Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Drogi wiedźminie, mieszasz fakty:
opuściliśmy sojusz w czasie pokoju, bez planowanych akcji itp, jeszcze wczoraj pomagałem jednemu z templariuszy przejąć miasto, podobnie niszczyciel, nie widzę tu braku honoru, gdyby było tak jak piszesz i faktycznie bylibyśmy zdrajcami to rano zamiast info że kilka osób opuściło sojusz miałbyś stos raportów wojennych, a z racji tego że u Was byłem, wiem w kogo uderzyć tak aby cały sojusz nie miał jak skutecznie kontratakować, czegoś takiego nie było.
kto żerował na dobroci sojuszu? ja? niszczyciel? mi nikt nie pomagał w przejęciu miast mi nikt nie pomagał w obronie, to ja pomagałem innym, podczas akcji na VINI ten żerujący na dobroci sojuszu niszczyciel dostał odznakę agresora dnia!
nikt na nikim nie żerował, byłem w sojuszu i podobnie jak reszta która z niego wyszła, byłem aktywny tych którzy na templariuszach żerują dalej macie w swych szeregach!
Co do zdrad państw to kolego drogi, spójrz do podręczników historii, świat zdradą stoi!
choć tu żadnej zdrady powtarzam nie było.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wiedzminie -> gdybym byla zdrajca, tak jak mnie i innych okreslasz, to nie puszczalabym o 3 w nocy calego woja i nie czyscilabym portu i miasta innemu graczowi. Jego kolon wjechal i super, jeszcze jedna udana akcja. A ja sie odbuduje i dalej sobie pogram :)
Jednak etykietka "zdrajczyni" mnie irytuje.
Z reszta sam stwarzasz po czesci zamieszanie, znowu szykujesz przetasowania w trzech sojuszach. Nie dziw sie, ze ludzie glupieja. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

newWitch do godziny 3 jeszcze nie byłaś zdrajcą, ale po tym, jak opuściłaś sojusz, to mnie rozczarowałaś.
A etykietkę, to sami sobie dopinacie. Przykro mi.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

P.S. Soczku procentowy od ciebie trzeba zacząć, że ciebie to pewnie ludzie na forum tak nie lubią, że boisz się w grze wystepowac pod tym samym nickiem:p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak dla Twojej informacji nigdy nie bałem się występować pod tym samym nickiem czy to na forum czy w grze. I nie boje się ŻADNYCH konsekwencji czy to od graczy czy supportu.
Pozdrawiam
Ammon Jero

Jednak masz odwagę:D Gratuluję:) Ale widze, że nie grasz na Bizancjum.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciekawa zagrywka. Wszystko wygląda ciekawie tylko zastanawia mnie główne hasło tej rewolucji: "Za dużo zielonych, za dużo paktów"
Nowy twór już ma 40 graczy wiec, jak sie domyślam, dojdzie do 50. W takiej sytuacji każdy nowy pakt to znowu dużo zielonych i dużo paktów idąc tym tropem. Każdym zawartym paktem po prostu skompromitujecie swoje hasło i to wszystko a ludzie, którzy w to weszli i których szanuje zorientują się, że wzieli jedynie udział w gierce jednego czy drugiego samca alfa, który teraz może sobie wpisać na profilu zewnętrznym że jest władcą bo wcześniej nikt nie chciał go awansować i tak się odgryza.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mnie też ta koalicja już męczyła no i masa ale to masa wiadomości na forum .

Lasu powiedz mi jaka koalicja? czy VINI ma więlką jakąś koalicję co by cię ograniczała? czy Valhalla + TO SIĘ WYMYŚLI i VINI to wielka koalicja że cię męczyła? No bez przesady... takową koalicję robiło właśnie templariusze + reszta ich bandy i dla tego powstał ten śmieszny sojusz złożony z samych "pro" graczy, których ograniczały zielone kropki na mapie... życzę im powodzenia..

@ grabbek

cały świat był albo z Templariuszami albo przeciwko, ew. za VINI i przeciwko, co zasadniczo na jedno wychod

jak już pisałem wyżej z VINI współpracuje tylko Valhalla i TSW więc raczej nie wychodzi na jedno i mógłbym powtórzyć to co napisałem powyżej ale po co skoro już to czytaliście....

@ Yoch

Wcale się nie dziwię, że Robson się wkurzył, na jego miejscu najpierw bym skasował te 'lojalne' chorągiewki.

a o jakich chorągiewkach mówisz? Ja z tym nowym sojuszem nie zmierzam współpracować i to jest moje oficjalne stanowisko.

A jeżeli chodzi o Tempy i reszte bandy to również stanowiska nie zamierzam zmieniać.

@ Wiedźmin

To w takim razie już błąd dyplomatyczny robią, bo zabierają graczy z 2 sojuszy: VINI i Templariusze.

