Sytuacja na świecie Cytera

ta ja pamiętam kiedy ten mądrala grał ale była amatorka a wiec nie ma co wspominać
Na prawdę nikt nie pamięta gdzie nasz potentat grał od początku serwera, pod swoim nickiem, kierując sojuszem. Czyżby to był ten serwer sprzed 7 lat, kiedy w Grepolis grała garstka osób...

Czytając wypowiedzi Haszka,wydaje mi sie czasami,że siedzi on w zakładzie zamkniętym w pokoju bez klamek....
Przykre
Jedyny problem z klamkami mam w moim DB9, Brytole tak wykombinowali że umięśniony człowiek z 190 centymetrami ledwo co sięga do nich... Też mi jest z tego powodu przykro...

każdy tu wyzywa złotników że to zli ludzie itd, a ja własnie jestem im wdzięczny ponieważ wyleczyli tysiące graczy w tym mnie od grania w tą gre i dzięki nim już nie tracimy życia ani tam drobnych na doradców

Na prawdę nikt nie pamięta gdzie nasz potentat grał od początku serwera, pod swoim nickiem, kierując sojuszem. Czyżby to był ten serwer sprzed 7 lat, kiedy w Grepolis grała garstka osób...

Jedyny problem z klamkami mam w moim DB9, Brytole tak wykombinowali że umięśniony człowiek z 190 centymetrami ledwo co sięga do nich... Też mi jest z tego powodu przykro...
O ile pamiec mnie nie myli to ostatnim swiatem gdzie Maniek zarzadzal sojuszem to byl Naksos i sojusz ONZ.

Towarzystwo, jeszcze wiecej luzu, bo chyba nie wpadliscie posladkami na krzak agrestu.
Szeroki karnawalowy usmiech i zaraz polecimy Bachem.
Bach bach.

O prawdziwy indianin, hanlujesz moze peyotlem?
Jak chcesz o sytuacji na swiecie, poczytaj forum z 2010, kropka w kropke to samo, jak zwykle zreszta.
Mial byc Bach, wiec bedzie.
Ty bach, on bach, ja bach, bedzie z tego bijatylka
Jasiek grabie, Krzys siekiera, a Wlodek motyka
Tak oto Sebastian wyszedl na spotkanie polskiej wsi.

Gratuluję. Szczerze. To może teraz pora na wioskę powyżej 3k punktów? Już nie będę wymagać, żeby była broniona, bo to już chyba za wiele :)
Bronione tez traca. Mnie to juz sie ich bic nie chce bo co oni bici z dwoch stron, przez 4 sojusze maja zrobic. Ale niestety jestem tylko rekrutantem. Niewiele mam do gadania

Ależ wiem, że wioski są tracone, przecież widzę co się dzieje u mnie w sojuszu. Moja wypowiedź dotyczyła jedynie Milorda i jego zdobyczy na Banoklessie, a akurat ta wczorajsza wioska była pierwszą ;)

Ależ wiem, że wioski są tracone, przecież widzę co się dzieje u mnie w sojuszu. Moja wypowiedź dotyczyła jedynie Milorda i jego zdobyczy na Banoklessie, a akurat ta wczorajsza wioska była pierwszą ;)
Ja tam Haszka bronic nie zamierzam,robi show, wolno mu, po to tez jest FO. A to , ze akurat Banoklesa pierwsza to dla mnie bez znaczenia. Innych przejal kilka, w Banoklesa poprzedniej pomagal. A zreszta co to wiochy Banoklesa lepsze od innych ? Zlote kible maja , czy jak ? :).

Ja tam Haszka bronic nie zamierzam,robi show, wolno mu, po to tez jest FO. A to , ze akurat Banoklesa pierwsza to dla mnie bez znaczenia. Innych przejal kilka, w Banoklesa poprzedniej pomagal. A zreszta co to wiochy Banoklesa lepsze od innych ? Zlote kible maja , czy jak ? :).
Nie mam pojęcia, nie sprawdzałem ;) Ale chodzi konkretnie o wioski Banoklessa, bo Haszek się chwalił cudzymi raportami z przejęcia wioski Bano, więc zasugerowałem by sam którąś zdobył :)

Dlatego też gratulowałem :) Po prostu staram się ze wszystkich sił wspierać Mistrzunia w rozwoju i stawiam przed nim coraz bardziej ambitne cele ;)