Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser20084

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ty czucz to już chyba nie podziałasz :D
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

wiesz chociaż co to znaczy?

skoro napisałaś że szczyci się irracjonalizmem to znaczy że szczyci się filozofią

nawet poprawnie tego słowa nie umiesz użyć. proszę weź poucz się polskiego bo wstyd pisać takie rzeczy


Wstydu to raczej Ty sobie narobiłes gdyz pomyliłes pojecia racjonalizmu z irracjonalizmem.
Wiec raczej nie mi sa potrzebne dodatkowe lekcje z jezyka polskiego.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak NorbiF, sam wymieniłeś ja-terror jako swoje multikonto

człowieku, ogarnij się bo przemawia prze Ciebie tylko i wyłącznie agresja i nienawiść
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Uwaga mam ważny komunikat :)
Powstał nowy konkurencyjny sojusz Miasta do wzięcia
Dziękuję za uwagę.
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

widzę że nasze szanowne grono zajmujące się tym forum kasuje niewygodne posty :)
pozdrawiam

Hmm, Człowiek na urlopie chciałby poczytać a tu same głupoty:p
Bezsensu jest to usuwanie - może lepiej wszystkie wpisy jak idzie usuwać. Pozostawianie wybiórczych wpisów zamazuje rzeczywistość:p
Przynajmniej ja nic z tego nie wiem
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dyskurs filozoficzny na forum ewoluuje, byty przeszłe i obecne w jednym wirtualnym miejscu.
Ja filozofem nie jestem aczkolwiek pewne zaliczenia w temacie miałem.
Support będzie miał znowu do myślenia, bo skąd pewnych graczy wiedza skoro na Bizancjum już nie grają, a tu dysponują pełną wiedzą o świecie który opuścili...

Po numerze NorbiF już chyba nasz sojusz jest po trzęsieniu ziemi.
Spodziewałem się więcej banów.
Po kilkumiesięcznej nieobecności w BB to miłe zaskoczenie, stare zasady gry fair objęły większość graczy.
Stara Synergia też ma graczy z charakterem.

Jak wypadnie prześwietlenie Triarii?
Świętych nie ma w żadnym sojuszu, a szkoda.

Może w końcu zmierzymy się realnymi siłami.
NorbiF wyrasta na gracza opatrznościowego Bizancjum.
Tak jakby się poświęcił aby świat oczyścić.

Na następnych światach powinien pojawić się jako bóstwo.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na następnych światach powinien pojawić się jako bóstwo.
Jednostka mityczna:
kretozaur.

Zaklęcia:
-100 do lojalności (wszystkie wioski na wyspie się buntują), rzucane na miasto
+100 do mniemania o sobie (rzucane na atak, ubija połowę wojska bez informacji i atakującemu wydaje się, że leci 2 razy większą siłą, niż realnie)
 

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

NorbiF wyrasta na gracza opatrznościowego Bizancjum.
Tak jakby się poświęcił aby świat oczyścić.

Na następnych światach powinien pojawić się jako bóstwo.

proponuję byś się przed nim ukłonił,a najlepiej uklęknął wtedy pole działania będziesz miał na wysokości swoich oczu i cmokną jaśnie oświeconego NorbiFa w jego boskie cztery litery:))
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hmm, a na Pella Norbif dostał kopa od swoich sojuszników, po tym jak mu byli przyjaciele zabrali miasto:p
 

DeletedUser18021

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

dalej liczycie na bana globala - haha dobre coraz wiecej was łyka te teksty o niewinności norbifa

a niech prześwietlają do woli my jesteśmy zawsze gotowi
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

po tym co zdążyłem przeczytać, to w niewinność NorbiF mało kto wierzy, a że świętych nie ma w żadnym prawie soju to już jest pewniejsze. Jak mówi klasyk: nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani:p
 

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

po tym co zdążyłem przeczytać, to w niewinność NorbiF mało kto wierzy, a że świętych nie ma w żadnym prawie soju to już jest pewniejsze. Jak mówi klasyk: nie ma ludzi niewinnych, są tylko źle przesłuchani:p
można też powiedzieć dajcie mi człowieka,a znajdę na niego paragraf
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Drodzy przeciwnicy. Przypomnijcie sobie jak dziękowałem wam, za to, że oddajecie miasta na cudach i w ich pobliżu graczowi NorbiF. Otóż wystarczy oceniać graczy nie podług tego co prezentują w polityce, wiadomościach na forum oraz po tym jak prężą się przed monitorami, a na podstawie suchej matematyki i ich osiągnięć w grze.

