Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

moze jakas akcja dziewczyny? :)
szykujecie cos? :confused:
mowcie mi tu predko jak na spowiedzi :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Bez większych zmian ;) Najlepiej sam sprawdź.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Jeszcze troche poleniuchuje, jak cos wiecie gdzie mnie szukac :p Pozdro Wszystkim !
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Tzn?

//ciach// Ja nie krytykuję bez powodu :)

- - - Automatycznie połączono posty - - -

Ciekawe po co jest autocenzura, blokująca nawet nieobraźliwe słowa, skoro po wszystkim i tak przyjdzie ktoś i dochrzani się do już ocenzurowanego słowa.

Przerasta mnie poziom moderowania tego forum.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Hej
Całkiem fajnie :)) Kilka ciekawych miast padło naszym łupem :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

To super. :D Pozdrawiam nasz obóz, jak i obóz wroga. :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Hej
Całkiem fajnie :)) Kilka ciekawych miast padło naszym łupem :))
Tata nie wiem czy to aż taki powód do dumy. Nadal ta sama taktyka. Atak i przejęcie nieaktywnego lub mało aktywnego gracza. Nic do tego nie mam, przejęcia są, tylko czym się tu chwalić ?????
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Tata nie wiem czy to aż taki powód do dumy. Nadal ta sama taktyka. Atak i przejęcie nieaktywnego lub mało aktywnego gracza. Nic do tego nie mam, przejęcia są, tylko czym się tu chwalić ?????

Macie tak wielu nieaktywnych graczy, że trafić na aktywnego trudno. To oczywiście żart, ale akcja na ewaaa była planowana i chcieliśmy się go pozbyć z M55. To co zaplanowaliśmy , zrealizowaliśmy w 100%.

Btw. MtG- nieaktywny- ktoś ogarnia mu konto. Swowoj- podobnie, Gucio- to samo. Nie jesteśmy kapusiami i nie piszemy do supportu w tej sprawie, ale to przegięcie jest i tyle :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nie jesteśmy kapusiami*


*nie jesteśmy kapusiami, ale przez przypadek na forum zamieściliśmy listę nicków, które moderatorzy mogą ewentualnie zgłosić do supportu w celu sprawdzenia czy czasem nie ma złamanego regulaniu
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Oj Losiakus jak możesz takie rzeczy imputować naszym przeciwnikom. Przecież nieczyste zagrywki to nie w ich stylu ;).

Tata odpowiem Ci w ten sposób. Widzicie źdźbło w oku bliźniego, a nie dostrzegacie belki we własnym.
 
Do góry