Sytuacja na świecie Bizancjum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser77
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Na Pella od początku EC byłem w sojuszu, który wybudował 7 cudaków. Mam zwis co se o mnie myślisz, bo znając życie to co świat nowe konto, co by sława z poprzednich światów nie zaważyła na dalszych losach na nowym świecie
smiley_emoticons_karte2_rot.gif
.



zwis to ty masz przez całe życie :)

Co do bycia od początku EC... no właśnie bycia ale co więcej ? raczej tak jak kleszcz przyczepi się aż wypije to co musi a że wcześniej gdzieś indziej tego nie wypił to kleszcze ma dylemat ale w końcu się napił :)

Sława ? nigdy jej nie posiadałem ale kto wie może jakiś użytkownik się mną sławi
cifohielywpedbyh8.gif
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

[video=youtube_share;5qF_qbaWt3Q]http://youtu.be/5qF_qbaWt3Q[/video]
Trzymajcie się i powodzenia na nowych światach,miło było poznać i spędzić z Wami kawał czasu.Co złego komu uczyniłam to przepraszam.Wszystkim -dziękuję za wspólną grę.
"Tak, dobra
To nie jest koniec, to nie jest początek"
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Wygląda na to, że właśnie świat został zamknięty.
Z tej okazji chciałbym podziękować wszystkim za wspólną grę. Tym którzy wytrwali do końca, ale również tym, którzy odegrali w tym świecie swoją rolę wcześniej, szczególnie moim sojusznikom na których zawsze mogłem liczyć. Przeciwnikom chciałbym pogratulować wytrwałości i zdobycia koron. Tym którzy dalej pykają na innych światach jak najwięcej zwycięstw oraz gry w zgranej paczce. Natomiast tym, którzy podobnie jak ja kończą z grepo po tym świecie rozwijania swoich pasji życiowych.
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Kakudo masz złe info ;) ja jeszcze mogę się logować :D Również dziękuję wszystkim za wspólną grę i życzę powodzenia w przyszłości :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

No fakt świat jakby został reaktywowany, bo przez jakiś czas nie działał, ciekawe na jak długo :p.
 

DeletedUser13628

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Dziękujemy kakudo,też powodzenia.
To jeszcze dla wszystkich,bo wszyscy kreowaliśmy ten świat.

[video=youtube_share;bZ_BoOlAXyk]http://youtu.be/bZ_BoOlAXyk[/video]​
 

DeletedUser18490

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Teraz już chyba zamknęli na amen :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Hejka łobuzy hahah ja mam odwyk już od prawie roku :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

A No żyję i mam się dobrze :) Myślałem nawet czy nie zebrać dawnej ekipy i nie ruszyć na jakiś nowy świat ale obecna praca raczej nie pozwoliła by mi na tak aktywną grę jak kiedyś a na pół gwizdka to nie dla mnie.

Ale jeszcze może za jakiś czas...... heheh
 

DeletedUser18393

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ja jestem na zakrosie,ale raczej rekreacyjnie muszę trochę odpocząć od gier
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

ja jestem na zakrosie,ale raczej rekreacyjnie muszę trochę odpocząć od gier

Hahah ata musiałbym cię nie znać. Ty i na pół gwizdka to nie możliwe.... Do momentu aż ktoś poprosi o pomoc i twoje porty całe wypłyną a dzień później koszary ruszą pełną parą.

Fajnie wspominam czas spędzony z wami moje kochane wariaty :)
 
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mi trochę brakuje grepo - szczególnie w okresie zimowym ale w real weryfikuje wszystko i nie mam głowy na aktywną. A grać na pół gwizdka to nie potrafię.
Jakbyś kiedyś Baster zaczynał na jakimś świecie daj znać - a nóż się skuszę:)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

nawet prajse się pojawił :) a na zaksie go nie można było namówić hah

Szkoda że już zamknęli ale dzięki za grę lecz tylko chwilami.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Bizancjum

Mi trochę brakuje grepo - szczególnie w okresie zimowym ale w real weryfikuje wszystko i nie mam głowy na aktywną. A grać na pół gwizdka to nie potrafię.
Jakbyś kiedyś Baster zaczynał na jakimś świecie daj znać - a nóż się skuszę:)

Mi też brakuje ale podobnie jak ty mógłbym dzisiaj grać tylko na pół gwizdka więc taka gra nie wchodzi w grę.

GadAłem z Aleksem i ma identyczne podejście zobaczymy moze za kilka miesięcy wystartuje coś ciekawego zbierzemy się w dawnym znamienitym gronie i powalczymy :)
 
Do góry