Nie myliłem się i jak dotąd NorbiF zrobił najwięcej dla Naszej koalicji z pośród wszystkich waszych graczy. W sumie to wypadałoby mu podziękować, chociaż po tym w jakiej atmosferze my rozstawaliśmy się z Synergią nie zrobię tego:).

Pierwszy etap zakończony. 2 cuda padły w ten czy inny sposób, ale fakt jest faktem, że póki co nie musimy ich odbijać i teraz kolej na was. Ciekawi mnie co teraz zrobicie, a gra na Bizancjum dla mnie jak i dla wielu osób od Nas stała się wyśmienitą zabawą i za to chciałbym wam podziękować.

Zlekceważyliście moją informację na temat NorbiFa i przekazywania mu miast. Ciekawe, czy moją drugą wskazówkę potraktujecie serio:) Tym razem chciałbym podziękować wam drodzy przeciwnicy, za oddawanie miast graczowi Marta996. Każde oddane jej miasto jest z pożytkiem dla Nas. Dlaczego tak jest dowiecie się niedługo. Macie jeszcze szansę coś z tym zrobić, jeżeli nie zrobicie nic to efekt będzie podobny do NorbiFowego:)

Pozdrawiam,
micz
 

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dobrze napisane Miczu,ale nasi przeciwnicy nie słuchają dobrych rad.
Tak wiec maja spore szanse na przegranie tego swiata dzieki swojej ulubienicy Marcie996 :)
 

DeletedUser18521

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak wiec maja spore szanse na przegranie tego swiata
Nie wiem jak mogę przegrać jeszcze ten świat skoro wybudowaliśmy 4 cuda, odsyłam do wiki
Jeżeli jeden sojusz wybuduje do 10 poziomu cztery z siedmiu cudów, wygra dany świat.
W ramach sprostowania
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mi nikt miast nie musi oddawać drogi miczu :eek: ja przyjdę sobie sama po Wasze miasta drogi miczu, już niedługo

ależ mnie musicie nieznosić drodzy "przyjaciele" z drugiej strony barykady

nienawiścią prawie tak bardzo jesteście owładnięci jak fałszem i śmieszne są te wasze "czułe słówka" na pw w kontekście tego co tutaj piszecie, czysta schizofrenia

Ps. I mi miczu nie napiszesz - tak jak o NorbiFufunciu, że jestem jakimś słabym graczem, czy coś, bo widzisz - startowałam wiele miesięcy po Tobie na tym świecie a w rankingu o wielki dowódczo jednak troszkę Cię wyprzedzam. I to w każdym drogi miczu :eek: Pisać sobie możesz co chcesz, ale cyferek nie zmienisz tak łatwo, one na coś wskazują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19272

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie wiem jak mogę przegrać jeszcze ten świat skoro wybudowaliśmy 4 cuda, odsyłam do wiki
W ramach sprostowania


Wiesz co dla mnie wygranie swiata jest nie wazne,korona tym bardziej,ale za to ze nic wiecej nie osiagniece na tym swiecie jest dla mnie wazniejsze,tj bezcenne,z miłą chcecia zabaczyłabym wasze miny,kiedy tak naprawde,przegracie,chodz juz przegralisci,wiec mój monolog z taba jest zbedny.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja tam już gram na luzie, korona mi zwisa osobiście. Jednak uważam, że honorowo jest zakończyć ten świat walcząc do końca, a nie wciskając restarta. Nie wiem po co się tak spinacie, dla większości z nas był to pierwszy świat i jego wygranie było już wystarczająco dużym osiągnięciem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry