Sytuacja na świecie Cytera

Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?
Tylko Pan Miszcz zabrał miasto Neonkowi. Ale to się nie liczy, z dwóch powodów.
- Neon to nie gracz a parodia
- Pan Haszek został wynajęty przez MTS/MTK i koalicja korzysta z jego usług. Cena niewygórowana. Trzy cielaki i cztery jałówki.

Ogłaszam kolejny konkurs dla chętnych.
Ja sam, przeciw komukolwiek. (mogą być całe sojusze) Właśnie powróciłem do jedynego słusznego sojuszu. Kto podejmie wyzwanie? Bumy z dżumy?

Dla rozruszania atmosfery pytanie do kogoś z MTK/MTS. Straciliście wczoraj, 3 maja, bronione miasto. Komuś wcześniej udało się wam coś urwać?
Niestety to początek lawiny. Wynajęliśmy Miszcza (a tani nie jest, musieliśmy sprzedać na allegro rower Szkieleta, i płytę Zdzisławy Sośnickiej z autografem, będącą częścią posagu Rogalinki, aby mu te jałówki kupić ), bo obiecał nam, że w 2 tygodnie rozwali Bumy i Myrmidones, a potem załatwi nam fuzję ze smokami ( bo podobno ma tam dobre kontakty ). Ale niestety jak do nas przyszedł to się okazało, że on i Neon to prawie rodzina jest ( najlepsi kumple od przedszkola czy jakoś tak ) i teraz na forum nic nie robią, tylko sobie z dzióbków spijają i w ogóle atmosfera się taka zrobiła, że nikomu nie chce się grać i wszyscy tylko by się na grilla umawiali co by te Haszkowe cielaki skonsumować.
Ogólnie jest kiepsko i teraz to już wszyscy będą nam miasta zabierać, aż napisałem do kilku sojuszy podanie o przyjęcie ( niestety nikt nie chce wziąć gracza bez doświadczenia )

#Festin... zawiodłem... porażka na całej linii. Myrmidoni mają się świetnie, pomimo zerwania koalicji z Siewcami, Smoki znalazły nowy dom, a Bumy mają nowego koalicjanta - ZC. Masakra. Oddam wszystkie cielęta którymi zapłaciliście. Dołożę w bonusie dwa neonki do akwarium.

Haszeek, a powiedz mi Ty podpisałeś tą koalicje między ZC, a Bumami? Bo skoro Ty o niej wiesz my nie to chyba coś nie pasuje tuo_O No chyba, że jesteś też jasno(czarno)widzem i przewidujesz przyszłość.

Można powiedzieć że jestem Ojcem Chrzestnym tej koalicji.

A zrobiłem to tak:
Przebrałem pierwszego kolegę w ciuszki gimbazowe, założyłem mu butki NB, uczesałem długą grzywkę na bok, przykleiłem parę pryszczy - tak powstał młodociany przedstawiciel ZC.
Drugi kolega przebrał się w siatkową koszulkę na ramiączka, dokleił wąs, nie ogolił paszki - tak powstał męsko-damski przedstawiciel Bumów.
Trzeci kolega, przyprowadził swoją 50-letnią ciotkę która przebrała się w śląskie ciuszki i zaczęła użalać się nad swym losem - tak powstał przedstawiciel Smoków.
Potem poszło z górki.

Nie zacny, a przenajświętszy.

Czekam w swoim Haszkodołku na tych wszystkich wojowników przez duże "W".
Okazuje się że nie wystarczą trzy sojusze by Pana Haszka zaatakować. Trwają starania o kolejne dwa... W sumie ze sto luda.
Niestety, poniektórzy mogą co najwyżej pocałować Miszcza w jego zgrabny tyłek.

Ale wybaczam. Ze względu na ich wiek.

Jakie rozdanie? Urlop mam, a chętnie się dowiem co się co tam słychać na serwerze
A może ktoś normalnie odpowiedzieć ?
Nie ma żadnego nowego rozdania. Trudno żeby jakieś było jak nikt nie gra na serwerze. Jest lato, jest gorąco, więc trudno się dziwić, że ludzie wolą grilla i rower. No może trochę przesadzam - podobno gra dwóch graczy w ZC i jeden w Bumach. A, i ktoś u nas na forum wspominał, że słyszał, że jakiś gracz z Tornado wysłał kolona co by założyć nowe miasto na M34... Ale to chyba wszystko ;-)
No i jest jeszcze Haszek, ale on to raczej gra w jakąś inną grę i tylko przez pomyłkę pisze na tym forum ;-)