Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Właśnie widzę.
A na Biz spokój i czekamy na Walentynki.:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ale jaja :eek:Po miesiącach wielu tu sie zalogowałem; a wy tu dalej gracie? Po co ?
Odbijacie sobie po raz enty cuda by kolejni zdobyli korony ? Żenada
Tyle warte te korony już niestety na grepo :D
I tak w rozgrywce prawdziwej wygrał tu Polanus, ScypionI, Kakudo co widać w komnacie chwały biza potem gdy ci gracze odeszli handel koronkami zaczęła ekipa która jak widzę dalej w swym gronie się bawi ;). Żal.pl
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Form został tu też legendą, dzięki jego knowaniom vod nie poszło na fuzję z synergią i skończyło jak skończyło, a aps opuściło cosa, przeszło do przegranej koalicji tuż przed finałem i skończyło podobnie. Tak się kończy jak ufa się manipulatorom. Raz jeszcze graty dla Zwycięzców

Takie napierdzielanki zostały Wam Panie i Panowie, Polanus i Norbi liczą że jeszcze zgarną korony i mobilizują za wszelką cenę graczy by nie kończyli, Baster i Miczdiukan mobilizują swoich by nadal przeszkadzać Bractwu w zgarnięciu korony i szukają czym by tu jeszcze można zmobilizować do pozostania na świecie tym graczy którzy jeszcze grają a tak naprawdę odpływ graczy jest już ogromny, wystarczy na statystyki sojuszy popatrzyć ile zer. Odpływ jest i będzie coraz większy a nasili się jak tylko uruchomią nowy świat a to już nie tak długo

Widze ze koledzy skacza sobie znowu do gardełek, a tak naprawdę w kazdej chwili gracze CH i S będą mogli zakonczyc ten wolny swiat i go wygrac. Co by się Vod i Triari nie robilo, ile atakow nie przeprowadzilo, wspolna pogawedka Kakudo z Scypionem zakonczona fuzja Cosa Heliosa z Synergia i po zawodach moi drodzy. A jeśli by przypadkiem udałoby się im stracic jeden z ich cudow to zawsze aps stoi w odwodzie.

Ale jaja :eek:Po miesiącach wielu tu sie zalogowałem; a wy tu dalej gracie? Po co ?
Odbijacie sobie po raz enty cuda by kolejni zdobyli korony ? Żenada
Tyle warte te korony już niestety na grepo :D
I tak w rozgrywce prawdziwej wygrał tu Polanus, ScypionI, Kakudo co widać w komnacie chwały biza potem gdy ci gracze odeszli handel koronkami zaczęła ekipa która jak widzę dalej w swym gronie się bawi ;). Żal.pl
Moja korona jest bardzo stara i akurat nie dla niej tu gram .To było Twoje marzenie,które się nie spełniło.Mi nie wciskaj kitu o wielkich graczach,bo mi też żal,że nie doczekałam by tą wielkość poznać.Kurcze 2 lata pykania i ani jednej akcji z Waszej strony .Przynajmniej "w gębie mocni".To i pewnie,że Żal.pl(cytując Ciebie).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kto wygrał świat widać tutaj, niki są wypisane. http://pl.grepolis.com/start/hall_of_fame?world_id=pl27&action=index

Tych co zgarnęli koronki nawet GREPO nie wymienia bo wie na jakiej zasadzie się to zdobywa. Najwięksi pokończyli a grupka hien w kilku sojuszach przekazuje sobie cuda by wszyscy co jeszcze grają koronki zgarnęli. tyle są one warte ;). Może się zaloguję na BIZA to i dla mnie starczy.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Bzdura.
Przyznano BB odznaczenie:
Wonder_finished.png
Ukończono budowę 4 z 7 cudów świata!I to odznaczenie zdobyto bez jednego wystrzału,czysty handel,jak przyszło walczyć-co tam walczyć-utrzymać pozycję to zwyczajna ucieczka i nie dorabiaj filozofii.
BB nie zrobiło ani jednej akcji militarnej na przeciwnika i pewnie w tym też Twoja zasługa..
...Najwięksi pokończyli a grupka hien w kilku sojuszach ... Może się zaloguję na BIZA to i dla mnie starczy.
Mi frajdę dało podbijanie i mylisz się korony na Biza nie kupisz.O odnaczenie
Wonder_finished_all_2.png
"Przywódca Świata" trzeba było powalczyć,tyle,że nie wiesz nawet na czym to polega.I w komnacie nic takiego nie pisze:" grupka hien w kilku sojuszach".Ale niech Ci będzie,że jesteś największy wojownik,dlatego szara szmata po Tobie została.Kwestia gustu czy się walczy czy kupczy,jak się zaczyna a jak kończy na Grepo.
Mi było fajnie bez względu na odznaczenie i żali tu nie wylewam.
Bo w sumie:Zwycięzca bierze wszystko i tego nie zmienisz.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ze strony BB to żadnej akcji porządnej się chyba nie doczekaliśmy haha :p i nie doczekamy,bo zostało kilku agresorów a reszta to deffówki albo uciekają na urlopy
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A w ogóle to jakaś była?Odśwież mi pamięć,bo może coś pominełam....
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Ja osobiście dobrze się z tym czuje, że nie zdobyłem korony, bo jak widać jest to odznaczenie masowe, które zdobyła tu masa miernych grajków, z którymi nie chciałbym być stawiany na równi. Bo dane odznaczenie jest coś warte jeśli jego ilość jest limitowana. Fakt ładnie wygląda, ładny ma opis, ale wartość mizerna, bo nie można powiedzieć że gracz, który zdobył koronę coś sobą prezentuje, w dużej mierze są to gracze przypadkowi, którzy w odpowiednim momencie znaleźli się po odpowiedniej stronie mocy.

