokazuje jak się boją tej możliwości.
Co oczywiście nie przeszkadza w tym, żebyśmy z Synergią współpracowali ku szkodzie naszych wspólnych wrogów.

nie ma czego się bać to czy będziesz w sojuszu o takiej nazwie czy takiej nadal wrażenia przynajmniej na mnie nie robi.

jak bym szedłem twoim tokiem myślenia to już musiał szczękać zębami przeciw tak silnej koalicji jaką tworzycie.

przejmowanie cudaków pokaże na co kogo stać
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na razie próba ze strony Katharsis zablokowania budowy przez APS cudu Piramidy kompletnie nieudana. Tylko się potopili po raz kolejny.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jeśli przyszło by do odbijania wysp na cudakach, to powiem tak skromnie licząc będzie potrzeba minimum 100K ogni na miasto a o lądzie to się nie wypowiadam. Skąd ta liczba, to moje szacunki, które są właśnie weryfikowane przez jeden sojusz:cool: Ci co mają wiedzieć, wiedzą o czym mówię.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak to powinno wyglądać:
h28r.png
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak to jest jak się birem nie ustawia w porcie i pustych transportów nie odsyła:)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Krótkie podsumowanie I etapu EC
1.VoD - sojusz który był najbardziej przygotowany do EC i czekał na nią z niecierpliwościa postawił jednego cudaka wiec tu chyba największy zawód i porażka
2.CH-1cudak postawiony drugi w drodze ,założenia zrealizowane choć jest niedosyt.
3.Synergia-2 cudaki na 3 zabrakło chyba pary i szczescia ale założenia minimum tez zostały spełnione
4.Triari 1 cudak w drodze na 10 level. wydaję mi się że mogli postawić więcej i powalczyć o większą ilość cudaków ale chyba zabrakło determinacji i organizacji jeśli chodzi o samą budowę cudów(misz masz po fuzji TBK-VINI)
5.APS- chyba liczyli na więcej ale 1 ale jednego cudaka chyba postawią (rozczarowanie)
6.Khatarsis- zacięta walka o cudaka z Apesem ale chyba Ci pierwsi postawią go szybciej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Lordi bo buzki przez Ciebie robote straci;)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Lordi bo buzki przez Ciebie robote straci;)
Nie wydaję mi się czekam na jego opinie, bo zawsze czytając jego podsomowanie aż płacze ze śmiechu :)
Ja krótko , zwięźle i na temat się starałem ale napewno zaraz posypią się gromy pod moim adresem że coś nie tak :D
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Aktualizacja
Świeże zestawienie:
VodCHTRIARIISYNERGIAAPSKATHARSIS*TBC
Piramidy 4
Kolos 9
ogrody 10
Świątynia 7
Grobowiec 3
Posąg 8
Latarnia 8
Latarnia 5
Świątynia 8
Posąg 10
Piramidy 8
Grobowiec 5
ogrody 9
Kolos 6
Grobowiec 9
Piramidy 8
Świątynia 8
Latarnia 9
Latarnia 10
Piramidy 4
Kolos 10
Grobowiec 8
Posąg 7
Piramidy 9
Świątynia 5
Grobowiec 6
Latarnia 3
Piramidy 9
Grobowiec 3
Posąg 6
Piramidy 2
ogrody 1
Świątynia 9
Latarnia 2
smiley_img.gif

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Grobowiec króla Mauzolosa w Halikarnasie
TRIARII--------- 9

SYNERGIA---------- 8
APS.VA---------- 6
COSA HELIOSA----- 5
Vision of Destruction-- 3
KATHARSIS *
Latarnia morska na Faros w Aleksandrii
SYNERGIA-------- 10
Vision of Destruction- 8
TRIARII--------- 9
COSA HELIOSA----- 5
KATHARSIS *------ 3
The Black Company- 2
Świątynia Artemidy w Efezie
COSA HELIOSA---- 9

