Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

pogadamy w sobotę, pewnie będę miał i ja coś takiego:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No cóż Robertos to mi co jakiś czas poprawia humor swoimi atakami, jeden z najlepszych nabijaczy punktów na tym świecie, chociaż pod względem ilości ataków znacznie go przebijał kudłaty, który potrafił na 100 biremkach rozwalać się niemiłosiernie atakując niewielką liczbą ogni z przebiciem, chociaż z czasem trochę zmądrzał. Zresztą po to, aby sobie poprawić humor atakami takich jeleni jeszcze tu zaglądam, a i czasem sobie dla zabawy jakąś blachę zdobyć.
Generalnie korona to taka kolejna odznaka tylko, że najbardziej zaszczytna. Nie jest to jednak bynajmniej odznaczenie za zasługi.
Po doświadczeniach z Bizancjum z moich obserwacji wynika, że najbardziej na danym świecie się angażują gracze dla których jest to pierwszy świat, co prawda nie mają doświadczenia, ale najwięcej zapału. A korona no cóż świadczy o tym, że gracz powinien prezentować jakiś poziom, ale też najczęściej jest to gracz spełniony, więc z zaangażowaniem może być już różnie. Chociaż oczywiście się znajdują wyjątki, które dla danych sojuszy są szczególnie cenne.
Czy żałuje, że nie zdobyłem korony ? Obecnie nie ma to już dla mnie praktycznie żadnego znaczenia, no bo jakie może mieć znaczenie korona w wirtualnej gierce ?
Pozdrawiam wszystkich, którzy do tego co się zdarzyło w Bizancjum potrafią podejść z właściwym dystansem.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

czego nie zdobyłem tu, zdobyłem na inny świecie i nie zeszło mi na to tyle czasu co niektórym na Bizancjum
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

czego nie zdobyłem tu, zdobyłem na inny świecie i nie zeszło mi na to tyle czasu co niektórym na Bizancjum
smiley_emoticons_lol.gif
Czucz, nie musisz się chwalić, że masz koronę, zauważyłem. :eek: A co do zdobycia przez Ciebie korony... Chyba za dużo wojska w to nie włożyłeś. Na Pelli ne było takich wielkich akcji jak na Biz, nie musieliście nic specjalnie odbijać, wystarczyło odpowiednio się przylepić do CBC i coś pykać. Ale gratuluję, bo niby coś tam grałeś, ale raczej deffem, bo ranking agresorów nie jest zachwycający.
Deffem każdy potrafi grać, lepiej czy gorzej.
Ja teraz na Biz trochę deffa muszę podciągnąć, bo się zorientowałem, że tak poszedłem w offa, że mam 2 zagrody deffa lądu i 4 birem, a miast na froncie przybywa i trzeba obstawić. ;)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tia, a przed kim chcesz się bronić?? Z sojuszy Cię wywali, czy jak
smiley_emoticons_rollsmiliey.gif
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Jestem w sojuszu, zobacz w statach jak chcesz. Mam miasta na froncie i muszę obstawić, nie każdy przejmuje miasta tylko w bezpiecznej okolicy. :)
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

co Ty powiesz, popatrz na Pella, miasta mam na czerwonych wyspach i jakoś daję radę.
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A wie ktoś może kiedy otworzą nowy świat?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ło joj NorbiF uciekł na spartę chyba nici z nowego świata i jego ekipy :p buhaha
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ło joj NorbiF uciekł na spartę chyba nici z nowego świata i jego ekipy :p buhaha

Zaczecie gry na jakims swiecie to ucieczka? To jak powstanie nowy swiat a ty zaczniesz na nim grac to znaczy ze na niego uciekles?
Nie gram tylko na sparcie ale po prostu sie nudze. Czekam na nowy swiat a ekipe juz mam.
Takze tak jak mowilem...pedzelkiem sie zajmij a nie komentowaniem i mysleniem bo to nie twoja rola z cala pewnoscia anonimie.
Poza tym...musisz miec bardzo seksualne podejscie do mnie cieply chlopaku ze tutaj ni z tego ni z owego nagle o mnie znow publicznie rozwazasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ło joj NorbiF uciekł na spartę chyba nici z nowego świata i jego ekipy :p buhaha
Ciebie jakoś nie widzę na żadnym świecie przynajmniej na tym koncie, więc z łaski swojej nie komentuj żadnych graczy, tylko dalej pisz na FO. :eek:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Możesz mnie nie widzieć ważne że ja widzę :p
oh jakie to piękne :p

PS:NorbiF nie masz po co tam startować bo będą znajome twarze i chyba długo nie pograsz xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nooo albo calkiem w ogole z internetu zrezygnuje bo jakis forumowy malarz mi grozi

Czy ja wiem czy grozi :p no nie tylko ci z biz będą ale też inni koledzy xD
będziesz miał w czym wybierać xD
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

E tam, co się będę zajmował FO, lecę grać na Biz, a nie gadać o nim jak co poniektórzy. :)
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A to na Biza jeszcze się gra?
Sądziłam, że to już czysta wegetacja dla najpoważniejszych nobów budowniczych :rolleyes:
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A to na Biza jeszcze się gra?
Sądziłam, że to już czysta wegetacja dla najpoważniejszych nobów budowniczych :rolleyes:
Wczoraj APS przejęło miasto Artemizji.Inne jej miasta czekają na kolony.
Jak tak czytam tu wypowiedzi to cytując choćby Ciebie,wychodzi,że "noby budownicze" tu zostały.I niech tak co niektórym będzie.
Ja dodam od siebie,że te "noby budownicze' wygrały wojnę i podbiły cudaki wielkim wojownikom jak Ty.I widzę,że jak zawsze jesteś uprzejma.
akuku.gif
 
Do góry