Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9244

Guest
Już 4 szaraczki. Do ilu dziś dobijemy?
smiley_emoticons_kaffee2.gif


A Adweke... gościa znam, ale dalej nie wiem, o jaką zagrywkę chodzi
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser23012

Guest
A to jest jakiś nick?! Kurcze myślałem że to jakaś klątwa albo coś po łacinie :/
 

DeletedUser29184

Guest
Będziecie budować domki, tyle wam że świata zostanie. Dobra robota
 

DeletedUser9244

Guest
aaaa to jest jakiś rodzaj kary dla nas tak, te szaraczki?
smiley_emoticons_frown.gif

a Laxia to jakiś guru był, że jak go zabrakło to nagle już nikt nie chce grać?
smiley_emoticons_flucht2.gif


A to jest jakiś nick?! Kurcze myślałem że to jakaś klątwa albo coś po łacinie :/
hahaha, karwallo rozwaliłeś system :D
 

DeletedUser30642

Guest
Ale płaczków tu widzę mamy :D jak No Name się rozpadało to odeszło z 20 graczy przynajmniej do wroga a teraz będą pisać o Adweke który wam zostawił puste wiochy i się przeniósł :D a co do przeciwkonim,jakie zagrywki ?? Bo laxia doszła do nas?
 

DeletedUser20551

Guest
o Laxi sami wspomnieliście, nikt tu nie poruszył tego tematu:)
i jak widać póki co nie płaczę, ale w przyszłości kto wie, może zacznę płakać za byłymi kolegami:)
 

DeletedUser30642

Guest
miałem na myśli z płaczem Ale wariata ;p tolek piszesz o zagrywkach więc obstawiam że laxia była tą zagrywką
 

DeletedUser30643

Guest
Ehh Ale Wariat nie wiem gdzie widzisz problem to fakt miałem skończyć grę i odejść a wyszło jak wyszło przynajmniej wam miasta puste zostawiłem a przepływ informacji był na poziomie 0 nic dosłownie nie wiedzieli co się dzieje u nas w środku. w/e
 

DeletedUser30644

Guest
Hah, płaczecie jakby było o co xD, wbiliście mi w końcu i tak tam te kolony :S myślicie że będę rano leciał odbijać 8h ogniami? :D dzięki za ponad 30k darmowego pw
 

DeletedUser9244

Guest
o Laxi sami wspomnieliście, nikt tu nie poruszył tego tematu:)
i jak widać póki co nie płaczę, ale w przyszłości kto wie, może zacznę płakać za byłymi kolegami:)

Ja wspomniałam o Laxii, bo to mi przyszło do głowy jako powód Waszych masowych szaraków, które nastąpiły po 2 dniach od jego odejścia i jego zmasowanych atakach o ile ataki od jednej osoby na osób kilkanaście mogą być zmasowane?
smiley_emoticons_steckenpferd.gif

Mniejsza o większość, szkoda, że tak to się kończy.
 

DeletedUser30642

Guest
Powiedzmy że jest taka sytuacja
Jak wiesz jedna osoba X nie zaszkodzi całemu sojuszowi,no chyba że ma się multi z którego nęka się graczy fejkami. Sojusz tej osoby się śmieje z fejkowanego sojuszu itd. syutacja się obraca i o prosze jakie wyzwiska lecą od tamtego sojuszu który nie był fejkowany na tą X osobę,a później walą szaraki i mówią że to zagrywka sojuszu który był fejkowany o wiele dłużej niż 1 czy tam 2 dni :) a zmory niech się szykują na nich też przyjdzie czas niekoniecznie fejkami
 
Do góry