Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Polanus widzę a raczej czytam, że próbujesz w ładnych słowach zawrócić tą rzekę co się już rozlała po zielonych terenach i zmieniła kolor na czerwony:)

widzisz chcieliście wygrać świat kupczeniem - udało się wam no tak ale korona no cóż myślę że macie ją daleko za sobą i teraz próba głaskania kogokolwiek z wrogiej koalicji a szczególnie sojuszu co mają cudaki nie wyjdzie wam

proszę cię tyle miast nie strategicznych co wam zabieramy każdemu to się podoba
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Bo widzisz u nas ludzie mają życie osobiste czyli. np. ważną pracę, rodziną którą trzeba się opiekować.
Niestety jak widzisz my świat wygraliśmy tylko korony nie zdobyliśmy więc jakby nie patrzeć każdy sojusz stoi w jakimś bagnie. MY walczymy na wiele frontów. Ale co teraz jeśli weźmiecie nasze cudaki ( co albo nie wyjdzie albo bardzo długo potrwa)?
Jakiś sojusz wygrać musi no chyba że oddacie cudaki jednemu sojuszowi który was zrobi w konia i koniec świata. Będziecie sb walczyć między sobą a my się bd przyglądać jak wszystkie sojusze upadają
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Takie napierdzielanki zostały Wam Panie i Panowie, Polanus i Norbi liczą że jeszcze zgarną korony i mobilizują za wszelką cenę graczy by nie kończyli, Baster i Miczdiukan mobilizują swoich by nadal przeszkadzać Bractwu w zgarnięciu korony i szukają czym by tu jeszcze można zmobilizować do pozostania na świecie tym graczy którzy jeszcze grają a tak naprawdę odpływ graczy jest już ogromny, wystarczy na statystyki sojuszy popatrzyć ile zer. Odpływ jest i będzie coraz większy a nasili się jak tylko uruchomią nowy świat a to już nie tak długo
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie zastawiajmy sie bartku opiekq rodzina czy praca. Bo wszyscy mamy jakies zajecia;)
Ja odbieram nasza koalicyjna akcje za pozytyw gdyz cos sie zaczelo dziac. Pkt dla nas dla was;)
My mamy nowe miasta wy je bedziecie mieli;)
Trzeba sie cieszyc ze swiat nie umarl z zamuly;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Miast nigdy nie brakowało, ja mógłbym przejmować średnio 2 dziennie, oczywiście takie, których zdobycie nie wymaga wiele wysiłku. Więc obecnie nikomu aktywnemu rozebranie nie grozi :).
Na chwilę obecną ewidentnie z naszych rywali najwyższą formę prezentują Triarii oraz Puniccy Piraci, natomiast reszta to jednostki, które starają się coś zrobić.
Każdy sojusz ma jakąś strategię, zobaczymy, kto za kilka miesięcy będzie górą.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jakiś sojusz wygrać musi no chyba że oddacie cudaki jednemu sojuszowi który was zrobi w konia i koniec świata.

Dziwne rozumowanie. Nas nic nie nagli do takich działań. Najpierw rozwalimy wasze cuda a potem dogadamy się w ramach koalicji co do koron. Żaden z sojuszy naszej koalicji nie zostanie przy tym skrzywdzony, mają cuda czy nie, ileś tam miejsc z koroną dostaną.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ciekawe :)
Formion z koroną bez blachy ani certyfikatu za zwycięstwo na świecie jak już mało kto będzie grał na Bizancjum. No coż i tak można grać.
Muszę zalogować się na jakiś świat gdzie gra już tylko ze 100 graczy, zbiorę te ostatki, zbudujemy raz jeszcze te cudaki i koronę zgarnę. Co tam że świata tamtego nie wygrałem, koronę będę miał. Jak legenda może to i i ja mały żuczek :)
 

DeletedUser15965

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

chyba parę razy pisałem na tym forum, że nie interesuje mnie wpis w galerii chwały na tym świecie. Co do korony jeszcze nie wiem. Gram tu przede wszystkim by korony nie zdobyli ci z którymi mam na pieńku.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz aegan jak kiedyś pisałem tu że nie gramy dla wygranej i dla Nas nic takiego się nie stało.

