1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Cytera

Dyskusja w 'Cytera' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 6. Gru 2017.

1. wujo6

wujo6

czy był najlepszy nie wiem napewno bardzo dobry .Charakter jak mówisz jest wazny najbardziej ale jak masz Charakter i złoto to nie raz cofniesz sie dwa morza po beckach i zrobisz kontrę z tym że samo złoto ci nic nie da trza miec charakter po takim łomocie :)kto był widział wie .Nikogo tu nie chwale ale ogólnie mówi sie złotnik pogra miesiąc dwa i finisz jak mówiśz tak czesto jest ale dziadkowi charakteru nie odmówie jesli ty tak to jestes twardziel na grepo

2. dehonore

dehonore

Powtórzę: wpis nie był moją opinią o Dziadku (chyba, że koncentrujesz się tylko na cytowanym fragm. - to błąd) . Wszedłem tylko w tempo, aby opisać dominującą tendencję... Nie narzucam się z tym :). Natomiast ja aby ocenić gracza, kieruję się kluczem (o którym w poprzednim poście) wspomniałem. Łatwiej mi jest gdy z ,,bliska" obserwuję jak Kto reaguje na ,,bęcki" (gdy nie mam takiej okazji - ocena jest powierzchowna), niż jak bryluje na forum, czy w statystykach. Domyślam się chyba o jakich ,,bęckach" piszesz, znam też kilka podobnych syt. i zawsze z dużym uznaniem na to patrzyłem.

ŚpiochuxD i Sisi lubią to.
  3. manfred

manfred

eee i tak dobrze ci(wam) idzie jak na to wypalenie
    tym bardziej ze wszedles zobaczyc do krokodyla na chwile :)

Sisi lubi to.
  4. gmkgmk

gmkgmk

Ja odnioslem sie do wypowiedzi Manka , ze na nas podjudza bo najgorsi sa zawsze Ci najlepsi. Mnie do najlepszych teraz juz wiele brakuje. Nawet zlota poza doradcami nie uzywam. Juz sie po prostu tak nie chce jak kiedys. A najlepsi teraz to tacy ktorzy przy ogromie czasu, posiadaja juz calkiem spore doswiadczenie i moga sporo za gre zaplacic. Tak , to jest normalna oplata, zawsze to powtarzalem. To jak sklep ze sprzetem sportowym. Kupisz lepsze narty to szybciej pojedziesz. I nie ma co na zlotnikow narzekac . Tu jest pod tym wzgledem jak w zyciu. Ci ktorzy lubia ostra jazde inwestuja w lepszy sprzet. Inni nie. No i oczywiscie sa tez tacy ktorzy by chcieli szybciej pojezdzic ale ich na to nie stac. Ot, zycie. A ono sprawiedliwe nigdy nie jest.

Człowiek z Lodu lubi to.
  5. Człowiek z Lodu

Człowiek z Lodu

Odwieczny grepowy problem – definicja najlepszego..., można się pogubić. Jest taka? A jeśli tak, to kto według definicji zasługuje na miano najlepszego?

1.Czy to ten, co dla zabawy lub odreagowania frustracji z reala zainwestuje pół wypłaty w złoto i leje wszystkich na około..... przez miesiąc może dwa?

2. Czy ten, który korzysta w umiarkowany sposób ze złota, ale wiedzą i umiejętnościami potrafi ograniczyć przewagę mega złotnika?

3. Czy ten, który ma dużo więcej czasu (czas obok złotka jest równie istotny jak wiadomo) oraz wiedzę i korzysta umiejętnie z tego dobrodziejstwa nadrabiając braki w złotku?

4. Czy może ten, który świetnie się sprawdza jako organizator sojuszu, dyplomata – strateg, a do rankingów osobistych podchodzi na luzie?

5. A może ten, co wygrał konkurs popularności i oprócz niezłej gry został graczem roku?

6. Czy w końcu ten co ma trylion odznaczeń z wygranych światów, ale nie zaistniał na forum czy w rankingach, ale zawsze gra do końca?

Znajdzie się taki co łączy wszystkie cechy?

