Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nawet nie chce mi się komentować, zwyczajnie opadły mi ręce na tę całą sytuację.

Ona oczywiście była do przewidzenia i ja starałam się uniknąć jej pokazując jaki jest na prawdę NorbiF, ale twierdzili niektórzy, że on -NorbiF jest taki cudowny, że tyle robi dla sojuszu, że stara się..... ect. A że robi korzystając z cudzych rąk i umysłów, oraz z cudzego - a nie swojego czasu poświęcanego na robotę - to już insza inszość.

Mądrzy wodzowie potrafią rozpoznać kto służy sojuszowi całym swoim sercem, a kto jest tylko "szumowiną okalającą dobrze przygotowaną zupę". Złe rozpoznanie powoduje skrzywdzenie tego, który chce na prawdę służyć.... a nie tylko spijać splendor z wykonanej dobrze roboty.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wyjątkowo zgodzę się z Martą996 co do definicji gracza NorbiF. :) Czekam teraz na wypowiedź ,,Gracza roku". :p
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zapewniam całą koalicję BB, że teraz poczują co to znaczy wozić się z defem:) Tak jak napisałem, gramy tutaj dla przyjemności, a nie ma nic przyjemniejszego niż robić was w przysłowiowego konia, a wy po 2 latach gry oddajecie Nam cudaka za darmo:)

:) Gracze roku słyną z rozegrania roku tak więc tu pełen szacun dla Norbifa za tą zagrywkę.
Wy nas w konia nie zrobiliscie tylko gracz roku ;p
Jeszcze raz gratki za cudaka.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13191

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

@Tomek myśle że lepiej nie wchodzić w dyskusje ze szczeniakami:)
@aegan ja nie odpowiadam za to co zrobi przeciwnik. Jeżeli jednak w triarii odplyw kont będzie tak mały jak aktualnie(specjalnie podkreślam 'kont' a nie graczy) to będziemy z Triarii grali tak nawet i dwa lata bo od nas już na pewno odpływ będzie bliski zeru to zapewniam.
Skoro Tigerka obsluguje juz 3 osoba to u nas nawet jednomiastowcy jeszcze wrócą:) Obiecuje:)


Wybacz Wielki Grajku roku ale nie jestem AUTOMATEM abym był obsługiwany przez 3 Osoby - Naraz czy tam Osobno.

Byłem cały czas - mniej lub bardziej Aktywny i jak ktoś chce sprawdzać czy ja to JA to oczywiście serdecznie Zapraszam - poczęstuję Go Błyskawicą :cool:

Feniks.jpg


Powracam do Was w pełni aktywny jak Feniks... z Popiołów

Najwyższa na to Pora
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kurcze Mizi rodaka Ci rano napadne, sorry juz nie dam rady cofnac : )
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Spoko, Mizi też dziś jedzie do mnie na wioskę, chyba tramwajem ;p
Nie wiem, czy tylu na chacie pomieszczę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

W każdym razie apeluję dla wszystkich graczy Bizancjum, żeby NorbiFa na Pelli nie przyjmowały do sojuszu. Oszczędzi Wam może trochę problemów i może mniej najecie się wstydu. :D
 

DeletedUser17564

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nareszcie się coś dzisiaj dzieje na Biz :)
Tym razem wiemy że mamy bunt na cudaku i wiemy ile czego gdzie leci ;) Będzie ciekawie :)
Powodzenia dla wszystkich :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No no czyli dziś największa bitwa od czasu ataku na cudak Synergi, zamuli serwer po 19.00

Myślałem że na tym serwerze truposzy to niemożliwe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Całe dowództwo BB karmiło swoich podwładnych o tym, że serwer jest już rozstrzygnięty, itp. A tu figa z makiem. :) Jak Was znam to teraz ktoś napisze, że się tego od razu spodziewał, etc. Albo, że to tylko Wasza łaska (podobnie jak z piramidą). ;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm jedna i druga strona popełnia ten sam błąd nie docenia przeciwnika, a dzielenie skóry na niedźwiedziu może się jeszcze źle skończyć zarówno dla Triarii jak i BB. Jak ktoś szuka prawie wymarłego serwera to nich wbija na Maraton.
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Całe dowództwo BB karmiło swoich podwładnych o tym, że serwer jest już rozstrzygnięty, itp. A tu figa z makiem. :) Jak Was znam to teraz ktoś napisze, że się tego od razu spodziewał, etc. Albo, że to tylko Wasza łaska (podobnie jak z piramidą). ;)

Czytam Twoje posty i albo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć ,
1) serwer jest wygrany przez jeden sojusz
2) walka o koronę jako taka trwa i tyle a Ty bredzisz ;/
3) na chwile obecna nazwałbym to "czuczoleniem" w przeciwnej koalicji :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Czytam Twoje posty i albo nie rozumiesz albo nie chcesz zrozumieć ,
1) serwer jest wygrany przez jeden sojusz
2) walka o koronę jako taka trwa i tyle a Ty bredzisz ;/
3) na chwile obecna nazwałbym to "czuczoleniem" w przeciwnej koalicji :)
1. Być może, aczkolwiek nie macie 7/7 cudów (poza tym nie wiem gdzie napisałem coś o wygraniu).
2. Nie zależy nam na koronie, zresztą nawet nie wiem jakbyśmy ją podzielili.
3. Co do czucza, to mnie z nim nie porównuj. ;)
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Z tego co widzę to na Pelli Norbi już nie ma w sojuszu nikogo z Bizancjum ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wpis kontrolny, bo przyznam, że mi się Grepo przycina :)

Muszę przyznać, że przeciwnicy ładnie się zorganizowali i przycisnęli, że aż mi się komputer przegrzewa...
Szacun Panie i Panowie...

panda: "no w końcu coś wiecie niemożliwe haha" - tak, wiemy - bo tym razem obrońca w miarę aktywny i stara się pilnować konta.
antcie: "Jak Was znam to teraz ktoś napisze, że się tego od razu spodziewał, etc." - trudno się nie spodziewać, skoro koleżeństwo po przeciwnej stronie chce odbić cudaka/i i już jak to się mówi są "pierwsze koty za płoty"
 

DeletedUser15806

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No no czyli dziś największa bitwa od czasu ataku na cudak Synergi, zamuli serwer po 19.00

Myślałem że na tym serwerze truposzy to niemożliwe

To przeze mnie, sorry : ) Jutro powtorka, juz klepie ognie na wspomagaczach : )
 

DeletedUser17196

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No no czyli dziś największa bitwa od czasu ataku na cudak Synergi, zamuli serwer po 19.00

Myślałem że na tym serwerze truposzy to niemożliwe

ten serwer truposzy jeszcze niejednego zaskoczy:)
 
Do góry