Odpływ graczy Nam nie grozi, jak z resztą widać, po Anty koalicji widać już zrezygnowanie dawne Bractwo Słowian już praktycznie jest martwym sojuszem więc zaplecze defowe dawnego BH wymarło. Dawny Feniks już poznał się na tym jak ważni są dla Waszej koalicji dla tego kolejne osoby opuszczają Wasze szeregi.

Miast macie tyle do przejęcia a zakładacie je zupełnie od 0 więc chyba tylko robicie dobrą minę do złej gry, tudzież uprawiacie "Radość NAgiego w objęciach Kaktusa "

Najlepsze jednak jest to że WYGRANA którą tak wielce się szczycicie nie przyniosła satysfakcji Wielu Waszym graczom i to z czołówki.

Jak sami do mnie piszą że "chcieliby do nas dołączać gdyż nie zgadzają się z Waszą pokrętną polityką"

Marta996 już nie jest taka kochana skoro Polanus twierdzi że tylko wysysa z Was DEFA , a jeszcze kilkanaście stron temu pisaliście że obowiązkiem naszym było defowanie tak aktywnej graczki OFF. Więc pytam się gdzie jest Wasz DEFF ?

Kilkadziesiąt stron temu KAKUDO pisał że powinniśmy się wstydzić tego co się stało z ludźmi z M64 dzisiaj to raczej Wy powinniście się wstydzić pisząc do ludzi którzy na Wasz sukces pracowali a dzisiaj się dowiadują że ich miasta są dla sojuszu niestrategiczne.

Świat wygraliście KUPCZENIEM i teraz jak stowarzyszenie KUPIECKIE sklepów po 2,50 próbujecie podkupywać graczy z CUDAKÓW drużyn przeciwnych obiecując złote góry.

Blamaż jaki pokazaliście przez ostatnie dni wróży Wam tylko tyle że koronę sobie możecie wymarzyć jak kupicie ją na targu pod kościołem na odpuście. Chyba że zrobicie sobie cierniową to nawet nie musicie iśc na odpust.

Ale widząc Waszą politykę kupczenia zawsze najlepszym rozwiązaniem jest kupić.

Powodzenia w budowaniu dla Nas kolejnych miast od 0 , Cieszymy się że chcecie aby nie zabrakło nam miast do końca serwera na pewno się nam przydadzą i zrobimy z nich odpowiedni użytek.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Uwielbiam takie pokrętne wypowiedzi.
Na wstępie napisać, że zwycięstwo nas interesuje żeby mieć wymówkę przed niepowodzeniami.

Baster w tej grze o wygranej decydują cuda świata a nie piojedyncze miasta.
Wy nie potrafiliście z nami wygrać w najważniejszym momencie tej gry, to będziecie teraz wmawiać swoim ludziom że przejmowanie nic nie znaczących miast to jest jakiś wielki sukces.
Zachowujecie się jakbyście nie znali zasad tej gry albo specjalnie je ignorujecie bo wam są nie na rękę.

I ten argument o kupczeniu tez sobie daruj.
Mamy w sojuszu dwóch graczy kakudi i NorbiF, którzy ustalili przed erą cudów jakie cuda buduje dany sojusz i potem je połączyliśmy.
Także to była idealnie rozegrana strategia, którą próbujecie zdeprecjonować żeby przykryć swoją nieudolność.

Odpływ graczy Nam nie grozi, jak z resztą widać, po Anty koalicji widać już zrezygnowanie dawne Bractwo Słowian już praktycznie jest martwym sojuszem więc zaplecze defowe dawnego BH wymarło. Dawny Feniks już poznał się na tym jak ważni są dla Waszej koalicji dla tego kolejne osoby opuszczają Wasze szeregi.

