Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

zbanowani: Yacu, Ares200, patrykk1998, kubislaw....cdn, Camorra powinna zmienić nazwę na AmberGold ;)
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Siemasz Skorpion3948 (Patryku o ile dobrze pamietam) xD
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

No dobra lamerzy którzy tak krzyczą tutaj dziś powróciłem zobaczymy czy ktoś choć jeden atak na mnie wykona. Badzian po tak długiej drodze zeszliśmy się szkoda, że kończysz mam nadzieję, że odwiodę Cię od tego a teraz zabawię się z tymi którzy potrafili coś ugrać jak byłem zablokowany. Daje wam miesiąc i podliczymy statystyki. Nie będę już tutaj wspominał o dzieciarni która robi za rzekomą administrację w supporcie polskim bo tutaj szkoda słów.. myślałem, że stanowiska obejmują osoby dorosłe jednak myliłem się gównażeria robi co chce a najśmieszniejsze jest to że nikt nie może im nic zrobić. Także życzę powodzenia kto się wyszalał podczas mojej blokady ten ma farta teraz lepiej bunkrujcie wiochy w mojej okolicy bo nie odpuszczę nikomu i nie chodzi tu o to czy ktoś jest dobrym graczem czy nie tylko o to że Ci gracze którzy mnie zaatakowali to sępy licząc na łatwe pkt i miasta to teraz ja się z wami zabawie cwaniaki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

To fakt, że suport daje ciała i działa tak jak by miał w tym interes by jak najdłużej na banie trzymać mi już rano powinni odblokować i zwlekają, z innymi graczami też tak było ale tylko o dziwo u Camorry... zapewne będą czekać do północy ale chyba trzeba napisać skarge na nich do głównego grepo bo tutaj w polskim zapewne nic się nie zdziała niech wiedzą jak to wszystko działa tutaj...
 

DeletedUser14121

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

O tyle dobrze się składa jak już wiesz Marcin moja siostra mieszka w niemczech. Dziś wykonam do niej telefon aby złożyła pozew do sądu i to nie są bajki tak się stanie naprawdę tylko zastanawia mnie jeden fakt co z tego wyniknie??
Czy z tego wszystkiego karą będzie zabranie dzieciom kredek lub flamastrów?? Mam taką cichą nadzieję, że jednak ktoś do tej kwestii podejdzie poważnie bo na to co się dzieje brak słów..
a teraz pytanie do administracjii i liczę na szczerą odpowiedź która wyjaśni całemu gronu graczy grepolis dlaczego jednej osobie ściągacie bana po 4 dniach blokady a innym nie zdejmujecie po upływie regulaminowego czasu co więcej przedłużacie blokadę o kolejny dzień???
Czy jest tutaj ktoś rozsądny kto będzie w stanie mi i wszystkim to wytłumaczyć???????
 

DeletedUser15578

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

To rzeczywiście bardzo dziwnie wygląda, jest jeszcze kilka innych tematów, które formalnie nazywane są przez suport błędami. Problem polega na tym, że na tych błędach jedni tracą, a inni zyskują. Zgłoszenia natomiast nic nie dają.
Pierwszym krokiem jest reklamacja, która powinna trafić do operatora na adres w Hamburgu i tu niestety trzeba wyczerpać wszystkie kroki prawne związane z reklamacją.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Grepolis ma mniej rozbudowaną bazę banów niż zwykłe serverownie zakładane przez Gimbusów (chodzi o servery popularnej strzelanki kończonej się strike) które odbanowują dokładnie po upływie określonego czasu, ciekawe dlaczego ludzie którzy mogli by to po prostu zautomatyzować wolą dokładać sobie pracę.

Sprawa śmierdzi z daleka i to tak że nawet koleś z katarem by to wyczuł, ciekawe ile adminów ma konta w hooligans i pomaga sobie w ten sposób z ludzmi niewygodnymi, wszyscy z Camorry którzy dostali bana zostaną odbanowani nie wcześniej niż o 23:50:00, jestem tego pewny i jeśli odbanują ich wcześniej przebiorę się za spider-mana i będę latał po mieście a filmik zapodam wszędzie.

szef podsyłał wsparcia o 00:55 czyli chyba miałem racje :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15537

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

...ale nudy w tym bananowym raju...:) a miało być tak pięknie...;/:cool:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Rbh poczyna sobie coraz śmielej, po wczorajszej seri ataków (aż 4!) odrazu wysyłają wsparcie żeby dotarło po 12h :)
Oby tak dalej ! W końcu jestem na froncie i mogę sobie pozwolić na deffa a nie tylko off, pozdrawiam gracza gucio825.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Rbh poczyna sobie coraz śmielej, po wczorajszej seri ataków (aż 4!) odrazu wysyłają wsparcie żeby dotarło po 12h :)
Oby tak dalej ! W końcu jestem na froncie i mogę sobie pozwolić na deffa a nie tylko off, pozdrawiam gracza gucio825.
pewnosc siebie nas czasem gubi :p hehe
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

hehehheheh a co do adminow tez mam pretensje ale to inna bajka
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Możesz nam opowiedzieć tą swoją bajkę xD
 

DeletedUser15508

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Mam pytanko, pomoże ktoś?

Chodzi o podbój miasta. Jeśli chcę podbić miasto w nowym systemie podboju i w mieście A mam zbadanego kolona i podburzanie, lecz wychodzi tak, że nie mogę wysłac kolona z tego miasta, a sam bunt. Czy kolona można wysłać z miasta B podczas kiedy już bunt właściwy sie rozpocznie, jeśli w mieście B nie ma zbadanego podboju, a sam kolon?

Pozdrawiam i liczę na odpowiedź
londi ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Można ;) Wbijasz bunt, a kolon może iść z dowolnego innego Twojego miasta.
 
Do góry