1. Witaj na forum! Jesteś tu nowy(a)?
    Aby wziąć udział w dyskusji, potrzebujesz konta. Zarejestruj się tutaj!
    Masz już konto? Zaloguj się.
    Dismiss Notice

Sytuacja na świecie Cytera

Dyskusja w 'Cytera' rozpoczęta przez użytkownika Shannqa, 6. Gru 2017.

1. Haszeek

Haszeek

Na prawdę nikt nie pamięta gdzie nasz potentat grał od początku serwera, pod swoim nickiem, kierując sojuszem. Czyżby to był ten serwer sprzed 7 lat, kiedy w Grepolis grała garstka osób...

Jedyny problem z klamkami mam w moim DB9, Brytole tak wykombinowali że umięśniony człowiek z 190 centymetrami ledwo co sięga do nich... Też mi jest z tego powodu przykro...

2. linuxx

linuxx

A umiesniony czlowiek wyglada tak:
    To kiedys gralo mniej osob, to niewyobrazalne.

3. Haszeek

Haszeek

Jestem Asashoryo Akinori w randze yokozuna

4. linuxx

linuxx

Tajna bronia mamuta sa kobiety, a joko ze karnawal w pelni, nalezy jej uzywac do woli...

5. denaturatowy

denaturatowy

100

6. denaturatowy

denaturatowy

każdy tu wyzywa złotników że to zli ludzie itd, a ja własnie jestem im wdzięczny ponieważ wyleczyli tysiące graczy w tym mnie od grania w tą gre i dzięki nim już nie tracimy życia ani tam drobnych na doradców

Big Kamil lubi to.
  7. gmkgmk

gmkgmk

O ile pamiec mnie nie myli to ostatnim swiatem gdzie Maniek zarzadzal sojuszem to byl Naksos i sojusz ONZ.

8. manfred

manfred

haa to zle pamietasz :) faktycznie tam bylem jakis czas ale uciekłem w polowie :)

9. linuxx

linuxx

Towarzystwo, jeszcze wiecej luzu, bo chyba nie wpadliscie posladkami na krzak agrestu.
    Szeroki karnawalowy usmiech i zaraz polecimy Bachem.
    Bach bach.

10. denaturatowy

denaturatowy

agrest zajebisty gimby ni znaja

11. linuxx

linuxx

O prawdziwy indianin, hanlujesz moze peyotlem?
    Jak chcesz o sytuacji na swiecie, poczytaj forum z 2010, kropka w kropke to samo, jak zwykle zreszta.
    Mial byc Bach, wiec bedzie.
    Ty bach, on bach, ja bach, bedzie z tego bijatylka
    Jasiek grabie, Krzys siekiera, a Wlodek motyka
    Tak oto Sebastian wyszedl na spotkanie polskiej wsi.

Limeko lubi to.
  12. Haszeek

Haszeek

No to zaczynaj podziwiać. Godnie...

13. ellcomendante

ellcomendante

Banoklessowi daje max kilka tygodni i odpadnie z tej zabawy bo go potem to męczy, chyba ze ma nowe postanowienie do tego świata.
    A i gratuluję podboju bo w sumie to nie takie latwe podbic miasto takiemu graczowi jak on.

14. Dedix

Dedix

Gratuluję. Szczerze. To może teraz pora na wioskę powyżej 3k punktów? Już nie będę wymagać, żeby była broniona, bo to już chyba za wiele :)

15. gmkgmk

gmkgmk

Bronione tez traca. Mnie to juz sie ich bic nie chce bo co oni bici z dwoch stron, przez 4 sojusze maja zrobic. Ale niestety jestem tylko rekrutantem. Niewiele mam do gadania

16. Dedix

Dedix

Ależ wiem, że wioski są tracone, przecież widzę co się dzieje u mnie w sojuszu. Moja wypowiedź dotyczyła jedynie Milorda i jego zdobyczy na Banoklessie, a akurat ta wczorajsza wioska była pierwszą ;)

17. gmkgmk

gmkgmk

Ja tam Haszka bronic nie zamierzam,robi show, wolno mu, po to tez jest FO. A to , ze akurat Banoklesa pierwsza to dla mnie bez znaczenia. Innych przejal kilka, w Banoklesa poprzedniej pomagal. A zreszta co to wiochy Banoklesa lepsze od innych ? Zlote kible maja , czy jak ? :).

18. Dedix

Dedix

Nie mam pojęcia, nie sprawdzałem ;) Ale chodzi konkretnie o wioski Banoklessa, bo Haszek się chwalił cudzymi raportami z przejęcia wioski Bano, więc zasugerowałem by sam którąś zdobył :)

19. gmkgmk

gmkgmk

No i zdobyl, a ze nie broniona, to juz nie jego wina;)

20. Dedix

Dedix

Dlatego też gratulowałem :) Po prostu staram się ze wszystkich sił wspierać Mistrzunia w rozwoju i stawiam przed nim coraz bardziej ambitne cele ;)

Do góry