Sytuacja na świecie Cytera

Daliście mi do myślenia ? :)
Może faktycznie nasze żony się znają i też biorą udział w tej grze ?
Jak to wszystko sobie przeanalizuję to cholera ......np dziś ,wyje mi apka wstaje myślę sobie, kto teraz ?Wchodzę na grepo jest 5;30 a tu ani śladu ataku.Myślę sobie, easygo się nudzi i mnie w nocy drażni....a w tym czasie żona już krzyczy i dzieci w pokoju znów płaczą .Kładę sie spać ,żona obrażona idzie do toalety ..zasypiam .Teraz tak sobie myślę a może to jej apka dzwoniła i wyjście do toalety nie było wyjściem zrobienia siusiu ? Przecież ile razy się przed nią tam chowałem ,mówiąc ...GrA JAKA GRA, JA JUŻ TYLKO TAM ZAGLĄDAM Z CIEKAWOŚCI.
Cholera ,każdego dnia jest tak samo ...co dzień rozdrażniona ,czerwone oczy niedospana ....Weekendy nie chce nigdzie wychodzić co mi akurat bardzo odpowiada ...Cholera gra na Grepo !!!!
Od razu przypomniał mi się film Ms and Mr Smith :)
Cholera a może ona to czyta? ...kochanie jeśli to czytasz to grajmy razem po co te ciągłe nerwy ,kłótnie o grepo ,grożenie sobie rozwodem ,.Może to jest to sposób na lepsze relacje małżeńskie ? .Pomyśl sobie ....Nasze dzieci zbierają surowce ,Ty planujesz obronę ja wysyłam ataki ?Cała rodzina ma co w weekendy robić ....

No dobra .....oby tak nie było :)

Cisza tu bo nie wiele sie dzieje poki co:) zc i myr leją sie z mtk zobaczymy jak potoczy sie ta wojna a reszta sojuszy gra o pietruszkę :)

Hmm jakbym miał poświęcać czas po to aby grać o pietruszkę to poszedł bym do sklepu kupił sobie i mnóstwo czasu przy tym zaoszczędził ;) ale fakt Ci co poszli w układ z Zc przeciwko nam to grają o pietruszkę bo przecież Zc z nikim nie będzie chciało się dzielić przysłowiowym tortem :D

A my gramy o pietruszke for fun i dzis sie dobrze bawimy :)a tu o to chodzi a układu nie mamy jakiegos obecnie z nikim:)jedynie nie wtrącamy sie między vódkę a zagryzkę;)

kwaśnykwas

Nowy
Że niby Myrmidones biją się z MTS/MTK?
Myrmidones to sojusz wiecznych urlopów i najlepszy dawca miast, tylko podziękować.

sratatata miasta wam padaja tak czy inaczej nie lekcewazył bym nikogo to zgubne w tej zabawie :)

aż muszę napisać

mam pytanie do graczy MTS/MTK - czy kiedykolwiek zrobicie na nas akcję czy mam przestać się łudzić? na nas - czyli na Za Chwilę/Za Moment

myślałam, że po rozwiązaniu paktu zrobicie jakąś akcję z rozmachem, a tu czekam i czekam i nic :)
od czasu do czasu wbijecie przypadkiem jakiś bunt i to by było na tyle - offa nie macie?

a ponoć mieliście być dla nas największym zagrożeniem... w czym?

Drodzy gracze ZC/ZM. Sami pewnie doskonale wiecie i rozumiecie, że akcje off są zdecydowanie najbardziej intensywnie gospodarujące czas na grepo. Po co tak grać, jeszcze w tak przyjemnym momencie jakim jest początek lata gdy na naszych zapleczach nie ma przyzwoitego sojuszu pokroju Tornado, a miast jest wystarczająco, wystarczy wziąć. Czasem brakuje nam cennych slotów w wewnętrznych rozbiórkach, mimo tego, że w tym czasie PW wskakuje nam bardzo dużo.
Dlatego proszę o wyrozumiałość i dużo cierpliwości, bo o akcję off z naszej strony możecie się nie doczekać do końca lata, jeśli w ogóle.
Jeśli ktokolwiek z was czuje się przez nas zaniedbany, to trudno. Przepraszać nie będziemy.
Życzę wam wszystkim udanego dnia i szybkiego kolejkowania offa, mój Def czeka, bo wie że nas odwiedzicie.