Odnośnie braku akcji ofensywnych, to mogę pisać za siebie. Ale w roku 2014 już zacząłem odpuszczać grepo, bo w życiu są ważniejsze rzeczy niż gierka internetowa. W tym kontekście byłem zdziwiony, że w sumie niewielką ilością głosów przegrałem z atawasem plebiscyt o gracza roku 2014. Tu w tym miejscu chciałbym jednak podziękować tym wszystkim, którzy na mnie głosowali.
Wracając do akcji ofensywnych też zawsze byłem przeciwnikiem akcji na pałę, bazujących na ilości offa i ogni, które zresztą może przeprowadzać tylko sojusz znajdujący się w przewadze liczebnej.

Odnosząc się jeszcze do sytuacji na świecie, to rozbawiły mnie metody jakimi atawas, helpolis i krisodrom nabili sobie większość punktów walki, w końcu czego się nie robi żeby znaleźć się w komnacie chwały :cool:. Możecie być spokojni o swoje zaszczyty nie poszedłem i nie pójdę w Wasze ślady, aby sobie tych punktów sztucznie nastukać. Zresztą w tym kontekście ten ranking się robi komiczny, chociaż może dla Was ma on jakąś wartość, bo zapewne będziecie grać na kolejnych światach i będzie się czym chwalić. Ja z końcem Bizancjum kończę z grepo definitywnie jak już dawno zapowiadałem, bo ta gierka jest zbyt marna i zbyt ingerująca w życie prywatne, aby dalej na nią marnować swój wolny czas.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Też mieliśmy niezłą frajdę w nabijaniu,czego nie robi się z nudów.Wyrzutów sumienia nie mamy zdetronizowaliśmy innych nabijaczy.Co innego to robić w czasie wojny,co innego po jej wygraniu.Tu zawsze wychodzi czy gra się dla sojuszu czy dla siebie.Bo to gra zespołowa i nie wmawiaj mi swojej czystości w tej mierze,nikt Cię nie atakował a pw w obronie leciało,długo na to patrzyliśmy...
Gra się tak jak przeciwnik -niestety-i tyle na temat pw.I nie chodzi o nasze zaszczyty tylko o zabranie ich przegranemu.Zwycięzca bierze wszystko.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tak się akurat składa, że kilku graczy mnie atakowało przykładowo therrax(proroq) zanim nie kliknął restarta, gregor, bolekAW, dziobak. Ponadto wpadały punkty deffa za wsparcia u sojuszników. Nie zdziwię się, że nie dasz temu wiary bo jesteś najmądrzejsza, najzabawniejsza itd., ale gdybym faktycznie bawił się w te Wasze metody to byłbym nadal TOP 1, ale nie miałem na to ani czasu ani ochoty.
Zresztą nie musisz się usprawiedliwiać, bo ranking wojowników stracił sens podobnie jak inne rankingi w momencie gdy ten świat się de facto skończył, czyli w momencie utraty przez nas ostatniego cudu. A od pół roku to tylko takie czekanie na oficjalny koniec i rozdawanie lekką ręką koron.
Gratulacje za zdobywanie wirtualnej sławy, mam nadzieję, że już wystarczająco podbudowałaś swoje ego.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tu się nikt nie usprawiedliwia. Stwierdzam fakty.
Dobrze jak najlepszy obrońca na danym świecie coś obroni,dobrze jak najlepszy wojownik jakąś noc poświęci i coś podbije(i rozumiem,że Ci się nie chciało jak wcześniej piszesz).
Co obroniłeś?Co podbiłeś?
Świat się jeszcze nie skończył.Masz jeszcze czas na jedno i na drugie,bo nie na gadaniu na FO to polega.Tobie też mogę napisać jak aeganowi "jesteś naj "ale nie wiem w czym.
Wypisujcie tu o swoim zwycięstwie do woli i oczywiście o tym co by było gdybyście chcieli.
Zwycięzca bierze wszystko.
Trzeci i ostatni raz to piszę.Jeśli ktoś nie rozumie to jego problem.Jesteś Zwycięzcą-to bierz i tyle.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Grasz Helpolis na Zakrosie może?
 

