1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Cytera

Dyskusja w 'Cytera' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 6. Gru 2017.

1. gretsky

gretsky

ten nowy czerpie z tej gry przyjemność porównywalną z tą, którą czerpali ci starzy 7-8 lat temu, i której pozbawili się sami na swoje własne życzenie, bo lepiej grać od startu z ekypą, palikować skałki a potem nikt nam nie podskoczy, a w razie co to się zrobi jakieś roszady, kto chce grać to i tak będzie grać do końca świata a nawet o 1 dzień dłużej

2. gretsky

gretsky

panie gmkgmk czy ta kropeczka to nie czasem kropeczka atramentu ?

3. linuxx

linuxx

Gretsky, ale dziwnie wygladasz na tym zdjeciu, to tradzik czy wysypka?

Big Kamil lubi to.
  4. gretsky

gretsky

to rozmazana kropeczka atramentu z utworu jana brzechwy pt akademia pana kleksa z roku 1946, mylona przez niektórych młodych wiekiem graczy ( którzy w roku 1946 jeszcze nie umieli czytać ) wspominających coś o kropeczce ale mających na myśli akademię pana kleksa film z roku 1983

Ostatnio edytowane: 15. Sty 2018
  5. gmkgmk

gmkgmk

Ale jak ladnie zbita, raptem 3 miasta na cudzych terenach

6. *El Gato*

*El Gato*

Fioletowe :p Taki motyw ustawiłem:p Love Smoke o ile dobrze pamiętam nazwę.

7. linuxx

linuxx

A ja dla odmiany zapisalem sie na kurs krojenia ziemniakow.

1946-ty to byl swietny rok na obieranie ziemniakow, obierales?

Ostatnio edytowane: 15. Sty 2018
    Big Kamil lubi to.
  8. Dex Aligator

Dex Aligator

Po pomniejszeniu mapki jak to ładnie wygląda, jak gwieździsta noc... Albo ośnieżona choinka :)
    Pandy to jednak prawdziwi artyści...
    W sumie jakby się uparł to tam pandę widzę, albo kocura na dwóch łapach, choć może to lis... - takie wróżenie z chmur

Oj Kocur, Kocur... - wydało się :)

9. gretsky

gretsky

jak przykucnie to jest hiena - jak śpiewa Artur Andrus

10. linuxx

linuxx

Gretsky, jestes Grekiem?
    Masz tu piosenke gretsko-bulgarska.

11. linuxx

linuxx

Fajowe to forum jest, pierwszy raz widze takie forum, na ktorym wystepuje tak duza ilosc najlepszych graczy.
    I w dodatku mozna z wami porozmawiac jak ze zwyklym czlowiekiem, piosenek posluchac...
    W innych grach ludzie sie kloca, a tutaj tak familijnie. Ten Wegier tez sympatyczny i wcale sie nie wstydzi...

12. wujo6

wujo6

hehe o tuchajbeju tak wspomniałem jakoś nie pamiętam powodu :).Słabo go znam ale na mnie zrobił bardzo duże wrażenie nie pakowaniem złota by pakowac tylko ekonomią i skutecznoscią gry choć moze był metorem. Nie skonczył tam gdzie nie którzy piszą grał duzo pózniej długo jako pierwszy w ataku a po banie powiedział że złotóweczki nie zabuli juz dla inno i był pierwszym obroncą pozniej pykając biremami dosc długo jak na meteory :)kto był wie tyle w temacie:)

13. gretsky

gretsky

bo tutaj panie dzieju, na tym forum, spotkało się wielu ludzi, którzy coś w tej grze znaczą lub znaczyli kiedyś a równocześnie są po prostu Ludźmi na poziomie
    drobne prztyczki, szpileczki są na poziomie takim, że obie strony się z nich śmieją i one muszą być i będą, ale bez grubego obrażania, wulgaryzmów itp
    dobrze by było gdyby ten poziom tego forum utrzymał się do końca świata, albo i stanowiłby poprzeczkę dla forumów światów następnych
    ps. żeby mi ktoś nie zarzucił że tu piszę pomimo tego że nie gram na tym świecie albo że gram albo nie chcę podać nicku ( kiedys na forum świata KOS spotkałem się z tym ), gram na tym że świecie, jestem bardzo maleńkich skromniutkim graczem (ale z szeroko otwartymi oczami) narożnika jednego z 4-ch centralnych mórz, po stracie miasta pierwszego w samym centrum świata, nick zorbagrek

14. Dex Aligator

Dex Aligator

Ogólnie to muszę też pochwalić moderatora forum, nie jest narwany, nie próbuje wprowadzać swoich racji, przymyka oko na to i tamto :) Bywało o wiele gorzej...

misiek200200, intruzor123 oraz Sapcio lubią to.
  15. SzalonyAhmed

SzalonyAhmed

Temu o wiele przyjemniej się pisze i czyta :) Chociaż może dajmy biednemu Tuchajbejowi odejść już na zasłużoną emeryturę, bo biedny pewnie od kilku dni ma taką czkawkę i tak pieką go uszy, że jeszcze wpadnie tu sprawdzić kto mu tak kuper obrabia :p

16. guzitso

guzitso

Czyżbyś Dex był łasy na lajki, że takie rzeczy piszesz? [​IMG]

17. linuxx

linuxx

A ja mam trzy lajki, pochwale sie. Bez lajka to jak bez jajka na Wielkanoc. Ten Aligator tez bardzo sympatycznie pisze. I Misiek, w ogole duzo tu zwierzat.

Big Kamil lubi to.
  18. Dex Aligator

Dex Aligator

Jakbym był łasy to bym pozostał przy moim pierwszym nicku, a nie brnął w kilka/kilkanaście :) A tego i tak chyba mam już za długo...
    Pamiętam po prostu czasy gdzie Mody próbowały walczyć z ludem za posty nie na "temat sytuacji na świecie", a bany leciały jak szalone - to było chore
    A tu się luźno pisze i jest ok ;-) Misio widać potrafi zapanować nad ludem i nie przykręca za mocno śrubki

19. gmkgmk

gmkgmk

Ja lubilem Alladyna, ten to mial niewyparzona gebe. ;).

20. Dex Aligator

Dex Aligator

To była taka sama zabawa w jaką teraz bawi się Milord :) Tyle że forumowa

Do góry