Z Vini odeszło 2 graczy do tego "topowego" sojuszu a lasu poszedł w siną dal, więc też nie rozumiem twojego stwierdzenia.

I w takim razie on dobrze pisał, bo w żadnym wypadku nie chciał tej wojny

i tu się mylisz bo bardzo chciałem tej wojny i nadal mnie ona interesuje i dodatkowo doszedł nowy mocniejszy rywal niż wy z czego jeszcze bardziej jestem rad, choć nie wiem jak długo pociągną mając tyle indywidualności z różnych środowisk....

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ciekawa zagrywka. Wszystko wygląda ciekawie tylko zastanawia mnie główne hasło tej rewolucji: "Za dużo zielonych, za dużo paktów"
Nowy twór już ma 40 graczy wiec, jak sie domyślam, dojdzie do 50. W takiej sytuacji każdy nowy pakt to znowu dużo zielonych i dużo paktów idąc tym tropem. Każdym zawartym paktem po prostu skompromitujecie swoje hasło i to wszystko a ludzie, którzy w to weszli i których szanuje zorientują się, że wzieli jedynie udział w gierce jednego czy drugiego samca alfa, który teraz może sobie wpisać na profilu zewnętrznym że jest władcą bo wcześniej nikt nie chciał go awansować i tak się odgryza.

Chyba pierwszy raz zgadzam się z Tobą...
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciekawa zagrywka. Wszystko wygląda ciekawie tylko zastanawia mnie główne hasło tej rewolucji: "Za dużo zielonych, za dużo paktów"
Nowy twór już ma 40 graczy wiec, jak sie domyślam, dojdzie do 50. W takiej sytuacji każdy nowy pakt to znowu dużo zielonych i dużo paktów idąc tym tropem. Każdym zawartym paktem po prostu skompromitujecie swoje hasło i to wszystko a ludzie, którzy w to weszli i których szanuje zorientują się, że wzieli jedynie udział w gierce jednego czy drugiego samca alfa, który teraz może sobie wpisać na profilu zewnętrznym że jest władcą bo wcześniej nikt nie chciał go awansować i tak się odgryza.
Jest inaczej niż miało być, ale ciekawi mnie skąd wiesz o nowych paktach skoro ja o nich nic nie wiem, dajmy się sytuacji rozwinąć.

@Robson - masz rację nie każdy w nowym sojuszu jest PRO, np. mi dużo brakuje do tego miana, ale wszyscy są aktywni, a to najważniejsze, jeśli się rozpadniemy lub przegramy to nic się nie stanie, bo przecież to tylko gra.

co do równowagi sił i pata:
Templariusze składały się z 3 sojuszy z top 10 + TBK + UA też top 10 czyli koalicja składała się 5 sojuszy z top10, to nie przesada?
główny rywal VINI miało 2 koalicjantów z top 15, czyli w samym czubie nie miał kto grać, mało kto miał odwagę zaatakować templariuszy, jedyni niezłomni się na to zdobyli.

teraz się trochę pozmieniało, możliwe że się jeszcze zmieni, ale oby było ciekawiej.

no i nowy sojusz nie będzie miał żadnych trwałych paktów.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jest inaczej niż miało być, ale ciekawi mnie skąd wiesz o nowych paktach skoro ja o nich nic nie wiem, dajmy się sytuacji rozwinąć.

@Robson - masz rację nie każdy w nowym sojuszu jest PRO, np. mi dużo brakuje do tego miana, ale wszyscy są aktywni, a to najważniejsze, jeśli się rozpadniemy lub przegramy to nic się nie stanie, bo przecież to tylko gra.

co do równowagi sił i pata:
Templariusze składały się z 3 sojuszy z top 10 + TBK + UA też top 10 czyli koalicja składała się 5 sojuszy z top10, to nie przesada?
główny rywal VINI miało 2 koalicjantów z top 15, czyli w samym czubie nie miał kto grać, mało kto miał odwagę zaatakować templariuszy, jedyni niezłomni się na to zdobyli.

teraz się trochę pozmieniało, możliwe że się jeszcze zmieni, ale oby było ciekawiej.

no i nowy sojusz nie będzie miał żadnych trwałych paktów.

