Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia
Musiałem byc mocno pijany, Johny mi wybaczył moje 6 godzinne przejście do TiLu na rizinie xD
Nie wybaczylem, tylko Ci pocisnalem i wrociles-nie schlebiaj sobie Vali Grucherze xd

Najgorzej jest jak budzisz się na kacu, w mieście masz kolona i wyczyszczone mity nie polecam :p
Klasyczny niedzielny porabek...
A nie, ja klepie festyny, a nie wojska-mi to nie grozi xd
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser17842

Guest
Johny Ty się lepiej weź za grę, a nie się tu mądrzysz :p
I nie zapomnij podłączyć telefonu!:rolleyes:
 
Chyba zakaz używania mózgu :D:D:D:p:p:p:p:p

Bo bez złota trzeba bardziej z głową grać by nie tracić łatwo wojska.
Albo taki ***DRAGON*** on dzisiaj coś robi poza grą? 4 paczki z jednego miasta no "DOBRY GRACZ"
gwiazdeczek w nicku jest za dużo, o jedną z przodu i o jedną z tyłu
gracz pod tym nickiem grający jako **LUCKY LUKE** to chyba ścisła czołówka tej gry, pamiętam kiedyś na helorusie kiedy startowe miasto mi zabrał w pojedynkę w niedzielę o 08.10 bo już zaspałem ( bonus do 08.00 ) po kilkudobowym odpieraniu ataków wtedy Skarpet na ich wyspie ze wsparciami mularda po 400 birem z miast kiedy inni mieli po 100 ogni
dla mnie ten gracz to pełen szacun
A co do złota to ono nie jest tak drogie jak niektórym się wydaje, paka 25k GOLDA w promocji 100% bo pojawia się co chwilę, za 300 PLN mamy wtedy 50k golda
dla mniej biegłych w arytmetyce ( bo trudno to nazwać matematyką ) porcja handlowa złota 50 GOLDA kosztuje wtedy 30 groszy
więc niech się zastanowią ci handlarze, którzy tę grę spieprzyli handlując złotem ile warty jest ich czas pracy
wracając do tematu tych wyzłoconych ogni, nie mam portu 30 i Arysta na lv 20 ale kojarzy mi się że na porcję wchodzi około 60+, na pakę 5 porcji, wyzłocenie około 300 na pakę, czyli 1500 golda na jedną zagrodę, 4 paczki to 6000 golda ( przelicznik dla tępych handlarzy 120 porcji po 50 )
Na pieniądze realne to wyjdzie 36 złotych, około 6 piw w średnim lokalu
jeżeli ktoś ma większość przyjemność w wysłaniu tych ogni ( a dodaj do tego przyjemność całego sojuszu za dogrywanie surki na czas ) niż w wypiciu tego piwa to tylko trzeba go za to pochwalić, bo alkohol to największe zło.
 

DeletedUser27770

Guest
gwiazdeczek w nicku jest za dużo, o jedną z przodu i o jedną z tyłu
gracz pod tym nickiem grający jako **LUCKY LUKE** to chyba ścisła czołówka tej gry, pamiętam kiedyś na helorusie kiedy startowe miasto mi zabrał w pojedynkę w niedzielę o 08.10 bo już zaspałem ( bonus do 08.00 ) po kilkudobowym odpieraniu ataków wtedy Skarpet na ich wyspie ze wsparciami mularda po 400 birem z miast kiedy inni mieli po 100 ogni
dla mnie ten gracz to pełen szacun
A co do złota to ono nie jest tak drogie jak niektórym się wydaje, paka 25k GOLDA w promocji 100% bo pojawia się co chwilę, za 300 PLN mamy wtedy 50k golda
dla mniej biegłych w arytmetyce ( bo trudno to nazwać matematyką ) porcja handlowa złota 50 GOLDA kosztuje wtedy 30 groszy
więc niech się zastanowią ci handlarze, którzy tę grę spieprzyli handlując złotem ile warty jest ich czas pracy
wracając do tematu tych wyzłoconych ogni, nie mam portu 30 i Arysta na lv 20 ale kojarzy mi się że na porcję wchodzi około 60+, na pakę 5 porcji, wyzłocenie około 300 na pakę, czyli 1500 golda na jedną zagrodę, 4 paczki to 6000 golda ( przelicznik dla tępych handlarzy 120 porcji po 50 )
Na pieniądze realne to wyjdzie 36 złotych, około 6 piw w średnim lokalu
jeżeli ktoś ma większość przyjemność w wysłaniu tych ogni ( a dodaj do tego przyjemność całego sojuszu za dogrywanie surki na czas ) niż w wypiciu tego piwa to tylko trzeba go za to pochwalić, bo alkohol to największe zło.
Nowa teoria :D to nie złoto zniszczyło ta grę - to handlarze
smiech.gif

Tego jeszcze nie widziałem haha
 

DeletedUser25683

Guest
gwiazdeczek w nicku jest za dużo, o jedną z przodu i o jedną z tyłu
gracz pod tym nickiem grający jako **LUCKY LUKE** to chyba ścisła czołówka tej gry, pamiętam kiedyś na helorusie kiedy startowe miasto mi zabrał w pojedynkę w niedzielę o 08.10 bo już zaspałem ( bonus do 08.00 ) po kilkudobowym odpieraniu ataków wtedy Skarpet na ich wyspie ze wsparciami mularda po 400 birem z miast kiedy inni mieli po 100 ogni
dla mnie ten gracz to pełen szacun
A co do złota to ono nie jest tak drogie jak niektórym się wydaje, paka 25k GOLDA w promocji 100% bo pojawia się co chwilę, za 300 PLN mamy wtedy 50k golda
dla mniej biegłych w arytmetyce ( bo trudno to nazwać matematyką ) porcja handlowa złota 50 GOLDA kosztuje wtedy 30 groszy
więc niech się zastanowią ci handlarze, którzy tę grę spieprzyli handlując złotem ile warty jest ich czas pracy
wracając do tematu tych wyzłoconych ogni, nie mam portu 30 i Arysta na lv 20 ale kojarzy mi się że na porcję wchodzi około 60+, na pakę 5 porcji, wyzłocenie około 300 na pakę, czyli 1500 golda na jedną zagrodę, 4 paczki to 6000 golda ( przelicznik dla tępych handlarzy 120 porcji po 50 )
Na pieniądze realne to wyjdzie 36 złotych, około 6 piw w średnim lokalu
jeżeli ktoś ma większość przyjemność w wysłaniu tych ogni ( a dodaj do tego przyjemność całego sojuszu za dogrywanie surki na czas ) niż w wypiciu tego piwa to tylko trzeba go za to pochwalić, bo alkohol to największe zło.

Zło złem, ale byłem za 4 paczki za parę na mega andrzejkach. Przednia zabawa, picia w opór, jedzenia też, ale jeśli ktoś woli palić oczy przed kompem za 300 zł kupić w promocji blek frajdej trochę złota, to brak mi pytań. Jakby jednak ludzie byli identyczni to by była nuda w huuuu..
Ale więcej tu o złocie niż o temacie przewodnim wątku
 
Do góry