TRIARII--------- 8
The Black Company- 9
Vision of Destruction- 6
APS.VA---------- 5
Piramidy w egipskiej Gizie
COSA HELIOSA---- 8
APS.VA---------- 9
KATHARSIS *----- 9
TRIARII ----------------7
Vision of Destruction- 4
SYNERGIA--------- 4
The Black Company- 2
Wiszące ogrody Semiramidy w Babilonie
Vision of Destruction- 10

COSA HELIOSA----- 8
The Black Company- 1
Posąg Zeusa w Olimpii autorstwa Fidiasza
COSA HELIOSA---- 10

Vision of Destruction- 8
APS.VA---------- 7
KATHARSIS *----- 6
Kolos Rodyjski
SYNERGIA-------- 10

Vision of Destruction-- 8
TRIARII--------- 6
A do mnie Buzki ma zawsze jakieś ale...
beczy.gif
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla koleżanek i kolegów z TBK oraz ich przyjaciół z Vini za wybudowanie CUDU :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Gratulacje dla Triarii za wybudowanie Cudu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak to jest jak się birem nie ustawia w porcie i pustych transportów nie odsyła:)

czucz-przestań się w końcu ośmieszać.Nie brałeś nigdy udziału w akcji odbijania cudaków to się nie wypowiadaj na ten temat.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

naj67,czucz2- dziękujemy
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W odbijaniu może nie, ale w obronie już tak. A z mojej obserwacji wychodzi, że jakieś 20K birem w mieście stanowi obronę praktycznie nie do przebicia. A chociaż zobaczyłeś raport wstawiony przez Helpolis, do którego odnosił się mój wpis, chyba jednak nie. Jeśli dla ciebie obrona bez użycia birem i pozostawienie pustych transportów w porcie jest normalne, to pewnie wcześniej czy poźniej ktoś wleci w odwiedziny do twojego miasta z ogniami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W odbijaniu może nie, ale w obronie już tak. A z mojej obserwacji wychodzi, że jakieś 20K birem w mieście stanowi obronę praktycznie nie do przebicia. A chociaż zobaczyłeś raport wstawiony przez Helpolis, do którego odnosił się mój wpis, chyba jednak nie. Jeśli dla ciebie obrona bez użycia birem i pozostawienie pustych transportów w porcie jest normalne, to pewnie wcześniej czy poźniej ktoś wleci w odwiedziny do twojego miasta z ogniami.

A wpadłeś na to fajterze,że ten raport wklejony przez Helpolis jest to jeden z ostatnich raportów z ataku,który wszedł i dobił resztę ?
Ale co ty możesz wiedziec jak tylko festyny klepiesz a obrone masz tylko z misji wyspowych.Przestań wypisywać tutaj takie rzeczy bo ośmieszasz tylko sojusz w którym grasz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To i tak nie usprawiedliwia gracza, który pozostawia puste transporty w porcie. A co zabronisz mi pisać na forum może?? Od tego jest moderato, no chyba, że masz jakiś układ z suportem.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To i tak nie usprawiedliwia gracza, który pozostawia puste transporty w porcie. A co zabronisz mi pisać na forum może?? Od tego jest moderato, no chyba, że masz jakiś układ z suportem.

Nie, nie zabronię Ci pisać na forum i nie mam żadnych układów z moderatorami i supportem. Po prostu żal mi patrzeć na te twoje śmieszne wypociny i naprawdę nie chce mi się przez nie przebijać.Zapytaj kolegów i koleżanki z sojuszu dlaczego te łodzie jeszcze tam stały i ich nie wycofał to może Ci wytłumaczą.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

nie wycofał bo pewnie o PW chodziło :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Serwer był zawieszony,ale i tak raczej nie ma możliwości cofnąć przy takiej synchronizacji.
Tu było 80 000 wojsk lądowych.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis i można bez obrażania innych coś sensownego napisać, szkoda że więcej takich osób jak ty nie ma w Triarii.
 
Do góry