Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A niech sobie uciekają. Ja tam zamierzam skupić się na tym serwie i tylko na tym serwie. Gram oczywiście do końca i wiem, że nie bedę osamotniona. U mnie w sojuszu z pewnością nie brakuje osób chcących naprawdę wygrać ten świat.
 

DeletedUser7837

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W trzy tygodnie 3 miasta hmm VINI widocznie bardzo pomaga w rozwoju. Sam gram aktywnie na tym świecie ale jednak nie z takim tempem. Pozdrawiam szybką Martę ;)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A dziękuję :) i również ślę gorące pozdrowiemia.
To prawda, sama tego nie dokonałam, ale na przyjaźnie też trzeba sobie zapracować :)
 

DeletedUser3312

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Proszę o spokój i przystopowanie z kłótnią, niejasności załatwiamy na priv.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

w dniu dzisiejszym TBK dokonało ataku na VENATORES, co traktujemy jako wypowiedzenie wojny.
Spokojne dni na Bizancjum dobiegły końca.

A kolegom z TBK nie wiem czy gratulować odwagi, czy współczuć głupoty - czas pokaże.
 

DeletedUser7837

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

w dniu dzisiejszym TBK dokonało ataku na VENATORES, co traktujemy jako wypowiedzenie wojny.
Spokojne dni na Bizancjum dobiegły końca.

A kolegom z TBK nie wiem czy gratulować odwagi, czy współczuć głupoty - czas pokaże.

Top1 vs Top2. Tak powinno być na każdym świecie a nie pierwsze pięć sojuszy topki mają pakty i nikt nikogo nie rusza... Z niecierpliwością czekam na regularne sprawozdania z powstałego konfliktu ;)
PS. grabki nie bądź taki pewny zwycięstwa TBK to jak zapewne nie wiesz nie są pionki ♟
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

w dniu dzisiejszym TBK dokonało ataku na VENATORES, co traktujemy jako wypowiedzenie wojny.
Spokojne dni na Bizancjum dobiegły końca.

A kolegom z TBK nie wiem czy gratulować odwagi, czy współczuć głupoty - czas pokaże.

Coś słyszałem jak to GMK odłączył się z sojuszu, aby atakować TBK, a potem wrócił do V, że niby nie zerwał pierwszy paktu :)
 

DeletedUser11685

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale jaja - żeby nie było ma morzu 01 spokój
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Póki co widzę z grepostatsów, że TBK wygrywa 3:0 z Venatorsami + APSami, ale na pewno tego tak nie zostawią.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Coś słyszałem jak to GMK odłączył się z sojuszu, aby atakować TBK, a potem wrócił do V, że niby nie zerwał pierwszy paktu :)

widzisz nie tylko to co robisz ale też jak to robisz ma znaczenie. ;)

@ sunshine88
oczywiście doceniam przeciwnika, zbytnia wiara we własne możliwości i zlekceważenie przeciwnika jest główną przyczyną porażek militarnych, nie ma więc po co powielać złych przykładów.

liczę na ciekawą walkę. :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kto wie :) może w tym jest jakaś ukryta strategia :)))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

sam się nad tym zastanawiam czy przypadkiem tak sie nie obłożyli paktami i nie mają z kim walczyć. ale zapraszam ten sojusz do nas na pogranicza, będzie ciekawie :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Przed tymi pięknymi świętami dla TBK nadszedł chyba ciężki czas
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Napadywujecie zamiast sprzątać ? Nununu :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To raczej oni zaatakowali nas! :)
myśmy tylko odpowiedzieli ogniem.
co tam słychać Yoch? jak idzie budowanie domków?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To raczej oni zaatakowali nas! :)
myśmy tylko odpowiedzieli ogniem.
co tam słychać Yoch? jak idzie budowanie domków?

Ehh jakoś pomału niestety, mam nadzieję, że w tej przerwie jakoś więcej budyneczków postawie.
 

DeletedUser10447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wszystko tak powoli idzie ale niedlugo zaczna sie kolonizacje to pakty sie pozrywaja puki co farmic trzeba heh ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wszystko tak powoli idzie ale niedlugo zaczna sie kolonizacje to pakty sie pozrywaja puki co farmic trzeba heh ;P

Co to som pozrywaja puki ?

Czy to coś w stylu "hoć pomalój muj siwiat na rzułto i na niebiesko" ?
 
Do góry