Sytuacja na świecie Byllis

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser9244

Guest
Oj tak przecież mam ich z 10 :p tylko mie mam pojęcia jak ich używać, nie wysyłam fejkow, chyba się nie nadaje do tej gry :(
 

DeletedUser15394

Guest
Pewnie mu smutno że nowych kont nie da sie zakładać już
 
Jeszcze tylko
cwaniak.gif
trzy!!!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
i wakacje
beach.gif
 
GWK vs IZ
Słabe ogniwa łańcucha Izanami popękały - cuda skruszały

Gang wesołej kostuchy buduje 7 cudów świata !
 

DeletedUser23012

Guest
Gratki to jedynie dla tych co nam kolony wbijali, szacun za wytrwałość itd. a te cholera wie co typu superadamo - które tylko zza płotu coś tam stękały to tylko
smiley_emoticons_irre.gif
. Gościu kto ty w ogóle jesteś? xD Chyba że też nam wbiłeś kolona na cudaka (i zabrałeś miasto ofc) to sorry. Ale jeżeli nie to na prawdę Tobie nie mam czego gratulować bo na plecach to się ślizgać każdy potrafi :) Mimo wszystko fajnie że w końcu koniec bo już się siedzieć nawet nie chciało :D Cieszmy się latem w końcu :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19851

Guest
JEŚLI KOLEGA MYŚLI, ŻE ZDOBYWANIE MIASTA NA CUDAKU PRZECIWNIKA TO TYLKO ZASŁUGA TEGO CO LECI KOLONEM, TO JEST W BŁĘDZIE. ZDOBYTE MIASTO OBSTAWIA CAŁY SOJUSZ. NIE RAZ , NIE DWA CAŁOŚĆ SOJA CZEKAŁA W POGOTOWIU DO PÓŹNEJ NOCY ŻEBY LECIEĆ ZE WSPARCIAMI. to gwoli wyjaśnienia. i nie umniejsza to zaciekłości i cierpliwości naszego Kosiarza. za to Mu wielki szacun.
 
Z wbijaniem na cudaka jest tak, że wybiera się ofiarę bądź wcześniej sprawdza aktywność wszystkich i wybiera najsłabsze ogniwo ;)
Zazwyczaj wbija się na cudaka w grupie graczy na start a później info dla reszty sojuszników :)
Puścić kolona to nie problem tylko sprawić by wszedł i sie utrzymał a do tego trzeba szczęścia, nieaktywnego delikwenta i zazwyczaj sporo deffa i birek chyba, że jakiś wariat gra na murku 25 i ma tylko paczkę deffa jako bunkier -_- za to po takiej akcji czuje się dużą satysfakcję
smiley_emoticons_irre4.gif
smiley_emoticons_kleeblatt2.gif
smiley_emoticons_viking.gif
 
PS. Przykro mi, że ktoś odebrał wam satysfakcję z wbicia na pozostałe trzy cudaki :/ gdybym miał jednego to już tak łatwo by nie było!!!
smiley_emoticons_ins-auge-stechen.gif
smiley_emoticons_mttao_schuetze.gif
 

DeletedUser23012

Guest
Jak to mawiają , uderz w stół a nożyce się odezwą
smiley_emoticons_lol.gif

Mimo wszystko dalej podtrzymuję moją wypowiedź.
Miłego dniaaaa
smiley_emoticons_winken4.gif
 

DeletedUser31079

Guest
Gratki to jedynie dla tych co nam kolony wbijali, szacun za wytrwałość itd. a te cholera wie co typu superadamo - które tylko zza płotu coś tam stękały to tylko
smiley_emoticons_irre.gif
. Gościu kto ty w ogóle jesteś? xD Chyba że też nam wbiłeś kolona na cudaka (i zabrałeś miasto ofc) to sorry. Ale jeżeli nie to na prawdę Tobie nie mam czego gratulować bo na plecach to się ślizgać każdy potrafi :) Mimo wszystko fajnie że w końcu koniec bo już się siedzieć nawet nie chciało :D Cieszmy się latem w końcu :)
Kto ja jestem pytasz? ;) Jestem tym graczem od którego za każdym napadem na wasze cuda wchodziło najwiecej wsparcia z naszego sojuszu :) Tak że podsumowując gratulacje moim sojusznikom za wbicie tych kolonów, ale gratulacje jeszcze większej ilości za utrzymanie ich. Ponieważ wbić kolona jest dość ciężko, ale utrzymanie go to znacznie wyższy poziom :)
 
Do góry