Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No wiesz, tu Ci przyznam Marto rację - ja tu nigdy nie byłam od prawienia konwenansów i szczególnych uprzejmości. Co zrobić, taka ze mnie zadziora i wredota straszna, jak coś mam do kogoś to najszybciej przychodzi wprost i bez ściemy. Z drugiej strony też jak moim zdaniem ktoś jest w porządku, to też moje zdanie tak sformułowane o sobie na pewno usłyszy.
Zatem "najpoważniejsze" wojny na Biz toczą się między wirtualną, nie broniącą się strategicznie boginią a całą resztą nazwijmy to - lubiących wegetację, budowanie i niezagrażający spokój hodowli trzody w zagrodach. Fajnie :)
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

...
Zatem "najpoważniejsze" wojny na Biz toczą się między wirtualną, nie broniącą się strategicznie boginią a całą resztą nazwijmy to - lubiących wegetację, budowanie i niezagrażający spokój hodowli trzody w zagrodach. Fajnie :)
pieniazek.gif
Tylko ta wirtualna bogini ma przynajmniej w przeciwieństwie do Ciebie wojska w miastach i daje prezenty.Więc jest fajnie.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ale Ty dzisiaj spostrzegawcza jesteś :eek: to fakt - ja na ogół nie miewałam wojsk w miastach, które czasami musiałam zostawiać na Waszą pastwę i prezentów też raczej nie dawałam, bo wiesz - ja to jakaś taka chytra jestem strasznie/skąpa
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Zatem "najpoważniejsze" wojny na Biz toczą się między wirtualną, nie broniącą się strategicznie boginią a całą resztą nazwijmy to - lubiących wegetację, budowanie i niezagrażający spokój hodowli trzody w zagrodach. Fajnie :)
Za te komplementy (i inne)gracze z Bizancjum będą Cię ścigać po światach,a Ty się będziesz głupio dziwić-dlaczego?
pytajnik.gif
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

oj Marta Marta tylko jest jeden zasadniczy problem :p a nawet znalazłoby się ich jeszcze kilka, ale nie będę się tutaj rozpisywała,

bo po co?

:p

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Zapraszam na Retimno :eek:

Jak na razie nie mam kłopotów z osobami z Bizancjum i myślę, że tak pozostanie. Kto był tutaj mądry, to potrafił wyciągnąć właściwe wnioski. Mam nadzieję, że nigdzie więcej nie spotka mnie coś takiego, co tutaj mnie spotkało.

To był dla mnie najtrudniejszy ze światów i to nie ze względu na umiejętności graczy, ale ze względu na bagno społeczne i ferment. Tego tutaj niestety nie brakowało, aż niektórzy z kretesem w tych brudach utonęli - smutno było patrzeć.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do Biz to zostało 360 graczy, już blisko do końca, myślę, że za miesiąc świat będzie zamknięty. :eek: Mam po ostatnim evencie sporo zmysłów, będę chciał je wykorzystać, zrobię teraz offa na maxa i się zabawię, jak się będzie dało na czerwonych. :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Za to niektórzy gracze teraz wyznaczyli sobie za cel usunięcie kakudo z 1 miejsca wojowników w Komnacie i używa do tego celu ciekawych metod nabijania pkt. :rolleyes: Cóż, ja wolę, żeby kakudo został za grę deffem, chyba jedną z najlepszych na Biz niż gracze (nie będę wymieniał po nickach) którzy nabijają sobie pkt poprzez złomowanie birem i lądu innych graczy na sobie . :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Co do Biz to zostało 360 graczy, już blisko do końca, myślę, że za miesiąc świat będzie zamknięty. :eek: Mam po ostatnim evencie sporo zmysłów, będę chciał je wykorzystać, zrobię teraz offa na maxa i się zabawię, jak się będzie dało na czerwonych. :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Za to niektórzy gracze teraz wyznaczyli sobie za cel usunięcie kakudo z 1 miejsca wojowników w Komnacie i używa do tego celu ciekawych metod nabijania pkt. :rolleyes: Cóż, ja wolę, żeby kakudo został za grę deffem, chyba jedną z najlepszych na Biz niż gracze (nie będę wymieniał po nickach) którzy nabijają sobie pkt poprzez złomowanie birem i lądu innych graczy na sobie :)
1 kakudo Bractwo Bizancjum 4215558
2 Artemizja I z Karii 2841401
w ranku obrońców kaku zostanie przeskoczony przez bota
rotfl.gif