Jak widać Templariusze też nie mieli zbyt stałych paktów;d
Już widzę nowe terminy powstają: "stały pakt" "niestały pakt"
Ja jednak na standarze widzę hasło główne: "Dużo nudy bo dużo paktów" i z takim hasłem jak zaczniecie wchodzić w pakty to to prostu będzie kompromitacja całej akcji.
I nigdzie nie napisałem, że wiem że jakieś pakty zaczniecie robić ale to jest właściwie nieuniknione jeżeli chcecie tak jak napisaliście w profilu wygrać świat. Zakładam się o litra, że już na forum macie 2-3 tematy i wszyscy podnieceni wymieniają kolejne nazwy sojuszy z którymi powinniście zawrzeć koalicje aby zaatakowac vini czy templariuszy. A jak jeszcze tego nie macie to po pierwszej czy drugiej akcji to powstanie.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NoirbiF ku mojemu zdziwieniu po raz kolejny w100% zgadzam się z Tobą odnośnie tego stwierdzenia:

Ja jednak na standarze widzę hasło główne: "Dużo nudy bo dużo paktów" i z takim hasłem jak zaczniecie wchodzić w pakty to to prostu będzie kompromitacja całej akcji.

a ja dodam więcej, że wiem iż posiadają już "niestały pakt heheheheheh" z niezłomnymi myrmidonami. Tylko pytanie po co heh...

Pewnie część z nich już teraz zastanawia się czy zrobili dobrze, ale jak chcieli zabawy to na pewno będą ją mieli i teraz rodzi się pytanie jak długo wytrzymają?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Podobno mają też PON z wami
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Raczej nieprawdopoodbne co Robson już opisał w jednym z wcześniejszych postów:) chociaż nigdy nie mów nigdy;d Ja tam nawet nie wiem co się dzieje w dyplomacji ale pamiętam jakim przyjemniaczkiem jest centy:D i póki ten gość gra to pewnie nikt kogo znam się z nim nie dogada
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Aż musiałem się tu zarejestrować, bo mi donieśli, co się tu wypisuje :)
Odnosić się do tego, jakoby żerowałem na dobrach sojuszu nie zamierzam, bo to śmieszne.
Pisanie o zdradzie jeszcze śmieszniejsze.
Prać brudów z byłego sojuszu nie zamierzam.
Odniosę się tylko do kwestii paktów.
Obecnie NBP ma 41 członków. Fajna, bystra i wesoła ekipa.
Jak ktoś bardzo będzie się dobijał to rozważymy zwiększenie miejsc :)
Chętnych jest sporo - dlatego wstrzymaliśmy rekrutację.

Co do PONa - skoro i tak już wszyscy wiedzą - jest bo jest.
Doceniliśmy, że NM jako jedyny soj zrobił na TJT zmasowaną akcję. Mają ikrę...
Żadnych koalicji nie ma.

nie traktujcie gry tak poważnie - to przecież tylko zabawa :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Podobno mają też PON z wami

Podobno gdyby babcia miała wąsy mogła by być dziadkiem.

Ja już wypowiedziałem się na temat nowego sojuszu na świecie bizancjum, a to czy wierzycie mnie czy komuś kto wam naopowiadał takich głupot to już nie moja sprawa.

- - - Automatycznie połączono posty - - -

@ NorbiF

ale pamiętam jakim przyjemniaczkiem jest centy i póki ten gość gra to pewnie nikt kogo znam się z nim nie dogada

Że co? ja się z nim świetnie dogaduje hehehehe :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

owszem, mamy takie plany, że pozostaje mi tylko wam współczuć :)

To fajnie, coś się będzie działo :)

Domyślam się, że idę na pierwszy ogień, tzn. ognie? :)

Oj, trzeba będzie ogłosić przetarg na przysłanie deffa, będzie pewnie mnóstwo chętnych - tyle punktów do zdobycia :) Ale z tego slotów będzie. Spłyną bimery z całego Biznacjum, hehehe. Ale kto pierwszy, ten lepszy :) Uprzedzam - nie więcej niż 5 tys. statków na miasto. Resztę odsyłam - też muszę punkty nabić.

dopisane:
ooo, już płyną - ktoś się nie może doczekać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ufff dobrze, że jesteście tak słodko kwaśno ironiczni bo już się obawiałem, że może ta dobra ekipa przez rozsądnych pokornych ludzi będzie dowodzona.

Gorzka Wóda - my robimy tajne akcje a Ty masz 'tajny' nick

A co do centego to Robson najwidoczniej musisz byc bardzo opanowany;d
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser7837

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Spoko, może pod innym nickiem bo ten jest już trochę stary ;-) Banik co 10 postów to u mnie norma :D

Nie dziwię się skoro większość postów (w tym Twoje) nie odnoszą się do tematu: Sytuacja na świecie Bizancjum, to jak tego nie kasować i jak nie banować za off top.

Żeby nie popełniać tego samego błędu dodam, że na na morzu 76 cisza i spokój (Pan/Pani) moderator pozostawi ten post w spokoju ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

za kilka tygodni sytuacja będzie zależała w dużej mierze od nowo powstałego sojuszu ;)
a tak na poważnie czekam aż początkowa faza gry minie bo te rozwijanie miasta to patola jest ;p
 
Do góry