Sytuacja na świecie Cytera

Widzę że zapowiada się powtórka z Paros. Znowu ta sama ekipa da wygrać komuś innemu podkreślam da bo gdyby chcieli to i tym światem by zawładneli.

Tym bardziej, że mimo moich 30 miast jestem 11 w obrońcach (wszyscy powyżej mają po 20 - 50 miast więcej),
a do tej feralnej soboty, mimo bycia na froncie z ZC i Chimerykami od początku to straciłam tylko jedno
miasto i to za 3k na czerwonej wyspie
Przy nas to nie sztuka być tak wysoko w rankingu obrońców za to przy was defowcy są bliscy zakończenia gry z nudy :D co do miast hmm po co brać jedno miasto Twoje lepiej wziąć 10 innych :))

No cóż, Wasi obrońcy się nudzą, u nas ta resztka co została w większości przeszła na deff i tak sobie pykamy.
Plany z początku świata nie wyszły, ale nie narzekamy, bawimy się dalej :)

Bys mnie zatrudnila jako najemnika to bym wpadl sie nie nudzic ale przy lokalizacji moich miast to by mi znowu za duzo wrazen dali koledzy i def szybko by sie skonczyl mi :D

Ostatnia edycja:
Na FO coś długo nikogo od siewców nie widać. Było pisane, że po miesiącu ruszają na 54 i jak tam idzie? Czy może współpraca z myrmidones? Czy to tajemnica?

No i jak sobotnie pływanie u innuch? Jakieś ciekawsze przejęcia?

Na FO coś długo nikogo od siewców nie widać. Było pisane, że po miesiącu ruszają na 54 i jak tam idzie? Czy może współpraca z myrmidones? Czy to tajemnica?

No i jak sobotnie pływanie u innuch? Jakieś ciekawsze przejęcia?
Ja moge odpowiedziec tylko w swoim imieniu. Siewcy to bardzo fajny sojusz byl. I byl to nieprzypakowe slowo. Polityka go zabila. Jak sie tydzien umawia akcje z wielkimi sojuszami, a potem ten najmniejszy ( Siewcy ) tylko dziala to nie ma sie co dziwic, ze graczom sie odechciewa.

Dzieńdoberek miernotki.
Mały konkursik na ten tydzień.
Zdobądź jedno miasto Miszczunia (nick w grze: Haszek.) do czwartku włącznie, Miszczunio odda kolejne 5 i walnie szaraki.
Zapraszam do udziału.

W weekend majowy czeka Nowa Zelandia, więc ruszcie się czym prędzej.

Dodatkowo za zdobycie miasta naszych nerwowych Pań: Sisi i Slaitis oraz nazwanie go "Ku chwale Haszka" na 24h, przesyłam 83 * 30600 każdego surowca we wskazane miejsce i czasie.

Pozdrawiam
Wasz Miszcz z tytułem Milorda
Haszek I Mocny i Groźny.

Nerwowy to Ty jesteś. Ja to oaza spokoju, dopóki ktoś nie zahaczy o moje prywatne życie.

Jeśli chodzi o grę - to konkursik ładny. Ale coś mało płacisz za moje miasteczko

Czy Ty sugerujesz oferowanie złota za cokolwiek innego niż surowce w grze? Przecież to zakazane, Haszek nie jest taki naiwny, żeby to zro... a nie, czekaj...

Nie wiem jak innych, ale mnie w sumie nie interesuje Twoja opinia, tak trochę z choinki się urwałeś. Ani to na temat, ani nikt Cie nie pytał o zdanie.
Niestety takich buraczków jak Ty jest coraz więcej w grepolis, w sumie mam wrażanie, że tylko tacy zostają na dłużej. A szkoda. Wygrywać - jak i przegrywać też trzeba umieć. Obrażenie innych sojuszy świadczy tylko o Tobie - nie o nich.

Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?