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Odnosząc się jeszcze do sytuacji na świecie, to rozbawiły mnie metody jakimi atawas, helpolis i krisodrom nabili sobie większość punktów walki, w końcu czego się nie robi żeby znaleźć się w komnacie chwały :cool:. Możecie być spokojni o swoje zaszczyty nie poszedłem i nie pójdę w Wasze ślady, aby sobie tych punktów sztucznie nastukać. Zresztą w tym kontekście ten ranking się robi komiczny, chociaż może dla Was ma on jakąś wartość, bo zapewne będziecie grać na kolejnych światach i będzie się czym chwalić. Ja z końcem Bizancjum kończę z grepo definitywnie jak już dawno zapowiadałem, bo ta gierka jest zbyt marna i zbyt ingerująca w życie prywatne, aby dalej na nią marnować swój wolny czas.

A ja myślałem że tu chodzi o zabawę i jeśli poświęcam swój czas i pieniądze to mam prawo bawić się do końca prawda.
Nie spinam się czy wygrałem świat czy nie,czy będę top 1 czy nie,po prostu uważam że jeżeli coś zainwestowałem w tę grę to trzeba to wykorzystać do puki ktoś nie zgasi światła i nastanie ciemność.
Swoją drogą cieszę się że mogłem jeszcze tu kogoś rozbawić:)
Pozdrawiam wszystkich Atawas.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tia, budować cudaki na jednym świecie po kilka razy co by nazwa sojuszu była widoczna w komnacie chwały to lekka przesada, można to zrobić inaczej, co pokazuje doświadczenie na innych światach. Wy tu się meczycie po dwa lata, ja koronę i wygrana świata na Pella machnąłem w pół roku:p Owocnych podbojów szaraków i ataków na nieaktywnych życzę.
 

DeletedUser11447

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ojj czucz sorry za szczerość, ale obserwowałam akurat jak zdobywałeś tam tą koronę i akurat nie ma czym się za bardzo chwalić, bo nie za wiele o nią powojowałeś, przez 90% czasu Twojego pobytu na Pelli byłeś zwyczajnie szarym obserwatorem :)

i powiedz, że tak nie było :)

dla mnie taka koronka byłaby zupełnie bez znaczenia

tak samo koronka, która była w łapeczkach innych sojków - już taka nie czysta i nie moja jakby :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tia, budować cudaki na jednym świecie po kilka razy co by nazwa sojuszu była widoczna w komnacie chwały to lekka przesada, można to zrobić inaczej, co pokazuje doświadczenie na innych światach. Wy tu się meczycie po dwa lata, ja koronę i wygrana świata na Pella machnąłem w pół roku:p Owocnych podbojów szaraków i ataków na nieaktywnych życzę.

Nie bądź burak na innych światach tego nie potrafią dokonać a my aż 3x tego dokonaliśmy na jednym świecie hehe
i to na wolnym
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Tia, na innych światach korony dostają nawet po 3 składy sojuszu bez zbędnego budowania cudaków, w komnacie wygląda to, że budował jeden sojusz, ale jego skład się zmienia tak, co by Ci co zasłużyli na korony je dostali. Marto obserwator to może na Pelle by się załapał na koronę a nie na zdobywcę świata. Nie jestem może agresorem, ale deff mój jak trzeba to na wsparciu stoi, a teraz to by się w moich wioskach tylko marnował. A na upartego miałbym koronę na Maratonie, ale po co po za ozdobą profilu ona i tak nic więcej nie daje.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Macie rację.Każde odznaczenie to czas i pieniądze jakie gracz włożył w jego zdobycie.W tym kontekście korony u Nas cenne ,bo i 2 lata i po cudaki było daleko.Ale myślę,że ekipa NorbiF'a,w szczególności sojusz Bractwo Bizancjum,które wybudowało 4 cudaki posługując się martwymi duszami i wywołało tu skandal,jest najmniej upoważniony do umoralniania świata i do oceny wartości innych graczy.
Cóż ja Wam złożyłam gratki bez dopisków:"ale".
No właśnie,"Ale" wobec Was wystarczy,że zachowam się regulaminowo,bo często trzeba grać jak przeciwnik,czy się chce czy nie.

Właśnie włączyli licznik.Czekamy na Walentynki.
:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Helpolis może się nie znam i krótką pamięć mam, ale w komnacie chwały Bizancjum NorbiF'a nie widzę, a z tego co pamiętam to za uwalenie 2 cudaków BB właśnie on odpowiada. Na Pella mieliśmy podobną sytuację, ale czerwoni są za słabi co by zdobyć naszych 7 cudaków, mogą co najwyżej blokować jedynie blokować je.
 

DeletedUser16794

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na Pella od początku EC byłem w sojuszu, który wybudował 7 cudaków. Mam zwis co se o mnie myślisz, bo znając życie to co świat nowe konto, co by sława z poprzednich światów nie zaważyła na dalszych losach na nowym świecie
smiley_emoticons_karte2_rot.gif
.
 
Do góry