Zobaczymy komu szybciej odpłynie, bo poza TRIARII to już widać białe plamy.
Ciekawe ile multi dacie radę jeszcze uciągnąć.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chciałbym podziękować za wpisy aegana i tomeq. Przedstawiamy je Naszym graczom i koalicjantom jako najlepsze motywatory do pozostania w grze. Wszyscy wiemy, że wygrać Świat czyli wybudować w ten czy inny sposób 4 cuda mógł 1 sojusz czyli 50 osób. Natomiast zdobyć koronę może kilka sojuszy. My gramy w tej chwili o to, żeby pokazać Wam drodzy przeciwnicy, że kupczenie cudami i zaniechanie walki, bo tak moi Państwo zaniechaliście walki i z gry militarnej zrobiliście kolejne wydanie Simsów, doprowadzi Was do tego, że sojusze, które w ten czy inny sposób oszukaliście zdobędą koronę, a Wy będziecie na te korony patrzeć. Statystyki nie kłamią. Właśnie zaparkował nasz 100 kolon w Waszych niestrategicznych miastach. Dla Nas te miasta były strategiczne więc dziękujemy za nie.
Pozdrawiam i do zobaczenia tym razem nie na Waszych cudakach, bo na to przyjdzie jeszcze pora. Do zobaczenia w Waszych niestrategicznych miastach.
micz
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A Ci dalej swoje :)
Micz zachowujesz się jak szeregowy poseł PISu, który mówi to co góra wysyła w sms'ach.

Natomiast zdobyć koronę może kilka sojuszy.
Możesz rozwinąć? Bo ciekawych rzeczy sie dowiaduję :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Widzisz Tomeq , masz koronę i nawet nie wiesz jakie zasady obowiązują aby ją posiadać :)

Przeanalizuj zasady , i inne światy na których zostały rozdane odznaczenia będziesz wiedział o czym mowa.

A co do wcześniej Ustalonej strategii.

TAk wszystko mieliście omawiane tyle razy a nie potrafi nikt z Was ani Ty ani Scypion ani NorbiF napisać poprawnie nazwy Waszego lidera KAKUDO .

Analfabetyzm ? Brak umiejętności zapamiętania ciągu znaków 6 liter, czy brak szacunku ?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Analfabetyzm ?
Trafiłeś w punkt.
Przez grzeczność nie zacytuję Twoich wypowiedzi, w któych raziły błędy ortograficzne, a Ty bedziesz się literówek czepiał.
I jak argumentów brakuje to zawsze można się przyczepić do najmniej istotnych spraw. A szacunku mnie nikt uczyć nie musi :)

Oświeć mnie jeszcze co do tej korony, bo ja żeby ją dostać musiałem być w sojuszu głównym przed wybudowaniem ostatniego cudu.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie jestem MESJASZEM aby kogokolwiek oświecać :)

Wystarczy poczytać , poszukać , to nie boli i nic nie kosztuje :)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm zdobyć chyba chodzi o to że koalicja je wybuduje, ale otrzyma tylko lub aż 50 graczy którzy będą w danym momencie w sojuszu który ukończy ostatnio cudak.;/
 

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm zdobyć chyba chodzi o to że koalicja je wybuduje, ale otrzyma tylko lub aż 50 graczy którzy będą w danym momencie w sojuszu który ukończy ostatnio cudak.;/
blisko jesteś ale jeszcze trochę trzeba doczytać.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

50 i nic więcej a jak się ewentualnie podzielicie to nie będę wnikał
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie jestem MESJASZEM aby kogokolwiek oświecać :)

Wystarczy poczytać , poszukać , to nie boli i nic nie kosztuje :)

Czyli zrobicie dokładnie to samo co my.

Pod warunkiem, że zdołacie odbić nasze cudaki :)

Ale najśmieszniejsze będzie jak to wszystko wytłumaczycie swoim graczom.
Bo wówczas to nie będzie KUPCZENIE tylko świetna strategia i organizacja Bastera :cool:
 
Do góry