Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
W hołdzie 'Ndrangheta,
sojuszowi który istniał tylko w głowach największych śmiałków.




=Alexander The Great=
RailGun
Biedronetka
PolishPrincess
Ammon Jero
Turek
Evelin77
Luzdelsur
Legreg
Manfredd
Azzael
Adriankiller
Iluzjonista
Stoner Raf
Tabby
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Podobno james cameron zbadał rów mariański :D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Heh
Sojusze n CHI te z czołówki to same masówki kto z was tam gra mam fajny sojusz mój nick w grze to ramzesaug
 
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Z tym się nie zgodzę.
Mój sojusz jest w czołówce i nie jest masówką,to samo można napisać o sojuszu Armageddon.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nie które sojusze to dziecinada(z czołówki)
Zakładają je osoby które twierdzą że mają takie zaje...doświadczenie w prowadzeniu sojuszy na innych światach a w rzczewistośći okazuje się inaczej...Żenada.
Czas na zmiany.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

He he tak mi się przypomniało jak założycielem RI z Ksi było 6-8 letnie dziecko, jaja jak berety :D Punktowo był chyba jednym z liderów świata, ale chwila moment i wyszło z szydło z worka :D
 

DeletedUser

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

pewnie chodzi o 9 urodziny "Wojownika Południa" czy jakoś tak... bo to o nim mowa ;-)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

ahh, a to już wi.. ...że co?
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Nie które sojusze to dziecinada(z czołówki)
Zakładają je osoby które twierdzą że mają takie zaje...doświadczenie w prowadzeniu sojuszy na innych światach a w rzczewistośći okazuje się inaczej...Żenada.
Czas na zmiany.
zapraszam glock, (WN;) my masówką nie jesteśmy, dziećmi chyba też nie zależy jak kto co rozumie, zresztą pisałem Ci o tym w grze
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Z tym się nie zgodzę.
Mój sojusz jest w czołówce i nie jest masówką,to samo można napisać o sojuszu Armageddon.
Armageddon też zbytnio się nie wyróżnia na tle innych sojuszy ciężko ocenić jaki sojusz będzie stawiać warunki zobaczymy po ochronce pewnie top1 i top2 sojusze rozlecą się w ciągu 2 tygodni przy takiej liczebności.
348lif8.jpg
 

DeletedUser12438

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

pewnie tak, dodałbym jeszcze top3
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Na ten temat jak na razie można jedynie spekulować. Osobiście byłem lub widziałem sojusze które na początku świata były masówkami a po 2-3 tygodniach przekształcały się w małe ale za to zgrane i aktywne grupy z którymi trzeba było się liczyć. To nie kwestia wielkości sojuszu lecz działania jego liderów się liczy. Jeżeli radni tych masówek będą potrafili przeprowadzić kapitalną selekcję która wyłoni tych najlepszych i stworzyć przede wszystkim zgraną ekipę to powstanie naprawdę konkretny sojusz. Równie dobrze mogą być to tylko wielkie skupiska farm. Wszystkiego dowiemy się już niebawem :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Za 2 dni konczy sie ochronka :)

Ciekawe kto mnie sfarmi :confused: :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

zapraszam glock, (WN;) my masówką nie jesteśmy, dziećmi chyba też nie zależy jak kto co rozumie, zresztą pisałem Ci o tym w grze
O proszę już znam twój nick na forum:D:D
Doszedłem do Adiego i u niego zostanę już do końca swoich dni na grepolis.
O ile moja wysepka mi na to pozwoli bo teraz mam wesoło ale dam radę jestem twardy:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Polish Ja cię mogę pofarmić heh

ale tak serio to daję 1-2 tyg i wyłonią się sojusze z doświadczeniem
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

polisz wszyscy farmią i to na każdym świecie
 
Do góry