Sytuacja na świecie Cytera

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser15806

Guest
Nie wiem, czy ogarniają wszyscy, ale na grepo są pewne obozy.
Różne naprawdę. Zdradzając jeden znaczący sojusz przystępuje się do innego obozu.
Już na zawsze. Bo nikt z ze zdradzonego obozu takiej osoby nie chce.

I tak niektórzy już zostaną zaszufladkowani - nigdy nie zagrają ze znaczącymi sojuszami.
Mówię o tych co porzucili swój soj i przeszli do innego. Ale ok, inne sojusze też są fajne.

No cóż, bawcie się dobrze :)
Troche Sisi przesadzasz. Jesli oczywiscie masz na mysli graczy ktorzy przeszli do nas. Juz pisalem, ze macie w szeregach graczy ktorzy gdybym wczesniej mogl sie zdeklarowac to graliby u nas od poczatku. Teraz gdy okazalo sie ze moge to przechodza. Jest ich jeszcze kilkunastu. Z tym, ze wiekszosc przyszla tylko pohandlowac i pomimo , ze sa u Was to beda raczej konczyc gre.
 

DeletedUser4218

Guest
Grzesiu dobrze wiesz jak działa grepo.
Ty nigdy (jeśli dobrze pamiętam) nie zmieniałeś stron.
Ale jeśli inni zmieniają w trakcie poważnej rozgrywki,
to już inna sprawa.

Nie masz co bronić "swoich", bo już są straceni.
Na tym świecie może i wygracie, ale wiesz, że na każdym innym bez Ciebie nie będą się liczyć?
Wziąłeś ich, więc weź odpowiedzialność na dalsze światy, bo pewnie ten nie jest dla nich ostatni.
A jeśli już nie chcesz grać, to skazujesz ich na poniewierkę w mniejszych sojuszach.
Zdajesz sobie z tego sprawę? Nikt nie chce ludzi co zmieniają sojusz od tak.
Jesteś za nich odpowiedzialny już do końca. Czy chcesz grac czy nie.
 

DeletedUser13253

Guest
Widze ze lubisz mowic innym co maja robic.. Skrzywienie zawodowe eSBeckiego oficera?

W odniesieniu do twoich wypowiedzi podeprę się Markiem Twainem: "Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

Nie wiem, czy ogarniają wszyscy, ale na grepo są pewne obozy.
Różne naprawdę. Zdradzając jeden znaczący sojusz przystępuje się do innego obozu.
Już na zawsze. Bo nikt z ze zdradzonego obozu takiej osoby nie chce.
I tak niektórzy już zostaną zaszufladkowani - nigdy nie zagrają ze znaczącymi sojuszami.
Mówię o tych co porzucili swój soj i przeszli do innego. Ale ok, inne sojusze też są fajne.
No cóż, bawcie się dobrze :)

bla bla bla, kum kum kum,
Mój urok osobisty jest tak nietuzinkowy, że przyciąga mnóstwo ludzi. Inteligencja i erudycja mężczyzn, zgrabne pośladki i Aston Martin - kobiety. Przekonasz się sama już jutro.

Kamilku grasz tutaj? Czy tylko lajkujesz? Tłuścioszku, baryłeczko, pokaż się, gdzie jesteś?
Gruby na bramkę!

Nawiązując do dzisiejszego dnia. Można go uznać za średnio dobry. 30k PW to wynik w miarę. Jest z czego pochody robić. Ktoś chce w piątek na solo? 1 na 1 od 6 do 23. Czekam na chętnych.
 

DeletedUser15806

Guest
Mysle, Sisi, ze przemawia przez Ciebie urazona duma, ze ktos sie osmielil odejsc od Smokow. Jak taki Slaox odszedl do Was z PIRATOW , z ktorymi walczyliscie to wszystko jest Ok. Oj , Sisi, to gra. I w niej czasami decyduja sympatie jak w przypadku moich graczy, a czasami kalkulacja.
 

DeletedUser27944

Guest
Siedzę głupi i czekam bo kolona wysłałem na szaraka zamiast spać - i tak siedzę z jednym okiem i czytam - i zaczynam twierdzić że od Smoków nie ma forumowych celebrytów. Nawet nie ma z kim się kłócić
 
A wie ktos jak wygladaja te koalicje bo ja nic nie wiem kompletnie, kto na kogo itp.
Przeciez sie opisuje sytuacje tu, badz ktos czlowiekiem i zdradz tajemnice.
 

