Sytuacja na świecie Chi

  • Rozpoczynający wątek Azzael
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser17885

Guest
Odp: Sytuacja na świecie Chi

Po co otwierać w sumie na nowo świat? Powstają nowe, na nowych też można grać...
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Chi powoli przechodzi do historii, dwa lata przeleciały. Na tym świecie było kilku wielkich graczy. Pydyntyn jest na pewno największą indywidualnością i musi wygrać ten plebiscyt , ale chciałem jeszcze złożyć swoje uszanowanie Locji Szatanowi za jego zaangażowanie i poświecenie dla sojuszu i Bigoosowi za skuteczność oraz wszystkim moim kamratom (trudno wymieniać ich wszystkich z nazwy, choć zasłużyli na to), którzy przyczynili się do zwycięstwa. Chciałbym także pokłonić się przeciwnikom na tym świecie. Od początku do końca walczą i wielki szacunek im składam za taka postawę. Będę zaszczycony, jeśli kiedyś spotkamy się przy okazji innego świata.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Gamma321 uszanowanie Bigossowi za skuteczność w czym ??? Ja pomimo iż świat się kończy i nagrody rozdane ,dalej jestem ciekawa tej skuteczności ,bo wielu z camorry żadnego raportu nie widziało :)))
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Gamma321 uszanowanie Bigossowi za skuteczność w czym ??? Ja pomimo iż świat się kończy i nagrody rozdane ,dalej jestem ciekawa tej skuteczności ,bo wielu z camorry żadnego raportu nie widziało :)))

Trudno na ogólnym forum odpowiadać na pytania od graczy, których już nie ma pośród grających. Ja wiem, że miał co najmniej tylu wrogów, co przyjaciół. Jak chcesz wiedzieć, co miałem na myśli, to napisz mi na pw. Na pewno odpowiem:)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Zadałam Pytanie na forum ,bo stwierdzenie było na forum :) Zawsze możesz mi odpowiedzieć na pw. i dalszą konwersację możemy tam przeprowadzić ,aczkolwiek fajnie by było ustosunkować się do wypowiedzi :)
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser19286

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Zadałam Pytanie na forum ,bo stwierdzenie było na forum :) Zawsze możesz mi odpowiedzieć na pw. i dalszą konwersację możemy tam przeprowadzić ,aczkolwiek fajnie by było ustosunkować się do wypowiedzi :)
Pozdrawiam :)

Niepotrzebnie prowokujesz, niepotrzebną dyskusje na ogólnym forum. Możesz kogoś nie lubić, nie wnikam, może masz jakieś powody, natomiast nie jest to miejsce, żeby kogoś dyskredytować. Napisz na priva do mnie o co Ci chodzi, jestem do dyspozycji i "nie odwracaj kota ogonem". Nie ma Ciebie wśród grających na Chi (a koronę zapewne masz, także dzięki Bigoosowi) i dlatego Twoje opinie nie są już dla nas (tych co pozostali) jakoś bardzo ważne.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Wiesz dobrze że nie mam korony i nigdy mi na niej nie zależało ,dla mnie nagrodą było grać w fajnej i miłej atmosferze. Zrezygnowałam jak już ta walka o koronę zrobiła się niesmaczna ,ale to nieistne :)

Wspomniałeś o skuteczności Bigossa ,domniemam w wygraniu CHI ,więc pytam :)Jeśli uzyskam odpowiedź na priv, poproszę :))
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

To raporty są miarą skuteczności ?..... Zamierzony cel został osiągnięty i kropka :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

I tak po niemal 2 latach gry na serwerze nadchodzi kres tego świata , jest co rozpamiętywać ciekawy serwer sporo się działo . Zostało 26 dni do zamknięcia długo wyczekiwany...... koniec .
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

tak chi i jego gracze idą w strone światła w tunelu było zaje fajnie :))))i bardzo wyrównany serwer dobra gra ......
 

DeletedUser17086

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Buahahaha skuteczność kapusty (Bigossa) ale mnie rozbawiłeś gamma :)
<ciach> ahahahah padłem
pozdro i dozobaczenia

Proszę nie używać wulgaryzmów
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

W imieniu mego sojuszu dziękuję wszystkim za wspólną grę miałem masa pierdyknąć ale gdzieś linka kurczaczki ( chociaż końcówkę tego słowa dał bym wa i troszkę przekształcił lecz suport znów będzie miałczał )zgubiłem do takich rzeczy. Ma osoba może zrażać i irytować więc proszę by nie patrzeć się na sojusz który założyłem przez pryzmat mój , tu naprawdę wielu wspaniałych ludzi grało tak jak i we wrogim obozie , wielu miałem zaszczyt poznać. Wszyscy co dotrwali do końca bez względu na kolor jesteście wielcy. Jeszcze raz dziękuję za dwa lata wspaniałej zabawy i poprzez szacunek kłaniam się wszystkim do stóp, zaszczytem dla mnie było Was poznać. Za wszystko dziękuję
 

DeletedUser16352

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

Chciałem podziękować wszystkim graczom ,z obydwu stron barykady,dzięki WAM wszystkim dowiedziałem się co to jest Grepolis i gra strategiczna.
Różnie bywało na tym świecie ale tylko dzięki temu że mogłem poznać tak znamienite grono ludzi ta gra miała sens !
Dziękuję bardzo wszystkim za wspólnie spędzony czas na świecie CHI
 

DeletedUser18469

Guest
Odp: Gracz Roku 2013- Chi

czekamy końca zymakaja nas :)dzięki za zabawe siemka
 
Do góry