Co do pw też powalcz trochę z Artemizją I z Kari,bo cieniutko przędziesz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

To już nie masz na kim się wyżywać Marto, więc wyżywasz się na sprzymierzeńcu swoim?

Aż takie pustki i nicnieróbstwo na Biza. ? I zwracam Ci uwagę, że nabijasz się z gracza, do którego Tobie wciąż bardzo daleko, chodzi oczywiście o nabijankę z kakudo.
Trochę refleksji dziewczynko nad tym co piszesz i komu szpilę ładujesz w bok.

A takie nabijanie punkcików - to nic nie znaczący proceder i tak wiadomo na czym to nabite pod koniec serwa.

Powodzenia dla tych co zostali i wielkie gratki za cierpliwość.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

E tam...zaraz nabijasz...nie każdy jest taki sztywny jak Ty.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dobrze, że Ty jesteś "luźna", ja w przeciwieństwie mogę być jak najbardziej "sztywna" :)))))))
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Otwierają nowy świat. Ktoś z Biz się tam wybiera?
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A nie łaska popatrzeć w ogłoszenia na niniejszym forum ? :)

Proszem:

Nowy, świat - ZAKROS


Drodzy Gracze,
już za kilka dni, a dokładnie 19-11-2014 startujemy nowy świat - ZAKROS, a oto jego ustawienia:

Start: 19-11-2014
Prędkość: 1x
Prędkość jednostek: 2x
Prędkość handlu: 3x
Ochrona nowych graczy: 6 dni
Limit członków sojuszu: 60
Morale: aktywne
Wersja podboju: nowa
Przerwa nocna: od 23:00 do 06:00
Skracanie rekrutacji jednostek: aktywne
AT: 10s
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chcesz startować na świecie x1 po Bizancjum?
Twardziel jesteś.
2 lata chcesz czekać na EC?
 

DeletedUser18163

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chcesz startować na świecie x1 po Bizancjum?
Twardziel jesteś.
2 lata chcesz czekać na EC?

Trochę mi się nudzi, a na żadnym innym świecie nie gram więc pogram na tym co wyszedł. Zagrałbym na szybszym jednak twórcą nie śpieszy się by zrobić szybki świat z nowym systemem podboju
 

DeletedUser4202

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Chcesz startować na świecie x1 po Bizancjum?
Twardziel jesteś.
2 lata chcesz czekać na EC?

Nie wiem do kogo było pytanie ale jeśli do mnie to lubię wolne światy. Nie trzeba tyle siedzieć przy kompie a czy dogram do końca to zobaczymy. Jest zima wiec można pograc i to dobry moment na start. Grałem na szybszych swiatach i zdecydowałem ze prędkość 1 najbardziej mi odpowiada i zamierzam zagrać tylko i wyłacznie na jednym świecie bo wtedy można cos osiągnąc. Gra na kilku to z góry porażka.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Nie do końca zgodzę się z przedmówcą. Można grać na kilku serwach i zdobywać wprawę, ale owszem skupiać się na jednym. Znam kilka osób, które tak grały i miały sukcesy. Ja też w szczytowej formie i gdy miałam sporo czasu grałam na 7 serwerkach jednocześnie skupiając się najbardziej na jednym. Tak już jednak nie zamierzam.

A Bizancjum w znacznej mierze przeniosło się na Zakros.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

[video=youtube_share;JSUIQgEVDM4]http://youtu.be/JSUIQgEVDM4[/video]
powoli kończymy,ale jeszcze trochę
 
Do góry