1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Cytera

Dyskusja w 'Cytera' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 6. Gru 2017.

1. *El Gato*

*El Gato*

Są za słabi :p:D

woda2003 lubi to.
  2. *El Gato*

*El Gato*

Było dużo małych sojuszy, bardzo dobrze zorganizowanych i grających agresywnie. Przez to, że było mało graczy ale doświadczonych, agresywnych i z dużym zapasem czasu takie większe sojusze po prostu zbierały łomot. Im większy sojusz tym większe prawdopodobieństwo słabszych ogniw które szybko są eliminowane. Ja osobiście wolałem grać w sojuszu 15-30 osobowym gdzie wszystkich znałem i na każdego można było liczyć w 200 %.

ŚpiochuxD lubi to.
  3. linuxx

linuxx

El Gato, najlepszym graczem byl Bobek Nierobek, nawet jak nic nie robil, to nie robil za trzech.
    Tego adasko , guzitso, manfreda i kowalika nie kojarze, grales gdzies z nimi, bo po odznace widze, ze jestes odznaczony.
    A oni jedli slone paluszki podczas gry?

woda2003 lubi to.
  4. gmkgmk

gmkgmk

Tu sie z Toba nie zgodze. Wiekszosc obecnych zlotnikow, nie mowie o meteorach, to gracze ktorzy ten etap tez przeszli. I wtedy byli no-life. A teraz sie postarzeli, klikac sie nie chce. Apki powlaczali i skracaja by oszczedzic sobie czas w realnym zyciu. A ciagle moc sie bawic jak dzieci :)

5. MG34

MG34

Jaki temad [​IMG]
    A już myślałem, że tak się mocno tu dzieje a to tylko emerytom i rencistom się nudzi i na wspominki zebrało [​IMG]

A tak serio temat rozmowy fajny - załóżcie w Dyskusjach taki wątek - Aleja Sław albo Wspomnień Czar. Szkoda, żeby się to zgubiło w spamie światowym.
    Ja już sobie ponotowałem co ważniejsze nicki i nazwy sojuszy. Będzie wiadomo podłogę wycierać na nowym świecie [​IMG]

6. manfred

manfred

:) no to wiele wyjasnia

7. wraithsc2

wraithsc2

Piszesz o ocenzurowanych którzy zapłacili komuś żeby rozwiązał przeciwny sojusz który już miał wygraną w kieszeni po to żeby wygrać swiat? No jest co wspominać ekipa która stanowiła o sile danego świata dobre sobie^^

8. SzalonyAhmed

SzalonyAhmed

Boziu ile to ja już teorii słyszałem na ten temat, włamali się na konto, mieli wtykę, założyciel grał pod nich, mieli kogoś w supporcie, teraz że zapłaciliśmy komuś za rozwiązanie sojuszu :p Tiaa przekupiliśmy założyciela bananami i świecidełkami :p Albo nie, wiem :p Wynajęliśmy do tego celu hakerów z Anonimous :p

A tak na poważnie, jeśli nie wiesz co się w tedy działo to nie gadaj głupot, a jeśli wiesz, to po co wymyślasz niestworzone historie ? BoS odstawiło nas, bo załatwili dla całej czołówki naszego sojuszu bany za nazwę sojuszu, 48h dodatkowego czasu na budowy cudów to było naprawdę sporo, byliśmy pogodzeni z tym że przegramy, bo w nieuczciwy sposób ktoś nas wyeliminował z gry... i na ostatniej prostej nagle okazało się że wam założyciel sojusz rozwiązał... podobno ktoś się mu na konto włamał jak było potem słychać w komentarzach na FO i wina spadła na nas, bo to wykorzystaliśmy... ale niestety nie miałem tak zdolnych hakerów w ekipie, by mogli zrobić takie cuda, inaczej o wiele wcześniej byśmy to wykorzystali bez takiej zabawy w kotka i myszkę... No ale wiadomo, jak się traci cuda w taki sposób to zawsze potem pozostaje rozgoryczenie....