Według mnie nie da się określić definicji ubranej w sztywne granice, bo każdy inaczej postrzega sukces w tej zabawie. Trzeba ustalić czy n a j l e p s z y wchodzi na miesiąc – dwa czy gra do końca? Wiadomo później to:

nuda, dzieci, szkoła, żona, „brak czasu”, ale na każdym świecie zaczyna i na forum produkuje się codziennie.

Łatwiej chyba dokonać wyboru w podziale na kategorie.

Bez wątpienia bardzo dobry gracz musi posiadać wiedzę i umiejętnie z niej korzystać, ale przede wszystkim musi dysponować c z a s e m i z ł o t e m (chociaż na umiarkowane wydatki). Niestety bez złotka (a przynajmniej bez premki) i czasu sama wiedza nie wystarczy, żeby skutecznie powalczyć na froncie ze złotnikami, którzy wiedzę i czas mają.

A ostatecznie...., chyba do grona najlepszych należą Ci, którzy potrafili zorganizować sojusz tak, że ekipa składa się z graczy każdej kategorii i udowodnili to na kilku światach sięgając po dublet.

neon3 lubi to.
  6. gmkgmk

gmkgmk

A do tego kazda ocena jest zawsze troche subiektywna. Np dla mnie najlepszy jest Dex. Nigdy nie gralem ani z ani przeciw lepszemu graczowi. I nikt mnie nie przekona , ze jest inaczej. Nawet on:)
    ps. Kiedys nawet Maniek wyrazal sie o nim z duzym uznaniem. Manius, a Ty wiesz, ze Aladyn z forum i Energiser z gry na Naksos to Dex ?:)

7. manfred

manfred

ojjj ja juz nie pamietam noksos niestety albo stety

co do pro gracza a czy jakis pro chce byc rozpoznawalny jak gracz pro? przeciez to same problemy

jedna cecha gracza mi sie podoba ktora bym przypiął do gracza pro - jest niebezpieczy jak jest na szczycie to wiadomoale jak go niewykoncxymy jak jest na dnie to sie podniesie i znowu bedzie niebezpieczny. Mozesz go bic bardzo mocno a on nie zrezygnuje. Czym mocniej go bedziemy bic tym mocniej odda

swoja droga to nie wiem co lepsze wygrac czy przegrac

8. Człowiek z Lodu

Człowiek z Lodu

Fakt charakter i serce do gry trzeba mieć, inaczej góry złota nie pomogą w trudnych chwilach.

9. wujo6

wujo6

manfred ty mówisz o tuchajbeju czy grzesiu jesli chodzi o charakter :)obaj bardzo mocni goscie :)choc gdzie nie gram nikt tuchjbeja nie zna troche to mnie dziwi ale fakt nick miał krótko

10. SzalonyAhmed

SzalonyAhmed

Wszyscy tak tutaj o pro, kto najlepszy itd... ehhh a ja powiem tak... teraz ciężko mówić o najlepszych i jakkolwiek ich określić, gra tu tylu już doświadczonych graczy i ogarniętych że w każdym lepszym sojuszu znajdzie się jakiś pro który na jakimś tam świecie obrósł legendą bo grał w topce świata... dziś nie da się ukryć że podstawą by być na szczycie świata trzeba i to mocno zainwestować.. Do tego dodajmy sporą rzeszę wypalonych gwiazd grepo które osiągnęły już tyle że im się nie chce, ale jakoś nie umieją sobie odpuścić jeszcze gry ;) Jeśli tak wspominacie najlepszych z dawnych lat to dla mnie niewątpliwie zaliczają się do nich Kulski i MajaTheBee z Theta, bez złota, eventów, bonusów robili w grze co chcieli i kosili kogo chcieli i jak chcieli :) RailGun- niejako pierwowzór Haszka (tak, tak, milord wcale nie jest taki orginalny jakby się wydawało ;)) i jego BrygadaRR z Mirajane, Bieronkiem i BiegnącymZaŚlimakiem - mała ekipa, jeszcze mniejsza jak tutaj Pandy a robiła w swoich okolicach niezły dym ;)

