Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30579

Guest
I mam nadzieję,że postąpisz na koniec honorowo i przeprosisz Mnie,że nie słusznie posądziłeś,a Ja tylko dodam słuchaj dalej fałszywych ludzi---
 

DeletedUser30579

Guest
I myślę,że bez sensu jest ta gra i zeszła na psy bo jak ktoś wierzy takim co przeszli do wrogich sojuszy jak Germek i Veder i Janczysek zachowali się jak zdrajcy mogli założyć swój a nie przechodzić do wroga to jaki sens jest grać z ludzimi bez honoru
No mnie już zrobiłes Kretem ale człowiek twojego pokroju niewidzi w tym nic złego a mnie to nieprzeszkadza
?
 

DeletedUser30330

Guest
Mądry*

Po co się tłumaczysz? Skoro to nie ty to olej temat.

Kret zawsze będzie w jakimś sojuszu więc o co te kłótnie.
 

DeletedUser26356

Guest
miłość kwitnie
smiley_emoticons_cuinlove.gif
 

DeletedUser26356

Guest
Ja lubie budować i ktoś musi ,samo sie nie zrobi,graj Sam jak Ja przez tydzień to zobaczymy ile wiosek stracisz
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser27770

Guest
krzyk.gif

Co tu się dzieje :D
Też chcę zobaczyć te dowody bo chyba o czymś nie wiem
smiech.gif
 

DeletedUser26356

Guest
Ty tu nie miłostkuj,tylko daj dowody i te info Moje które masz podobno....Bo proszę od wczoraj byś przekazał.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif

Ty tu nie miłostkuj,tylko daj dowody i te info Moje które masz podobno....Bo proszę od wczoraj byś przekazał.
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
urlopik mam narazie dlatego nie odpowiadam w grze
smiley_emoticons_nicken.gif
2 opcja już nie pamietam,bo możesz miec bloka jak sporo juz osób co biega do supportu i wysyła info
 

DeletedUser27770

Guest
Ładnie, naokoło, byle nie na temat haha urlop masz od wczoraj a dowody miałeś dać wcześniej
chytry.gif

Wiadomość od niej z zapytaniem czy się znamy z jakiegoś świata dostałem 10.01 i już wtedy miałeś dać dowody :cool:
 

DeletedUser27770

Guest
Szkoda że nie byliście takimi chojrakami jak było jeszcze NoName w pełnym składzie :)
A ja chojrakuje? Pokaż mi gdzie
mysli.gif
Bo ja akurat mam z tego bekę. Pisze do mnie jakaś laska, że germek do niej napisał, ze jest moim kretem i mi donosi. Jak tu się z tego nie śmiać :rolleyes:

germek no przecież już wydałem ją to pokaż to bo też chciałbym widzieć co mnie ominęło ^^ bo chyba ktoś musiał się u mnie zalogować na koncie czy coś bo nic takiego nie pamiętam
smiech.gif
 

DeletedUser28762

Guest
Powiem tak jak grałem ja Dragon Janczysek to wybacz Pasiak ale jak zabrałem Ci miasto to siedziałeś cicho
i pół morza dalej się chowałeś żeby kolejnego nie stracić ....
Ja graliśmy aktywnie to Twój sojusz Zmory ani sztycha nie robił i to we 4 zabieraliśmy wam miasta.
Myślałem że spokorniałeś trochę ale jak widać ....
a tak po za tym niejaki dunkier z byłego NN zgrywał pro gracza do mnie i co ?
no Jak co właśnie kończę u tego Nooba okupacje.
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_biggrin.gif
smiley_emoticons_auslachen2.gif


a miasto mi zabrał jak miałem bana bo tylko tak potrafią :)
xxx 09.01.18 o godzinie 18:14
Czuję się zaszczycony, widać zabranie 3 wiosek zabolało :p
 

DeletedUser30330

Guest
No i fajnie gratulacje, chyba o to chodzi w tej grze, ale żeby się tym chwalić na forum? :eek:
 

DeletedUser28762

Guest
No i fajnie gratulacje, chyba o to chodzi w tej grze, ale żeby się tym chwalić na forum? :eek:
czym się chwalić to wy się podniecacie nie wiadomo czym i wyłazicie z nory i zaczynacie szczekać
jak baciory się dostało...
bądz obiektywny Cosiek i dobrze wiesz że jakbyśmy grali dalej to sam dobrze wiesz jak by to wyglądało
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
smiley_emoticons_baby_taptap.gif
 
Do góry