A tak, Ocenzurowani stanowili o sile tego świata, obok BoS byliśmy najsilniejszą ekipą, i tak, laliśmy tam kogo chcieliśmy, dużo wcześniej przed fuzją ze Żniwiarzami ;) No ale cóż, jak komuś żal ekhm ściska to i mu przyznanie racji przez gardło nie przejdzie ;)

Ostatnio edytowane: 13. Sty 2018
  9. woda2003

woda2003

No Adaśko Ty tam jeszcze w kronice jesteś. :) Jak Chcieliście zobaczyć walkę to Na Oroposie była Kronika vs reszta swiata. Część tego składu gra na Tebach. Kronika to na razie Jedyny duży Soj gdzie aktywność jest 200%
    [​IMG][​IMG][​IMG] padłem . Czy El Gato grał kiedys razem z Adaśko? [​IMG] Jak to 1dna i ta sama osoba [​IMG]

10. linuxx

linuxx

To nie pisz tu, bo wiesz, dziabna go za multi. Myslalem, ze El gato to Wegier polskiego pochodzenia, nie wiem dlaczego, ale tka na zdjeciu wyglada.

11. *El Gato*

*El Gato*

Ja z Tobą też nie. Znam dużo złotników i do dziś nie potrafią idealnych cofek robić czy synchro. Oczywiście może kiedyś dojdą do takiej wprawy w tym jak w złoceniu.

Mogę pisać bo nie mam innego konta na forum.

Nie każdy to wie, na tym nicku grałem tylko na Kalidonie. ;P
    Co do Kroniki to grałem z nimi 2 serwery, wcześniej grałem zawsze przeciwko i jak dla mnie to był najlepszy sojusz na starym systemie. Oropos jest w fazie zamknięcia.

Ostatnio edytowane: 14. Sty 2018
  12. gmkgmk

gmkgmk

To jakies meteory ze starego systemu chyba. Starzy zlotnicy na starym juz nie graja bo ich dawno znudzil :)

13. woda2003

woda2003

Powiedz to loży seniorów, Rzesziemu i Madmartexowi, kot feliks ( doktor strange) też złocił . Masz jeszcze Adka i Andzikową. I nie zapominajmy O bogusiu
    Na oroposie także. Ale nie kazdy musi to wiedzieć :p Teraz to wiele osób zmienia nicki( nowe konta) i tylko Ci co razem z nimi grali , albo słuchają opowiadań na TS to wiedzą kto jest kto

14. linuxx

linuxx

Pogubilem sie El gato, to jak ty jestes adasko, to kim w koncu jest ten adasko?
    Piszesz o adasko, a potem mowisz, ze jestes adasko. A ten adasko jest Czechem? Jak poprzestawiac literki i ujac - a - to wychodzi skoda.
    Pewnie jakis kierowca. Skomplikowae to forum, nie wiadomo kto kim jest i o kim mowa.
    A kolega gmkgmk, ma fabryke gumek?

Big Kamil lubi to.
  15. xCasanti

xCasanti

Czasami się zastanawiam czy niektórzy piszą dla beki czy serio są tak nie ogarnięci xD

georrge i ŚpiochuxD lubią to.
  16. *El Gato*

*El Gato*

Na Oroposie na głównym koncie
    https://wiki.pl.grepolis.com/wiki/Oropos

17. *El Gato*

*El Gato*

Dla beki :p

18. gretsky

gretsky

towarzystwo wzajemnej adoracji czyli kółko różańcowe dokładnie wie kto pod jakim nickiem grał na jakim świecie, że zawsze na początku wszyscy grają przeciwko wszystkim, ale na końcu w grupie kolegów i koleżanych z innych światów spotykają się w zwycięskim sojuszu
    ale wchodzi nowy gracz i nie wie, nie ma w tym niczego dziwnego ani żadnej beki

Ostatnio edytowane: 15. Sty 2018
  19. Dex Aligator

Dex Aligator

Ja pierniczę... Kotek ma zakładki na różowo! hehe :D
    Dyskusja o pro graczach zawęża się do popularności i "lubienia", a nie konkretnych zaletach. Dlatego nie chce mi się nawet pisać...

20. Hini

Hini

Ten nowy jest w lepszej sytuacji, bo coś go może zaskoczyć:)

Do góry