A dziś, to masa mocno doświadczonych, starych wyjadaczy z kilkoma nowymi twarzami, z dostępem do premki, która nie wiedząc co robić w grze, bo w końcu osiągnęła już wszystko, próbuje sobie udowodnić kto ma większego prześcigając się w eventach, złoceniu, biciu statystyk i podkradaniu sobie graczy :) Ale w sumie gdyby nie to, to to forum i ta gra przestała by mieć sens, a Inno by splajtowało ;)

11. manfred

manfred

Nie nie pisałem personalnie o nikim konkretnym aby przypadkiem kogoś nie urazić lub nie docenić. Choć grałem z wieloma dobrymi graczami i przeciw wielu.

ps. szalony pamiętam brygadre RR z joty tam się z nimi pierwszy raz starłem.

12. gretsky

gretsky

tuchajbeja nikt nie widział od czasów koryntu i chyba dawno nie gra, szalał wtedy starcie, wyprzedzał wszystkich o dwie długości, dopóki nie stracił pierwszego miasta na rzecz sojuszu symachia spartańska, w którym miałem przyjemność grać, zdaje się że miasto zabrał mu Levent211 lub Padrino, Tuchaj napisał w swoim profilu wtedy swoiste usprawiedliwienie że był na myjni samochodowej i nie miał jak reagować, na drugi dzień stracił 3-4 miasta i chyba walnął szaraki wtedy
    Pamiętam fajną rozmowę Tuchaja z Pichem na forum sojuszowym na CHI na temat kasy grze, ale i ogólnie kasy, nie tylko w grze ( cytat będzie z pamięci )
    Tuchaj do Picha:
    - bez kasy to nawet żony przy sobie nie utrzymasz bo ci się puści
    Pich do Tuchaja:
    - gdyby każdy myślał tak jak to dziś siedzielibyśmy na drzewach jedząc banany a Edison nigdy nie wynalazł by żarówki

13. xCasanti

xCasanti

Z tego co pamiętam wszystko się zgadza tylko to chyba nie były szaraki a po prostu Tuchaj zniknął i tyle go widziano. A miasta zebrała Symmachia a Legion X się powoli rozpadł

14. Człowiek z Lodu

Człowiek z Lodu

To był gracz, który wiedział jak zainwestować dobrze złoto i potrafił dzięki kasie zrobić różnicę. W pojedynkę terroryzował całe sojusze :), ale łatwo kończył grę. Mogę się mylić bo już tyle czasu minęło, ale w podobny sposób skończył na CHI czy Sigmie. Wniosek taki, że charakteru brakowało. Są też tacy co twierdzą, że te jego odejścia to "przymusowe wakacje" fundowane przez INNO.

Ostatnio edytowane: 10. Sty 2018
  15. wujo6

wujo6

gretsky a ty grałes w camorra?

16. gmkgmk

gmkgmk

A tu co taka cisza ? Wszyscy na tej durnej grepoolimpiadzie ?

17. gretsky

gretsky

Tu się już nikt nie wypowiada od kiedy pan haszek z wielkiego wodzireja tego tego forum został sprowadzony do parteru przez gracza, który zna się na winach, okazało się wtedy że pan haszek pije jakieś jabole z rocznika 1989 bo to był najgorszy rok w historii tej winnicy

18. Sisi

Sisi

Czekamy na posty boskiego Haszka.
    Może jakiegoś masa znów dostaniemy typu: "Smoki, Sroki i inne Odwłoki"?

A co do durnej grepoolimpiady, to nie taka durna.
    +20% do obrony się ma :)

19. gmkgmk

gmkgmk

W takich eventach wychodzi gdzie najwiecej zlotnikow jest . My bylismy na 4 miejscu. Ale mam nadzieje , ze w kolejnej konkurencji nasi nie beda tak sie cipic ze zlotkiem :)

20. Dex Aligator

Dex Aligator

Gracze pro zwyczajnie mają prze...chlastane. Koniec - długo nad tym myślałem ;-)

Do góry