DeletedUser4218

Guest
Pandy są beeee bo przyjmują graczy z innych sojuszy, Smoki robiąc to samo są cacy. W ogóle znajdzie się ktoś, kto w życiu sojuszu nie zmienił? Większość z nas, czyli praktycznie wszyscy jesteśmy skazani na "poniewierkę". Nikt za mnie odpowiedzialności brać nie musi, jestem już dorosłą dziewczynką, i sama za siebie decyduję, jak i potrafię ponosić konsekwencje własnych czynów.
Miłej i spokojnej nocy zyczę

Ale to jakaś Wasza interpretacja. Kto powiedział, że jesteście bee przyjmując innych?
Pominęłam jakiś wpis na forum. To przepraszam ;/

Mysle, Sisi, ze przemawia przez Ciebie urazona duma, ze ktos sie osmielil odejsc od Smokow. Jak taki Slaox odszedl do Was z PIRATOW , z ktorymi walczyliscie to wszystko jest Ok. Oj , Sisi, to gra. I w niej czasami decyduja sympatie jak w przypadku moich graczy, a czasami kalkulacja.

Jaka duma? Grzesiu?

Co innego przejścia z sojuszu, który się sypie, co innego przejścia z sojuszu, który jest ok.
Nie czujesz tego?
Ja nie neguję przejście innych do Was, ale sam wiesz, że jak ktoś przejdzie na Twoją stronę,
na tej już zostaje? Teraz jesteś odpowiedzialny za tych graczy, pociągnij to przez ten świat,
gdzie się bawisz i przez następne :)

Czujesz o co mi chodzi, czy nie bardzo?
 

DeletedUser27944

Guest
Czeski film
Do kogo nie napiszę to mówię że nic nie wiedzą, albo dobrze umieją kłamać, albo ta cała koalicja jest tylko fantazją Smoków
 

DeletedUser29990

Guest
Myślę że gmart coś powalczy i to nie będzie wygrana "bez walki"dla smoków. Jest dużo sojuszy na innych morzach typu: =MTS=, Za Chwilę i ich drugi sojusz Trochę później, Emeryci, Syndykat którzy na pewno będą walczyć i tak łatwo się nie poddadzą.
 

DeletedUser4218

Guest
Czeski film
Do kogo nie napiszę to mówię że nic nie wiedzą, albo dobrze umieją kłamać, albo ta cała koalicja jest tylko fantazją Smoków

No zapewne.

Teraz już pewnie mniejsza, ale co tam.
Smoki kłamią i są złe i niedobre i w ogóle.
Wy jesteście super dobrzy :)
 

DeletedUser27944

Guest
Nic takiego nie pisałem
Nadal czekam na tą koalicję - nawet pomniejszoną
Sisi masz kiełbie we łbie czy podasz skład owej koalicji? Bo się ludzie zaczynają śmiać...
 

DeletedUser30547

Guest
Z haszka bylby nawet pozytek, gdyby usunac ostatnia sylabe.
Ale ja jestem ladna.
 

DeletedUser24703

Guest
Co innego przejścia z sojuszu, który się sypie, co innego przejścia z sojuszu, który jest ok.
Najwidoczniej u was się też sypie, skoro taki lament na forum podnosisz. To przechodzą na legalu :). Trzymaj fason, zakręć loki i udowodnij, że gracze popełnili błąd. Udowadniaj na frocie nie na forum. A tak w ogóle to lepiej pozbyć się balastu wcześniej niż później. Grzesiowi i tak baterie skończą się za 2 miesiące i pozostanie aktywny wyłącznie na forum, a kolorystyka składu tego sojuszu nie wróży pomyślnej przyszłości.
 

DeletedUser4218

Guest
Najwidoczniej u was się też sypie, skoro taki lament na forum podnosisz. To przechodzą na legalu :). Trzymaj fason, zakręć loki i udowodnij, że gracze popełnili błąd. Udowadniaj na frocie nie na forum. A tak w ogóle to lepiej pozbyć się balastu wcześniej niż później. Grzesiowi i tak baterie skończą się za 2 miesiące i pozostanie aktywny wyłącznie na forum, a kolorystyka składu tego sojuszu nie wróży pomyślnej przyszłości.

W sumie racja. Poniosło mnie.
Już się zamykam i spadam pobudować wojo :)
 

DeletedUser3480

Guest
nie ważne czy sojusz sie sypie czy nie uciekaja tylko szczury do innego tym bardziej jak sie sypie to trzeba zostac i walczyc.
a przeskakiwanie z sojuszu do sojuszu gdzie bedzie mi lepiej w danej sytuacji to nic dobrego.
 

DeletedUser15806

Guest
nie ważne czy sojusz sie sypie czy nie uciekaja tylko szczury do innego tym bardziej jak sie sypie to trzeba zostac i walczyc.
a przeskakiwanie z sojuszu do sojuszu gdzie bedzie mi lepiej w danej sytuacji to nic dobrego.
Tu taki przypadek nie zachodzi. Powodem zmiany nie jest sytuacja sojuszy.
 
Do góry